Не працює YouTube в World Vision T64D: на приставці, ресивері

Не працює YouTube в World Vision T64D: чому видає помилки, які причини, як усунути проблеми на T59, T62A, встановити прошивку

Цифрові ТВ-приставки і супутникові тюнери часто видають сигнал, що YouTube не відкривається, в World Vision T62D стався збій. Сьогодні спробуємо зрозуміти, що є причинами такої проблеми, коли не працює YouTube в World Vision T64D, яким чином позбавляються від подібних відмов.

Характерні причини та їх усунення

Ютуб не працює на World Vision T62A, видаючи помилку, з причини проблем, що виникли на самому відеохостингу. Справа в тому, що ці зміни не здатні підтримуватися існуючими ресиверами і приставками, функціонуючими на старому ПЗ, розробленому ще за колишніми вимогам ютуба, а оновлений алгоритм функціонує трохи інакше. У цьому випадку вихід один – на приставку встановлюється нова прошивка, має в собі всі потрібні оновлення.

Якщо зважитеся на прошивка тюнера, перш перепишіть всі порти, щоб він не заглючил. Їх потрібно відновлювати на новій проге, прописувати ключі і канали, повторно приєднувати інтернет.

Друга причина, по якій не працює YouTube на World Vision T62D, пов’язана з глюком самої приставки. Проблема в тому, що в умовах конкурентної боротьби розробники здешевлюють процес виготовлення, в результаті чого користувач набуває коробку з недорогим і слабким процесором, обмеженою за обсягом оперативної пам’яттю і аналогічної материнською платою. Все це призводить до того, що ютуб на такий приставці не працює, World Vision відбувається збій.

Проблема вирішується наступним чином. Приставка витягується з мережі, приєднується до джерела живлення, одночасно перезавантажуючись. Якщо позитивного результату немає, спробуйте скинути всі налаштування до рівня заводських.

Пам’ятайте, що всі дані в цьому випадку видаляються.

В крайньому випадку, ресивер перепрошивають (інформація теж не зберігається).

Як правило, подібні маніпуляції повертають тюнерам і цифрових приставок минулі функціональні можливості, після прошивки YouTube працює нормально, сигнали помилки на World Vision t59 не з’являються.

Правда, відомі випадки, коли описані дії до успіху не приводили. Для подібних ситуацій рекомендується в інтернеті знайти спеціальне програмне забезпечення, спробувати провести відновлювальні роботи з його допомогою, на такі проги підходять не для кожної моделі приставок.

У разі, коли перераховані заходи не увінчалися успіхом, і ютуб не працює на World Vision T64An, залишається один варіант – звернутися в спеціалізовану майстерню. Тільки там є відповідне обладнання, без якого в домашніх умовах відновити працездатність приставки не вийде.

В даному випадку відновлюється флеш-пам’ять ресівера через спеціальний програматор.

Обходиться така робота досить дорого, багато користувачів воліють придбати нову приставку, ніж зв’язуватися з відновленням старої.

Вся представлена тут інформація зберігає свою актуальність і сьогодні, але політика YouTube постійно зазнає змін. Зараз він у більшості випадків перестає функціонувати з однієї причини – відсутності спеціального ключа АРК, затвердженого самим відеохостингом. Такий ключ слід заливати в приставку.

Висновок

Вивчивши всі способи, ви самостійно повернете працездатність техніки, відновлюючи функціонал поетапно. Дійте акуратно, щоб не погіршити ситуацію.