Не працює ютуб: через Вай Фай, мобільний інтернет, мережа

Не працює ютуб: що робити, якщо сьогодні не функціонує додаток YouTube на весь екран, сайт, Гугл і Плей маркет, кнопка зберегти

Кожного разу, коли користувачі стикаються зі збоєм, пов’язаних з непрацездатністю ютуба, така інформація стає топової для всіх пошуковиків. Пояснюється все масштабністю відеохостингу і його популярністю. Але звичайними обговореннями проблему не вирішити, необхідно розібратися, чому не працює ютуб, прийняти всі заходи для усунення несправності.

Що маємо сьогодні?

Спочатку розберемося, що відбувається з ютубом зараз. Якщо з’явилася проблема в перегляді роликів, дотримуйтеся такий алгоритм:

 • переконайтеся, що з сервісом все в порядку;
 • спробуйте знайти причину, вивчіть ознаки зовнішнього типу, поетапно перегляньте наявні варіанти;
 • ліквідуйте виявлену проблему.

Причини, за якими ютуб не працює

Щоб зрозуміти, чому не працює ютуб, розглянемо причини, озвучені 20.03.2020 року та зберегли свою актуальність сьогодні:

 • порушення в сервісі;
 • несправності персонального комп’ютера або іншого мобільного гаджета;
 • стан браузера;
 • наявні на відеоплеєрі оновлені опції;
 • вірусні сайти;
 • діяльність провайдерів, швидкісний режим зв’язку.

Не виключає існування і інших проблем, але вони трапляються набагато рідше.

Проблеми з браузером

Що робити, коли ютуб не працює? Відомі випадки, коли ролик не запускається через старої браузерної версії. Щоб виконати перевірку і встановити оновлені варіанти, необхідно:

 1. увійти в браузерні установки;
 2. вибрати клавішу з пошуку нових опцій;
 3. активувати перевірку.

В якості додаткової міри перегляньте завантажені програми. Для розуміння, що ютуб сьогодні не працює не з цієї причини, вимкни завантажені проги і активуйте YouTubе знову.

Видаляємо cookie

Одна з причин, по якій не працює ютуб і Гугл – засміченість кеша. Якщо виникли труднощі, зробіть наступне:

 1. увійдіть в браузер;
 2. знайдіть «приватність і безпека»;
 3. виберіть розділ про кеші;
 4. виконайте чистку, видаливши куки;
 5. організуйте діагностику на працездатність сайту, переконайтеся, що проблеми зникли.

Abode Flash Player

Ще один варіант усунення несправності – оновлення відеоплеєра. Для приведення його у робочий стан є кілька методів, але найбільш зручним вважається наступний:

 1. відвідуємо офіційний сайт проги;
 2. завантажуємо файл для завантаження оновленої версії;
 3. встановлюємо відеопрогравач.

Як правило, з появою нових програм на моніторі персонального комп’ютера висвічується повідомлення на оновлення Abode Flash Player до звичайного стану.

Позбавляємося від вірусів

Можливо, коли не працюють ютуб і Плей Маркет, на комп’ютері з’явилися віруси. З ними ведеться боротьба традиційними методами, жодних несподіваних прийомів не існує. Необхідно:

 1. знайти і завантажити відповідну програму, встановити її на ПК або на інший пристрій;
 2. виконати базові налаштування;
 3. активувати перевірку.

Як тільки завершиться процес сканування, пристрій відновить свою працездатність, почавши завантаження сайтів.

Файли hosts

Трапляється, що віруси встигають змінити порядок роботи операційки, в результаті чого ютуб не працює через Вай Фай, через мобільну мережу, не відтворює музику, якийсь із сайтів не працює і т. п.

Звертаємо увагу, що такі проблеми зі знищенням шкідливих програм не знімаються.

Щоб повернути нормальну працездатність пристрою і ліквідувати неполадки з з’єднанням, потрібно:

 1. зробити перехід з windows/system32/drivers/etc/hosts;
 2. увійти в файл hosts, використовуючи стандартний блокнот;
 3. видалити рядки, залишивши «127.0.0.1»;
 4. зберегти внесені зміни.

Якщо побоюєтеся за наслідки своїх дій, зверніться за допомогою до фахівця.

Низький показник швидкості

Переконавшись, що встановлена актуальна прога, вірусів немає, перевірте, з якою швидкістю виконується з’єднання. Це важливо, коли не тільки ютуб, але й інші сайти не спрацьовують нормально. Використовуйте будь-яку з програм небудь знайдений в інтернеті сервіс. Переконайтеся, що трафіком не користуються інші програми, завантаження і сторонні софти, що заважають нормальному перегляду відеоканалу.

Звертаємося до провайдера

Якщо не влаштовує швидкість з’єднання з інтернетом, зверніться до свого провайдера. Розкажіть йому, що інтернет є, а ютуб не працює, назвіть свою адресу і особисті дані, можливо, знадобиться номер укладеного раніше договору.

Працівник технічної підтримки сам перевірить швидкість, розбереться з причинами обмеження трафіку.

Інші проблеми

Підкреслимо, що розшифровка відео на каналі не представляється можливим із-за відсутності реєстрації або обмежень за віком. Коли виникнуть складнощі, переконайтеся, що причина не пов’язана з вказаними проблемами. Як правило, повідомлення про це надходить після того, як ви спробуєте активувати відеоролик.

Якщо не працює YouTube на приставках Oriel 403D, Х92, Eurosky ES-18, спробуйте просте рішення – виконайте авторизацію або проведіть швидкий процес реєстрації.

Чорний екран

Для пошуку причин, чому не працює ютуб на HDS6L, знадобиться багато часу. Але часом у вирішенні питання допомагають ознаки зовнішнього характеру.

Якщо на телевізорі Телефункен не працює ютуб, і перед користувачем з’являється чорний екран, але сервіс при цьому функціонує, знадобиться оновити Abode Flash Player. Застаріла прога створює перешкоди для завантаження ролика.

Ютуб не на весь екран

Коли ютуб не працює на весь екран, але відеоролики легко завантажуються в вікні, перевірте розширення і доповнення. Щоб зняти можливі конфлікти, по черзі вимкніть завантажені в числі останніх і активовані програми, подивіться, чи є позитивний результат.

Проблеми зі звуком

При його відсутності переконайтеся, що комп’ютерні колонки підключені. Знайдіть в трейд відповідний значок, уточніть рівень гучності, переконайтеся у справності обладнання.

Відповідаючи на питання, чому у мене не працює звук на ютубі, перевірте показник гучності відеохостингу. Якщо перемикач YouTube Showinfo знаходиться на «0», посуньте його на необхідний рівень.

Немає коментарів

Якщо під відео на YouTube зникли коменти, шукайте причини на порталі відеоканалі – з комп’ютером і його комплектуючими повний порядок.

Почекайте деякий час, або вивчіть відгуки та записи для інших кліпів, знайдених на сторонніх відеоканалах.

Ролик не завантажується

В цьому випадку теж перевіряється рівень швидкості. Це особливо важливо, якщо відео завантажується повільно.

ВИНОСКА ?

Є ймовірність, що проблема пов’язана з відеосервісом, тому доведеться трохи почекати, щоб все наладилося без вашої участі.

Ютуб на мобільних пристроях

Розглянемо, як функціонує хостинг через мобільний інтернет. Коли ютуб не спрацьовує на смартфоні, діагностика виконується, як у випадку з комп’ютером – чиститься кеш, застосовується утиліта від вірусів, закриваються фонові проги.

Android

Збої для пристроїв на МТС, Білайн пояснюються застарілим браузером або неактуальним додатком. Якщо на оновлення софта в автоматичному режимі встановлено заборону, увійдіть в Плей Маркет, завантажте програму ручним способом.

Якщо ютуб не працює після автоматичних оновлень, «скиньте» додатка до стандартних завантажень і натисніть кнопку «зберегти». Увійдіть після цього в перелік додатків, знайдіть «ютуб» або «браузер», скористайтеся клавішею «видалення оновлень».

iOS

Коли не працює YouTube в телефон з iOS, причини виявляються аналогічним способом – в маркеті платформи уточнюємо, чи немає оновлень на додатки, що використовуються на вході.

Якщо потрібно повернутися до попередньої версії від 2019 року, прямих варіантів для цього не існує. Коли ютуб не працює, втручатися в процес можна через встановлену Charles Proxy. Інструкція по її застосуванню знаходиться у вільному доступі.

Рекомендації для ПК

Нерідко діяльність Роскомнадзора призводить до того, що YouTube не працює на комп’ютері, де використовується плагін Frigate. У разі, коли ЗА все нормально, застосуйте один варіант – встановіть інструмент VPN, що забезпечує вхід на будь-який сайт, що знаходиться на блокуванні.

На різні браузери процес завантаження має особливості.

Гугл Хром

Для завантаження VPN входимо в браузерний магазин, в пошукову рядок вводимо відповідний запит. Популярністю серед шанувальників інтернету користується VPN Hotspot Sqield, але в переліку є й інші варіанти.

Продовжуємо вирішувати проблему і клікаєм по «встановлення». Коли завантаження успішно завершиться, в адресному рядку з’явиться програмний значок. Натиснувши його, виберіть пункт «підключити», відкрийте вкладку, виконайте перехід на ютуб. Якщо все в порядку, він здійснюється автоматично. Але коли проблема не вирішена, натискаємо значок VPN і ручним способом вводимо інший регіон.

Mozilla

Заходимо в «налаштування», вибираємо розділ «розширення», переходимо в магазин, вбиваємо в пошук Proxy VPN, вибираємо підходящий варіант.

Встановлюємо розширення, клацаємо по з’явився значку в пошуковому рядку, реєструємося, визначаємо регіон, переглядаємо відеоролики.

Висновок

Проблем з хостингом достатньо. Трапляється, що YouTube не працює на Philips, або не працює безліміт на ютубі в Тілі 2. Користуючись інструкціями, ви легко виправите подібні збої.