Не працює ютуб на Айфоне: на телефоні, на мобільному пристрої

Не працює ютуб на Айфоне: чому не функціонує додаток YouTube, як усунути проблеми з налаштуваннями програми

Іноді власники мобільних пристроїв від компанії Еппл висловлюють невдоволення, що iPhone не підтримує роботу ютуба. Відеоролики не відкриваються або вилітають, повільно завантажуються. Спробуємо розібратися, чому не працює ютуб на Айфоне, що робити в подібних ситуаціях.

Можливі причини і способи їх усунення

Коли відео не завантажується або не проглядається, з’являються такі повідомлення:

  • з’єднання з сервером;
  • помилка при відтворенні, повторіть спробу.
  • до відеоролика немає доступу;

У ряді випадків з назви помилки стає зрозумілою причина її утворення.

Збій сервера

Коли ролик не відтворюється, не варто хвилюватися, чому не працює ютуб на телефоні Айфон. Цілком ймовірно, що виникла проблема у сервері. Подібна ситуація можлива в будь-який час, з кожним мобільним пристроєм.

Щоб підтвердити або спростувати висунуту версію, спробуйте увійти в YouTube з іншого смартфона. Якщо відео теж не завантажується, ймовірність проблем з сервером збільшується.

Проблеми з налаштуваннями операційної системи

Якщо ютуб на Айфоні не працює, причина криється в черговому оновленні або неправильному налаштуванні.

Часто виникають ситуації, коли збій у роботі Айфона з’являється з-за неправильно встановленої дати і часу.

Щоб упевнитися в цьому, зайдіть в «налаштування», виконайте перехід в пункт «основні», знайдіть «дата і час», вимкніть автоматичний режим і введіть дані ручним способом.

Сталася помилка під час завантаження форми? Перевіряємо встановлення бездротового з’єднання, для чого знову повертаємося в «налаштування», переходимо до Wi-Fi, натискаємо кнопку «i». Залишається додати у відповідну графу адресу DNS 8.8.8.8 – подібну дію, як відзначено багатьма користувачами, знімає проблему.

Додаткові заходи

Ми дізналися, чому не працює додаток ютуб на Айфоне, і що необхідно зробити в подібній ситуації.

На жаль, розглянуті варіанти не завжди дають позитивний результат, тому доводиться користуватися методами додаткового характеру.

Завантажуємо ютубовское додаток

Користувачі часто переглядають відеоролики у браузері. Якщо ютуб в Safari на Mac не працює, встановлюємо звичайний додаток, для чого заходимо в магазин App Store, знаходимо потрібну прогу, перекачуємо її на телефон. Встановивши програму, відкриваємо додаток, переконуємося в його працездатності. Якщо ютуб не заробив, пробуємо інші рішення.

Перевстановлення програми

Розбираючись, чому не працює YouTube на Айфоне, часто стикаються з простою причиною, пов’язаної зі збоями у роботі програми. Перш, ніж приймати кардинальні рішення, з мобільного пристрою видаляється програма і потім завантажується повторно.

Для вирішення цього питання клікаєм по значку, щоб з’явився режим коригування, після цього натискаємо кнопку із зображенням хрестика, виконуємо в хід в Апп Сторе, викачуємо і встановлюємо додаток.

Перевіряємо якість інтернету

У разі поганої роботи ютуба на Айфоне перевіряємо, яка швидкість з’єднання пристрою з інтернетом. У перевірці користуємося Speed Test або іншим сервісом.

Якщо задіяно мобільний інтернет, зробіть спробу підключення до домашньої мережі.

При частих вильоти з ютуба видаліть додаток і встановіть Сафарі. У більшості випадків таке рішення виручає і усуває проблему.

Оновлення програми

Ютуб часто відмовляється працювати з-за того, що на мобільному пристрої встановлена стара програмна версія. Щоб усунути причину, оновлюємо інформацію, для чого:

  • натискаємо клавішу App Store;
  • знаходимо пункт «оновлення»;
  • вибираємо позицію для ютуба, тиснемо кнопку «оновити».

Подібні дії іноді приносять результат, і до більш серйозних заходів вдаватися не доводиться.

Оновлюємо операційну систему

Усуваючи проблеми з поганим показом відеороликів на Айфоне, не забуваємо оновити операційну систему:

  • підключаємо мобільний пристрій до джерела безперебійної мережі;
  • натискаємо клавішу «налаштування», виконуємо перехід в «загальні»;
  • знаходимо розділ «оновлення ПЗ»;
  • натискаємо кнопку «завантаження та інсталяція».

Перезапускаємо телефон, перевіряємо його працездатність.

Скидаємо мережеві налаштування

Щоб виконати таку дію, тиснемо на кнопку «налаштування», входимо в графу «загальні», натискаємо кнопку «скинути всі налаштування». Можливо, знадобиться ввести секретний код для блокування екрану, а коли з’явиться повідомлення Pop up, підтверджуємо намір виконати скидання.

Висновок

Наведені вище способи часто допомагають, коли на Айфоне перестає функціонувати ютуб.

Пам’ятайте, що починати вирішувати проблеми слід з малого – перевірити інтернет-з’єднання, налаштування і останні оновлення, і тільки після цього переходити до серйозних дій.