Не працює ютуб на приставці: на Lumax, Смарт, цифровий

Не працює ютуб на приставці: що робити, якщо YouTube не функціонує на Ориел 403, Селенга Т81Д, Аріель 421, Лортон, Eltex

Коли ютуб не працює на телевізійній приставці Lumax, подібна проблема доставляє масу неприємностей. Такий пристрій отримується безпосередньо для того, щоб дивитися інші канали, крім звичайних телевізійних. Розберемося, які заходи приймати, якщо не працює ютуб на приставці.

Виконуємо попередню перевірку

Якщо ви тільки придбали приставку Lumax, і не можете розібратися, з-за чого не працює YouTube на телевізорі, проведіть нескладний тестування:

 • перевірте працездатність пристроїв, що відповідають за управління – дистанційного пульта, клавіатури, миші. Можливо, заїдає одна з клавіш, а ви всі проблеми пов’язуєте з додатком;
 • якщо не працює ютуб на приставці від ТТК – переконайтеся, чи здатна вона взагалі забезпечувати підтримку. Обов’язкова умова, яка повинна дотримуватися – Смарт ТВ;
 • є з’єднання з інтернетом? Перевірте кабель або Wi-Fi, переконайтеся, що домашній інтернет працює нормально;
 • виконана установка ютуба? Якщо всі попередні пункти відпрацювали, увійдіть в магазин додатків, в нашому випадку – Гугл Плей. Виконайте установку сервісу, тільки не помиліться з вибором версії. Нам необхідний Ютуб для Андроїд ТБ.

Ймовірні причини

Спочатку розберемося, із-за чого не працює на ютуб цифрової приставки Люмакс. Для такого негативного прояву виділяють кілька причин:

 • відсутнє з’єднання з ютубом;
 • ” виникли проблемні питання на відеохостингу;
 • проблема з прогою;
 • старе «залізо» приймального пристрою;
 • застарів ключ
 • якщо YouTube не працює на T2 Лортон, на T2 Q-150, X92, Selenga- T81D або іншої моделі, збій слід шукати саме в приставці.

Ці чинники вважаються основними, за яким ютуб не завжди функціонує на Смарт-приставці.

Усунення проблем

Спробуємо розібратися, що робити, коли YouTube на цифровий приставці не працює. Використовуємо способи усунення за принципом ускладнення.

Перевіряємо з’єднання з інтернетом

Основною причиною, коли не працює ютуб на приставці Ориел 403 чи іншої моделі, є відсутність з’єднання з мережею. В даному випадку обладнання не має можливості зв’язатися з інтернетом, відео зависає або не відтворюється. Щоб усунути відмову, переконайтеся, що зв’язок є, тюнер запитан на Wi-Fi або іншу мережу.

Оновлюємо прошивку

за Причиною, через яку не працює ютуб на Селенга Т81Д або інший приставці, є збій у сервісі. Вводяться ютубовским адміністратором зміни не кожен раз підтримують приставки Селенга Т42Д або їх аналоги, що мають старі проги.

Розробляючи ПО, творці ресиверів беруть до уваги вимоги відеохостингу. При їх зміни з’являються питання з підключенням, тюнер перестає нормально функціонувати.

В цьому випадку зустрічаються й інші проблеми. Якщо не працює ютуб на будь приставці, наприклад, на Selenga T20D, не перебувають канали або гальмуються перегляди, актуализируйте софт.

Одним з рішень вважається встановлення нової версії прошивки. Тут рекомендується проявляти обережність, щоб неправильними діями не вивести з ладу тюнер.

Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 1. уточнюється модель приставки, через яку функціонує ютуб;
 2. на офіційному порталі знаходиться остання версія програмного забезпечення;
 3. вибирається флешка USB, за допомогою якої планується виконання прошивки. Вона форматується в FAT32, так як з накопичувачами, що пройшли форматування в NTFS, приставки спрацьовують не завжди;
 4. актуальна прошивка записується на носій;
 5. встановлюється флешка;
 6. знаходиться розділ оновлення програми, визначається завантажувальний портал;
 7. очікуємо завершення процесу, прошивку не перериваємо, приставку від мережі не відключаємо, носій не витягуємо. Якщо щось порушено, не варто надалі дивуватися, від чого ютуб не працює на приставці Eltex або іншої моделі.

У тому випадку, якщо перепрошивка нічого не дала, або ви побоюєтеся, що пошкодите приставку, зверніться за допомогою до працівників сервісного центру.

Тільки є одна проблема – процедура обійдеться дорого, деякі користувачі воліють придбати нову Смарт-приставку.

Є рекомендація – до прошивки запишіть всі порти пристрою. Потрібно їх відновлювати на оновленому ПО, заливати канали, перепідключатися до мережі.

Перевіряємо «залізо»

Розглянемо чергову причину, коли не працює ютуб на приставці Oriel 404D. Явище нерідке, тюнер не здатний «витягнути» ютубовский відеоролик. З часом у пристрої старіють оперативка і процесор, плата не виносить створювану навантаження, з’являються глюки, хостинг не функціонує.

Подивимося, що робити:

 1. на кілька хвилин відключаємо тюнер від електромережі, потім підключаємо повторно;
 2. скидаємо налаштування до стандартних. Щоб виконати цю дію, в меню знаходимо відповідний розділ, при необхідності вводимо пароль «0000»;
 3. оновлюємо ПО.

Ютуб заробив, проблема усунена. В іншому випадку, придбайте інший тюнер, що володіє відповідною начинкою і оновленою програмою.

Міняємо ключ

Якщо програма часто не працює на Аріель 421, з’єднання не підтримується, значить, пробуємо встановити правильні ключі.

Для цього існує спеціальна інструкція:

 1. входимо в YouTube;
 2. натискаємо клавішу дистанційного пульта (червону);
 3. знаходимо розділ «джерело ключа», вказуємо «сервер» замість «локалу»;
 4. виконуємо перехід на розділ «оновлення ключа», натискаємо кнопку «ок».

Якщо все виконано правильно, хостинг починає функціонувати штатно.

Висновок

Всі перераховані дії актуальні навіть для тих випадків, коли ютуб не працює на ресіверах Iconbit T2 1944K, або на Perfeo Dvd T2. Якщо ви купили приставку для цифрового телебачення, але ютуб на ній не працює, не поспішайте бити тривогу, скористайтеся наведеними вище рекомендаціями.