Не працює ютуб в Хромі: не відкривається, ні звуку, не вантажиться

Не працює ютуб в Хромі: чому на компютері не відтворюється відео в Google Chrome, як прибрати рекламу в Гугл, зайти через браузер безкоштовно

Від користувачів інтернетом часто надходять скарги на некоректну роботу ютуба в Google Хромі. Подібна проблема виникає несподівано – при перегляді ролика або переході в браузер. Слід розпізнавати причини ситуації, щоб усувати збої власними силами. Давайте розберемося, із-за чого не працює ютуб в Хромі, і що робити в такому випадку.

Як виправити ситуацію?

Якщо не знаєте, чому ви не відтворюється відео на ютубі в Гугл Хром, не турбуйтеся. Тут перелічені можливі способи вирішення проблеми, доступні для кожного користувача.

Погана зв’язок

В першу чергу перевіряється з’єднання з інтернетом, тому що відеохостинг пред’являє особливі вимоги до швидкісного режиму. Коли YouTube не працює в Chrome, причиною може бути звичайний розрив з’єднання, а також зменшення його швидкості. Щоб переконатися в своєму припущенні, виконайте перехід на новий ресурс і уточніть, наскільки оперативно завантажуються сторінки. Якщо проблемне питання з інтернетом має місце, виконайте нескладні дії:

 • перезавантажте комп’ютер і роутер;
 • зв’яжіться з провайдером;
 • уточніть правильність налаштувань.

Використання VPN негативно позначається на швидкісному режимі, ютуб лагает, відео Chrome не працює. Щоб повернути звичайний режим, дана опція відключається.

Перегляди на смартфоні

Користувачі воліють переглядати ролики на телефоні. Тут частенько виникають складності з швидким завантаженням, тому що файли відрізняються «важким» вагою.

Youtube, Google Chrome іноді взагалі не показує відео, ролики гальмують при перегляді, повільно завантажуються. В таких випадках вибирається якість перегляду відео, щоб перераховані несправності не виникали.

Якщо на ютубі Google Chrome не вантажить відео на мобільний пристрій, встановлюється дозвіл з меншим показником.

Драйвера відеокарти

Що робити, коли ютуб не відкривається в Гугл Хром? Таке явище не рідкість, і пов’язане воно з прогою, слетающей або не відповідає використовуваній відеокарті.

Youtube не працює в Google Chrome з такої причини тому, що часто оновлюється операційна система, на комп’ютері з’являються вірусні сайти, системні документи втрачають цілісність. Щоб усунути труднощі, драйвер оновлюється або переустановлюється.

Перш рекомендується уточнити модель процесора, скачати софт з ліцензійного порталу, встановити його. В якості альтернативного варіанту рекомендується скористатися універсальними програмами-помічниками, самостійно визначають, який з драйверів потребує оновлення, створюють відновну точку і виконують усі заходи, пов’язані з завантаженням.

Негативний вплив вірусів

Ще одна поширена проблема, з-за якої YouTube, Google Chrome перестав працювати – віруси. Шкідливі програми пошкоджують або видаляють файли, викрадають особисту інформацію, порушують працездатність відеоплеєра, аж до того, що ютуб в Хромі не вантажиться.

Для виключення подібних нюансів, комп’ютер перевіряється будь антивірусною програмою, попередньо оновленої до актуальної версії з завантаженням свіжої бази. Закінчивши перевірку, переконайтеся, що всі розширення для скачування з ютуба працюють нормально.

Помилка з вини провайдера

Продовжуємо розбиратися, чому не працює ютуб на комп’ютері в Гугл Хромі.

Для цього перевіряємо, як працюють інші ресурси. Якщо зв’язок з інтернетом відсутня, однією з причин цього буває проблема з поставляються послугами. Є два варіанти рішення – деякий час почекати або зв’язатися зі своєю компанією по телефону. Другий спосіб більш дієвий – ви уточнюєте, що в своєму припущенні не помилилися.

Застарілий браузер

Розбираючись, чому немає звуку на ютубі в Хромі, або з якоїсь причини ютуб в Chrome спливає поверх всіх вікон, не пропустіть ще один важливий момент – оновлення веб-провідника.

Відеоролики часом не працюють по причині застарілої версії відеоплеєра HTML5 або одного з плагінів.

У такій ситуації Гугл Хром оновлюється до актуальної версії, для чого:

 1. на комп’ютері активується браузер;
 2. вгорі праворуч і натискається значок з налаштуваннями і управлінням Гугл Хром (у вигляді трьох точок);
 3. вибирається пункт «оновлення»;
 4. натискається клавіша «перезапустити»;
 5. виконується перехід в ютуб і перевіряється його працездатність.

Якщо YouTube не працює в Frigate Chrome ви неправильно визначили причину, пробуйте інші варіанти вирішення проблеми.

Засміченість від тимчасових файлів

Чому ще не працює ютуб в Гугл Хромі? Іноді замість відео YouTube видає чорний екран. Причина цього – переповнений кеш. Для вирішення проблеми є два методи – використовувати внутрішній браузерний інструмент або запустити спеціальну прогу. Для першого варіанту входимо в меню, переходимо в «додаткові інструменти», видаляємо інформацію про переглянутих сторінках або натискаємо комбінацію клавіш Ctrl-Shift-Del.

Альтернативне рішення – почистити історію, використовуючи CCleaner, зробивши у налаштуваннях потрібні позначки.

Відключення Flash або Java Script

Якщо ютуб не відкривається в окремому вікні Chrome, або на відео пропав звук, причину шукайте в налаштуваннях. Ймовірно, відключився в провіднику Ява Скрипт або Флеш, що не дозволяє ролику нормально відтворюватися.

Flash активується такий спосіб:

 1. на комп’ютері запускається Гугл Хром;
 2. далі необхідно перейти на сайт ютуба в Хром, де знаходиться цікавить нас ролик;
 3. лівіше адреси знаходиться інформаційний символ або замок, на який натискаємо;
 4. правіше налаштування Флеш знаходимо пункт «завжди дозволяти на даному порталі»;
 5. натискаємо кнопку «оновити сторінку».

Для включення Java Script потрібно:

 1. увійти на ПК версію ютуб в Хром;
 2. натиснути «налаштування і управління Гугл», перейти в «налаштування»;
 3. вибрати пункт «додатково»;
 4. через «конфіденційність і безпека» потрапити в «налаштування»;
 5. вибрати Java Script, пересунути перемикач на «дозволено»;
 6. перейти на портал з іграми або відеороликами, натиснути «оновити сторінку».

Часто виникають скарги, що немає можливості відкрити відео на ютубі через Хром. Причина криється у включеному або вимкненому апаратного прискорення. Щоб безкоштовно зробити зміни, необхідно зайти через браузер, змінити параметри, перезапустити веб-провідник.

Проблеми з розширеннями і плагінами

Користувачів цікавить, чому YouTube відтворює відео в Google Chrome на Андроїд, або із-за чого в Хромі з’явилася реклама. Такі ситуації можливі із-за збоїв в роботі модулів або розширень. Вони створюють перешкоди для перегляду ролика, додають рекламні банери, погіршують працездатність.

Як прибрати рекламу з ютуба в Хромі, повернути хостингу функціональність? Зайві розширення деактивуємо або видаляємо, залишаємо Флеш Плеєр. Видаливши черговий сервіс, виконуємо перевірку, наскільки краще ютуб почав працювати.

Дії додаткового характеру

Які кроки робляться в подібній ситуації? Якщо перераховані способи не усунули проблему, спробуйте наступні варіанти:

 • скиньте гуглівського налаштування для Хрому. Щоб відключити їх, перейдіть на веб-провідник – «налаштування» – «додатково», натисніть кнопку «скинути», підтвердивши власні дії. Після цього виконайте перехід в ютуб і перевірте, як він спрацьовує;
 • використовуючи диспетчер завдань, закриваємо веб-провідник, повторно виконуємо в нього вхід;
 • переустанавливаем веб-провідник, але при цьому дані на ньому частково зникнуть. Сенс полягає в тому, що потрібно встановити ютуб в Хромі 11-ї версії;
 • оновлюється Флеш Плеєр. Цей варіант рекомендується, коли немає зображення або звуку. Заходимо на офіційний портал програми, завантажуємо актуальну версію, завантажуємо на комп’ютер, перезапускаємо веб-провідник

Висновок

Ми розглянули способи усунення проблеми, коли ютуб в Хром не функціонує, розібралися, як повернути йому колишню здатність до праці. Нагадуємо, що в більшості випадків збій знімається самостійно, у відповідності з інструкціями.