Не працює ютуб в Мозілі: Firefox, в Mozillе, в Фаєрфокс

Не працює ютуб в Мозілі: чому Windows XP не показує відео HTML5 на YouTube, як завантажити плагін, прибрати, відключити рекламу

Іноді користувачі відзначають некоректну роботу хостингу через браузера, через який здійснюється вхід. Найчастіше з усіх комп’ютерних програм користуються браузером, одним із прикладів якого є Мозила. Тут в автоматичному режимі формуються папки, які забезпечують вхід на часто відвідувані портали без введення пароля, акумулюється інша інформація. Деколи трапляється так, що ютуб в Мозілі не відкривається, блокується доступ до необхідної інформації. Спробуємо розібратися з причинами, з-за яких не працює ютуб в Мозілі.

Чому це трапляється?

Чинників для виникнення такої проблеми є достатня кількість.

Не потрібно відразу користуватися складними методами для усунення неполадки, адже суть вирішення питання деколи криється в звичайному відсутності оновленої браузерної версії або відеоплеєра.

Розглянемо найпоширеніші причини, з-за яких не працює відео в YouTube:

 • в установках комп’ютера відсутній флеш-плеєр, або його версія безнадійно застаріла;
 • оглядач потребує оновлення;
 • браузерний плагін флеш-плеєра знаходиться в неактивному стані;
 • в комп’ютері з’явилася шкідлива програма;
 • кеш надмірно засмічений;
 • між доповненнями виник конфлікт;
 • оглядач функціонує нестабільно у зв’язку з порушеннями в з’єднанні з мережею.

Яким способом вирішити проблему?

Якщо HTML5 не показує відео на YouTube в Firefox Windows Xp, для кожної конкретної ситуації використовується певний алгоритм дій.

Вимкнення апаратного прискорення

Коли не працює YouTube Firefox, першим ділом відключаємо апаратне прискорення.

Ця опція вважається корисною, але в роботі іноді допускає помилки, і за рахунок її деактивації подібна проблема знімається.

Для цього:

 1. знаходимо в браузері значок у вигляді трьох ліній, натискаємо на нього, потрапляємо в «налаштування»;
 2. прокручуємо вниз, виявляємо параметри продуктивності, видаляємо позначку з розділу «використовувати рекомендовані налаштування продуктивності»;
 3. з’являються «додаткові опції», в яких знаходимо прискорення і знімаємо прапорець його активності;
 4. перезавантажуємо Firefox, перевіряємо, як відтворюється відеоролик.

Очищення Cache

Тимчасові файли зберігаються в окремій браузерною папці і містять у собі картинки, відеоролики, інформацію з порталів і сторінок.

З їх допомогою користувач оперативно знаходить потрібну йому інформацію. Накопичуються файли на пристрої, від переповненого кеша з’являються системні збої, деякі програми перестають працювати.

Якщо YouTube в Firefox не відкривається, рекомендується почистити кеш, для чого:

 • переходимо в налаштування Мозилы звичайним способом;
 • вибираємо розділ «додаткові», знаходимо пункт «мережа», потім – «очистити зараз».

Як тільки чистка завершена, виконуємо пробний пуск ролика. Якщо збій не зник, переходимо до інших дій.

Перевірка наявності шкідливого ПЗ

Коли ютуб спливає поверх всіх вікон Firefox, комп’ютер перевіряється на наявність вірусів, для чого завантажується спеціальна програма, у відсутності якої використовується відповідна утиліта.

Активувавши сканування, програма повідомляє про наявних віруси, пропонує внести виправлення. Як тільки всі дії виконані, система перезавантажується, починається перегляд відеосюжету.

Виправлення файлу Hosts

Коли в Фаєрфокс не працює підписка на ютуб, і відеоролики в Мозілі не завантажуються, це означає, що в даному типі файлів відбулися зміни. З їх допомогою зіставляються імена та вузли IP-адрес, з допомогою яких знаходять мережний вузол.

Якщо YouTube в Mozillе не працює з цієї причини, в файли вносять зміни. Перейшовши на відповідну сторінку і скориставшись утилітою Microsoft Fix iT, знаходять оригінальний файл, з допомогою програми автоматично виконується внесення правок.

Усунення проблем з інтернет-з’єднанням

У разі, коли YouTube показує тільки широкий екран, така проблема можлива від низькій швидкості або нестабільності в роботі мережі. Щоб організувати перевірку, вибираємо будь онлайн-сервіс або використовуємо пропозицію від провайдера.

Як правило, користуються сервісом від Яндекса, що дозволяє виконати замір параметрів входу і виходу, що представляють інші дані технічного характеру. Якщо інформація і заявлені провайдером відомості розрізняються, зверніться в технічну підтримку.

Перевірка плагінів

Щоб виконати таку дію, перейдіть на адресу, що виконує аналітичну перевірку браузера. З’явиться перелік плагінів, які потребують оновлення або видалення.

Як тільки вийде завантажити плагін Firefox, перезапустіть ОС, перейдіть на YouTube і запустіть відеоролик.

Відключення розширень

Виникають ситуації, коли необхідно відключити рекламу в ютубі в Firefox. Встановлений для цього блокувальник часом стає причиною порушень нормальної роботи. Перед тим, як вимкнути блокувальник реклами на ютубі в Мозілі, продумайте, чи допоможе така дія усунення проблеми.

Як прибрати рекламу в YuoTube Firefox, вимкнути інші розширення? Увійдіть в меню, знайдіть розділ «додатки», перейдіть в пункт «розширення», натисніть «відключити» для позиції, яку бажаєте вимкнути.