Не вантажаться коментарі на ютубі: не відкриваються, не видно, пропали

Не вантажаться коментарі на ютубі: чому YouTube не показує, закриває, не вантажить коменти під відео в Опері, в Google Chrome телефону

Коменти на ютубовском каналі – один з важливих показників якості опублікованого контенту. Вони сприяють просуванню відеороликів і розвитку блогу в цілому, виводячи його на лідируючі позиції в Топі. Спробуємо розібратися, чому не вантажаться коментарі на ютубі.

Причини відсутності завантаження коментарів

Вважається, що, коли не видно коментів, потрібне проведення діагностики.

можливо, проблема криється у налаштуваннях відеоканалу або безпосередньо в додатку.

Розглянемо прості інструкції для кожного пристрою, чому на ютубі немає коментарів під відео, і що слід вживати в подібних ситуаціях.

ПК

Якщо не завантажуються коментарі в Опері, спробуйте закінчити її оновлення.

Якщо ютуб не вантажить повідомлення в Google Chrome, потрібна чистка кеша і тимчасових браузерних файлів. Крім цього, рекомендується почистити куки.

Андроїд

Користувачі мобільних пристроїв часто звертаються з питанням, «чому я не бачу коментарі на YouTube з телефону?». Якщо на вашому смартфоні коменти не прогружаются, відформатуйте кеш ютубовского програми і перезавантажте телефон.

iOS

Продовжуємо розбиратися, чому в мобільній версії ютуба немає коментарів, і переходимо до «яблучним» пристроїв. Деинсталлируйте додаток, перезавантажте телефон. З App Store знову скачайте додаток і виконайте його установку. Найімовірніше, проблема усунеться.

Кілька поширених причин

Зазначимо, що на більшості відеоканалів коментарі не відкриваються.

Їх публікація можлива після того, як автор ресурсу проявить свою згоду. Це особливо характерно для коментів, що мають посилання.

Виходить, якщо ваше повідомлення з’явилося не відразу, це означає, що власником включена модерація, і відгуки відображаються на каналі, пройшовши схвалення.

Є ще одна причина, чому не вантажаться коменти в ютубі – активація безпечного режиму. Що робити, якщо пропала заповітна рядок на комп’ютері? У цьому випадку спробуйте працювати в новому браузері. У більшості ситуацій таке рішення допомагає, і коментарі знову з’являються.

Існують відеоролики, де автор виключає можливість для написання повідомлень, але є і друга категорія – коментарі є, але залишити їх не можна. Цей варіант більш характерний для рекламної політики, коли ролик розповідає про спосіб заробітку, але по суті є обманним.

На жаль, подібні відеосюжети потрапляють на верхні позиції пошукових видач. Це характерно для Росії, так як закордонний ютуб подібних помилок не допускає.

З роликами про можливості заробити все пояснюється просто. Коментарі виявляються закриті або просто не перегортаються, тому що автор навмисне відключив опцію, що дозволяє написати відгук, щоб зберегти свій лохотрон в таємниці від інших.

При оновленні сторінки кількість коментів збільшується, але їх не видно. Чому ютуб закриває коментарі? Ймовірно, проблема пов’язана з канальними налаштуваннями. В них вбудована функція, регулююча установки окремо для кожного відеосюжету.

Відповідаємо на питання

Чому не відображаються коментарі на телевізорі, хоча з технікою все гаразд? Швидше за все, рішення про приховування інформації прийнято автором.

Чому коменти довго вантажаться? Схоже, проблема у вашому пристрої. Відповідні інструкції, що дозволяють виключити нескінченну завантаження, наведені вище.

Не відображаються мої коментарі на YouTube, куди вони зникли? Почекайте деякий час, ймовірно, повідомлення перебувають на модерації.

Які коменти ютуб показує мені першими? Ті, які були залишені користувачами недавно.

Кілька стандартних рішень

Якщо не знаєте, що робити, або заходи протидії не дали позитивного результату, просто дочекайтеся офіційного усунення проблеми співробітниками технічної підтримки. Можливо, вони намагалися впровадити нову функцію, яка виявилася причиною події збою. Тут ви безсилі – залишається тільки чекати.

Вимкніть проксі-з’єднання. Є ймовірність того, що на пристрої активована послуга VPN, здатна викликати помилку в ютубі. Виконавши відключення утиліти, відкрийте веб-сайт повторно. Найімовірніше, ви побачите, як коментарі вантажаться в штатному режимі.

Відключаються розширення, працюють з порушеннями. Напевно, ви вже завантажили ті, які мали несправності.

Очищення історії переглядів – ще одне рішення проблеми. Справа в тому, що інформація довго зберігається на пристрої, щоб полегшити її повторний запуск. Це стає причиною помилки, яка викликає збій у завантаженні коментарів.