Не змінюється аватарка на YouTube: не відображається, не ставиться

Не змінюється аватарка на YouTube: що це таке, чому не встановлюється, не оновлюється ава на ютуб-каналі, з якихось причин не видно картинка

З проблемною ситуацією, коли не змінюється аватарка на YouTube, стикаються багато користувачів. Вважається, що якість каналу підкреслюється його головною сторінкою, яка залучає глядачів і забезпечує успішне просування. Якщо змінити аватарку не представляється можливим, це пояснюється наявністю деяких проблем.

Що це таке?

Перш ніж міняти аву, розберемося, що вона собою являє.

Відкривши сторінку, біля назви відеоканалу ви побачите картинку – фото автора або зображення, взяте з розроблених шаблонів.

Якщо користувач не подбав про це, відеохостинг, автоматично виставляє гурток з кольоровим тлом, у якому розміщена початкова буква імені автора. Щоправда, такий варіант не є привабливим, і рекомендується завчасно розробити цікаву аватарку для свого каналу.

Користувачі часто міняють картинку, що не зовсім вітається, якщо виконується просування каналу – часті зміни відлякують переглядачів.

В принципі, міняти іконки слід, але не дуже швидко. При цьому вибране вами зображення має повністю відображати тематичний напрямок каналу.

Причини відсутності можливості зміни ави

Розглянемо ситуації, чому на ютубі не змінюється аватарка. Співробітники адміністрації відеохостингу намагаються ознайомити з можливими неполадками у відповідних інструкціях.

Якщо ви користуєтеся довідковими даними з гугловський сторінки, то в них знаходяться основні тези.

Причини, за якими аватарка на ютубі не оновлюється, наступні:

  • розміри картинки не відповідають встановленим параметрам. Переконайтеся, що завантажується зображення відрізняється квадратною формою, сторона якої не перевищує 800 px;
  • картинка не видно, якщо вона порушує права автора, або на фотознімку є оголена натура. Результат буде аналогічним у випадку, коли здійснюється спроба опублікувати фотографію знаменитої особистості;
  • аватарка на YouTube не відображається, якщо вибрано невдалий розширення.

Рекомендується використовувати формати GIF, JPG, BMP і PNG.

Розбираючись з питанням, чому не встановлюється аватарка в ютуб-каналі, врахуйте одну особливість – старе зображення оперативно не заміниться новим, поки останній не пройде процес модерації на визначення рівня унікальності, відповідність техпараметрів і ютубовским правилами. Не варто хвилюватися, чому не змінюється ава в ютубі – через певний час з’явиться нова картинка в профілі.

Знаходиться аватарка в правому кутовій ділянці зверху екрану, має зв’язок з гугловським аккаунтом. Коли зареєстровані профілі синхронізовані, редагування дозволяється виконувати будь ресурсів.

Продовжуєте шукати відповідь на питання, чому не змінюється аватарка на каналі в YouTube? Скористайтесь при завантаженні форматом GIF, стиснувши картинку до маленького квадрата по 98 px для кожної сторони. Перевірте, щоб кожна деталь була добре помітна.

Як змінюється аватарка?

Розібравшись в причинах, чому не ставиться аватарка в ютубі, спробуйте завантажити її самостійно. Для початку перемістіть зображення до редактора, після цього – опублікуйте на каналі.

Щоб не хвилюватися, чому на ютубі не з’явилася нова картинка, зверніть увагу на деякі особливості:

  • працюйте з комп’ютера, а не з мобільного пристрою;
  • при редагуванні декількох каналів використовуйте перемикач;
  • процес істотно спроститься, якщо активована вбудована веб-камера.