Ніки для ютуба для хлопців: для хлопчиків, для пацанів

Ники для ютуба для хлопців: як можна назвати канал, який крутий, оригінальний, рідкісний, класний нікнейм придумати англійською

Назву, придуману для каналу на ютубі, повинно бути простим, таким, що запам’ятовується, сприяти просуванню відеоблогу. Щоб створити крутий нік на ютубі для хлопчиків, рекомендується слідувати головним принципам – стислості, дзвінкості, душевністю, смисловим навантаженням. На жаль, ці умови не дотримуються усіма блогерами, і назви в списку топових не потрапляють. Спробуємо сьогодні розібратися, як придумати кращі ніки для ютуба для хлопців.

Декілька прикладів вибору назви для відеоканалу

Перед тим, як назвати канал на ютубі для хлопчиків, вивчіть кілька важливих правил, рекомендованих до виконання. Щоб нік, придуманий відеоблозі для пацанів, утримував канал в Топі ютуба, він повинен відповідати наступним вимогам:

 • легко запам’ятовуватися;
 • бути коротким і читабельним;
 • не порушувати права автора, не містити в собі брендових назв;
 • простим, без незрозумілих словосполучень.

Головна вимога, що пред’являється до назви – воно має передавати суть каналу.

З урахуванням цільової аудиторії і регіону, для написання імені використовують російську або англійську мову.

Ключові слова

До того, як вибирати нікнейм для ютуб-каналу для хлопців, визначитеся з тематичною спрямованістю відеоблогу і виберіть кілька ключевіков, з якими її зв’яжете. Якщо розмова ведеться про ресурси для хлопчиків, то це слово використовується в ключових фразах.

Для перегляду невикористаних ключевіков задійте сервіс яндекс.вордстат.

Впишіть основні слова в запитальну рядок пошукової системи, перевірте, як вони будуть продовжені. Виділені поєднання дозволяється застосовувати у складанні ніка для каналу на YouTube для хлопців.

Залучаємо цільову аудиторію

Це вважається важливою умовою при складанні оригінальної назви. Якщо відеоролики знімаються для хлопчиків, краще всього користуватися словами, привертають увагу, якими можуть стати футбол, велосипед, спортивний майданчик.

Якщо націлені на більш старшу вікову категорію, задійте інші фрази, здатні зацікавити хлопців.

Користуйтеся стійкими виразами і цитатами

Підбираючи у якості назви відомі багатьом вирази, отримаєте красивий нік для каналу на YouTube для хлопчиків. Це можуть бути фрази з відомих мультиплікаційних фільмів, прості слова, найчастіше звучать у хлоп’ячих компаніях.

заголовок вставляємо свій бренд

Неодноразово доведено, що канал на ютубі для хлопців, для якого в назві використовується ім’я автора, швидко приведе до успіху і допоможе в розвитку свого бренду.

Глядацька аудиторія з цікавістю спостерігає за реальною людиною. Дивлячись такий канал тривалий час, користувач прислухається до нього, виражає довіру.

Якщо бренд залишається невідомим для багатьох російських регіонів, просуваючи його, почніть з ютуба. Клієнтами стануть перші переглядачі, а хороша оптимізація відеоблогу принесе йому бажану популярність.

Аналіз конкурентів

Якщо з рідкісним назвою ютуб-каналу нічого не виходить, зверніть увагу на приклади своїх конкурентів. Зверніться за допомогою до сервісу Social Blade.com, щоб подивитися найбільш популярні блоги.

Здасться дивним, що в класних никах для ютуб-каналів для хлопців особливостей мало, в більшості випадків назви виходять схожими між собою. Але своєю популярністю блоги зобов’язані тривалій роботі авторів, спрямованої на розвиток створеного дітища.

Для багатьох відеоканалів до основної назви застосовують доповнення – шоу, ТВ, блог і т. д. Вирішуючи, як придумати нік для ютуб-каналу хлопцеві, скористайтесь подібними приписками, збільшують інтерес аудиторії.

Один із прикладів подібного назви – канал «Афоня.TV» і подібних ників на відеохостингу предостатньо. Завдяки такій приписку, відеоканали потрапляють в схожі один з одним блоги.

Є можливість для зміни назви?

Вирішуючи, як можна назвати канал в YouTube для хлопця, не бійтеся експериментів – внести відповідні зміни можна в будь-який час. Дійте згідно з таким алгоритмом:

 1. натисніть на іконку відеоканалу, клікніть по кнопці «налаштування»;
 2. перед вами з’явиться віконце, в якому натискаємо клавішу «змінити в Гугл»;
 3. відеохостинг надішле запит на дозвіл для переходу на гуглівський аккаунт;
 4. відкриється сторінка, на якій виконуються зміни в назві відеоблогу;
 5. заключне дія – натискання клавіші «ок». Назва зміниться скрізь.

Наскільки важливо створити хорошу назву?

Круте назва каналу на YouTube для пацанів надає безпосередній вплив на подальше просування відеоматеріалів.

Успішність і привабливість ресурсу визначають йому позиції в Топі кращих відеоблогів.

Пам’ятайте, що при виборі назви для каналу для хлопців російською або іншою мовою, в кінцевому підсумку його успішність визначається роликами, публікуються вами.

Якщо немає вільного часу для розробки ніка для ютуб-каналу для хлопців, використовуйте спеціальний сервіс-генератор. Крім того, існують деякі правила, що допомагають у виборі:

 • назва відеоблогу повинно залишатися простим і лаконічним;
 • нік підбирається легко читається і швидко запам’ятовується;
 • у назві відеоканалу дається коротка характеристика тематики блогу;
 • з урахуванням цільової аудиторії нік для ютуб-каналу для хлопців дозволяється писати англійською мовою;
 • у виборі назви дотримується оригінальність.

Висновок

Бажаючи зробити відеоканал впізнаваним, почніть з його назви. На це піде певний час, а при його відсутності зверніться за допомогою до фрілансерам.