Ніки для ютуба: никнеймы, назви, імена

Ники для ютуба: як придумати, вибрати, створити, зробити круті, прикольні, красиві, оригінальні найменування російською, англійською

Як тільки з’явився популярний сьогодні і полюбився багатьом користувачам ютуб, ніхто не замислювався, якою нікнейм вибрати для запису. Як правило, бралися прості імена або перші слова, які прийшли на розум, доповнювалися цифрами. Сьогодні перевага віддається незвичайним і привабливим назвам, підштовхують до відвідування відеоканалу. Сьогодні дізнаємося, як підбираються ніки для ютуба.

Вибираємо круті назви

Перед тим, як придумувати никнеймы для ютуба, пропонуємо ознайомитися з основними вимогами, які дотримуються при виборі імені. Нікнейм повинен:

 • швидко запам’ятовуватися;
 • бути коротким;
 • легко читатися;
 • не порушувати права автора – вибираючи назву облікового запису YouTube, найменування брендів не використовуються;
 • залишатися простими (заумні слова не застосовуються).

Ще одна важлива вимога – красивий нік для ютуба має передавати суть відеоканалу. Ніки бувають російською або англійською мовою – це залежить від цільової аудиторії.

Кращі варіанти

Розглянемо кілька методів, як вибрати цікаві ніки для ютуба.

Використовуємо слова-ключевики

До того моменту, як придумати нікнейм, визначаємося з тематичною спрямованістю ресурсу, складаємо під неї кілька ключевіков. Якщо розмова ведеться про відеоканалах для дітей, то ключевики складаються саме з цих слів, у подальшому їх застосовують в якості складових елементів написами назв.

Для прикладу розглянемо назву «Даринелка дитячий канал». У найменуванні вказано слово-ключ, блог набрав від вісімдесяти восьми мільйонів переглядів, число підписантів становить сто сімдесят тисяч.

Щоб ознайомитися зі списком ключевіков, використовуйте сервіс Яндекс.Вордстат.

Якщо з темою каналу ще не визначилися, складіть на аркуші паперу перелік напрямів та ключів, найбільш підходящих для зйомки.

Якщо вирішуєте, як створити нік для ютуба з ключевиком, впишіть слово в пошуковий рядок і перевірте, як його продовжить система. Виділені поєднання слів дозволяється застосовувати в назвах блогів.

Включення цільової аудиторії

В тому, як вказати ім’я користувача в аккаунті, є один важливий нюанс – має забезпечуватися залучення аудиторії. Монтуючи відеоролики для дівчаток, в ніках користуються словами «принцеса», «Барбі», «лялька» і т. п., що привертають увагу. Відомий канал, який називається «Кращі подружки», зібрав не менше семисот тисяч підписалися на нього дівчаток.

Бажаючи залучити інші вікові категорії, підбирайте слова, які їх цікавлять – «домашнє господарство», «готування», «прибирання» і т. д. приміром, відеоканал, названий «Готуємо вдома», зібрав солідну аудиторію з п’ятисот тисяч передплатників.

Користуємося відомими виразами і цитатами

Використовуючи відомі багатьом вирази, складають оригінальні ніки для YouTube. Наприклад, один з каналів задіяв фразу «а ну-ка, давай-ка» і зібрав до восьмисот тисяч передплатників. Блог під назвою «Жила-була царівна» нараховує аудиторію триста п’ятдесят тисяч чоловік.

Автор, котрий фразу «во саду ли в огороде» набрав більше восьмисот тисяч шанувальників оповідань про ведення домашнього господарства і готуванні.

Використовуємо свій бренд або назва компанії

Багаторічний досвід доводить, що канал, названий ім’ям автора, швидко приводить до успіху, забезпечуючи розвиток особистого бренду. Хорошим топовим прикладом ніка для YouTube вважається відеоблог «Sobolev», який веде Микола Соболєв, який зібрав більше чотирьох мільйонів шестисот тисяч шанувальників.

Тут маються на увазі не тільки дорослі, але і дитячі бренди. Глядач з цікавістю стежить за реальним життям живої людини, прислухається до його порад, виявляє довіру.

Вдалими прикладами є відомі торгові марки, одна з них – компанія Coca-Cola, канал якої носить однойменну назву.

Навіть якщо ваш бренд не здобув популярність по регіону, все одно просувайте його, почавши діяти з ютуба. Клієнтами стануть перші переглядачі, а при гарній оптимізації блогу він швидко знайде популярність.

Аналіз конкурентів

Якщо не знаєте, як можна назвати свій аккаунт на YouTube, проаналізуйте конкурентів, переглянувши їхні ресурси за допомогою сервісу Social Blade.com. Побачите одну закономірність – особливостей в назвах немає, в більшості своїй вони схожі. Але топ ників для ютуба розподілений з урахуванням популярності, здобутою завдяки наполегливій роботі над розвитком каналу.

У багатьох каналах в основному назві в якості додатків використовуються різні символи. Приписки ви теж маєте право застосовувати, щоб залучити глядача.

Вдаємося до послуг генераторів ників

Якщо не знаєте, як придумати нік для ютуба, скористайтеся спеціальним генератором. Розглянемо його роботу на одному з прикладів, який знаходиться на https://nick-name.ru/ru/generate/. На основній сторінці передбачено три вкладки – для хлопчиків, для дівчаток, для ВКонтакте. Кожна з них відсилає до списків з вже готовими крутими ніками для ютуба. З переліку ви підберете кращі варіанти.

Якщо нічого підходящого не вибрали, почніть процес генерації:

 1. у налаштуваннях визначте головну літеру назви майбутнього;
 2. вкажіть, скільки букв повинно бути в кінцевому результаті;
 3. внизу розташована клавіша жовтого кольору «генерувати», натисніть її і вивчіть результат, з’являється в рядку, розташованої над кнопкою. Якщо він вам підійшов, скопіюйте його за допомогою миші.

Скориставшись адресою https://randstuff.ru/nickname/, ви знайдете черговий класний ресурс, що дозволяє швидко підібрати нік для ютуба англійською мовою (з перекладом). Підлаштовувати генерацію або інші опції немає необхідності – сервіс відразу видасть відповідь, як тільки ви натиснете на клавішу «згенерувати». Він являє список імен у вигляді фраз, що складаються з пари слів. Підбірка не є випадковою – словосполучення легко перекладаються на російську. Якщо назва блогу з відео здасться не дуже співзвучним, знайте, що слова підібрані рандомно, для уточнення перекладу скористайтеся посиланням «кривий переклад», розташованої нижче запропонованого результату.

У тому випадку, якщо за одне натискання представлений варіант вас не влаштував, рекомендуємо звернутися до сайту http://freegenerator.ru/nikov. Тут є можливість самостійно вказувати, скільки варіантів має відображатися в процесі роботи генератора.

Встановивши регулятор на рівень «максимально», ви отримаєте не менше ста незвичайних і вільних назв, поки ніким не зайнятих на ютубі.

Тест для розробки заголовки з урахуванням характеру автора

Непоганий спосіб, подсказывающий, як назвати відеоканал для своїх передплатників. Він вибирає варіанти, грунтуючись на ваших відповідях. Необхідно пройти десять стандартних етапів – вказати приналежність до статі, дату народження, улюблених домашніх тварин і т. п. Результат, який нік можна поставити, виявиться цілком оптимальним.

Якщо задалися питанням, як дізнатися свій нік, виконайте наступний алгоритм дій:

 1. зайдіть на сторінку https://www.playbuzz.com/ctclove10/2-21-2017-12-24-01-pm, задійте клавішу «почати»;
 2. дайте відповідь на нескладні питання;
 3. через певний час сервіс надасть нік, найбільше підходить до вашого характеру.

На порталі http://trikky.ru/tvoy-navorochenyiy-nik.html є такий же тест, тільки в ньому всього п’ять питань, після відповідей на які яких ви отримуєте готовий нікнейм.

назві для ютуба відображаються різні значки, цифри і символи, які просто копіюються.

Можливо вносити зміни?

Дізнавшись, як зробити нік, розберемося, чи існує можливість для внесення в нього змін. Для виконання подібних дій потрібно:

 1. натиснути на іконку, потім – на кнопку «налаштування»;
 2. з’являється віконце, в якому натискаємо «змінити Google»;
 3. хостинг зажадає «добро» на переміщення в гуглівський аккаунт;
 4. відкриється сторінка, на якій і змінюється назва;
 5. натиснувши клавішу «ОК», ви внесете відповідні зміни.

Висновок

Бажаючи надати своєму видеоканалу впізнаваність, створіть йому незвичайне заголовок. Підготуйтеся, що для такої роботи знадобиться кілька днів.

Коли відповідні варіанти відсутні, зверніться за послугами до фрілансерам.