Нова творча студія ютуб: зайти, відкрити, користуватися

Нова творча студія ютуб: що це таке, які розділи включає, де знаходиться, як потрапити, вставити кінцеві заставки, як допомагає в оптимізації каналу

Співробітники відеохостингу давно задумали внести оновлення в додаток, зробивши його зручніше і зрозуміліше в роботі. Спробуємо розібратися, як нова творча студія ютуб допомагає в оптимізації важливих показників. Щоб потрапити до неї, досить натиснути кнопку синього кольору, розташовану в кутку ліворуч.

це таке

Для початку розберемося, що являє собою нова творча студія YouTube.

Чергова версія запущена в користування в 2018 році, із-за численних нюансів використовується в якості додаткового інструментарію до стандартного вигляду. Застосування оновленого варіанту – процес обов’язковий.

Справа в тому, що саме завдяки новій студії ютуб з’явилася відсутня воронка показів до просмотровому часу. Тут представлені відомості, які відсутні в стандартній версії, оприлюднені число показів і процентне співвідношення виконаних кліків. Крім того, є можливість для чіткого уявлення найбільш важливого показника – середній тривалості перегляду.

Творча студія

Вона включає в себе п’ять підрозділів, відрізняються власними варіантами оптимізації. Розглянемо докладніше кожен.

Покази

Відеосюжету зараховують показ, якщо відвідувач переглядав мініатюру більше однієї секунди.

Абсолютно неважливо, де здійснювалося дію – в пошуковій системі, в розділі «рекомендовані», на головній сторінці. На жаль, є винятки, коли показ не зараховується. Це відбувається, якщо:

  • прийшов з іншого сайту;
  • через посилання або AdWords;
  • активувати за допомогою повідомлення.

Один з варіантів збільшення показів – нові передплатники. Крім того, це питання вирішується підбором правильної тематики для відеоролика, в яку закладено потенціал для перегляду.

Нова версія студії ютуб відрізняється якісною системою рекомендацій з історії переглядів користувача і поведінки.

CTR

Продовжуємо розбиратися, як користуватися новою Творчою Студією YouTube. CTR – це співвідношення кліків до числа показів. Такий параметр збільшується завдяки:

  • назви. Воно повинно створювати інтригу, мати для цього спеціальні елементи;
  • миниатюркам. Значках відеоролика завжди відводилася важлива роль у просуванні. Але оцінювати їх ефективність стало можливим тільки з появою бета-версії Творчої Студії ютуба.

Досить для кожного відео створити майже однакові мініатюрки, що мають невеликі відмінності. Через деякий час порівнюємо обидва ролика і вирішуємо, чи варто додавати досліджуваний параметр у новий сюжет. За допомогою цього способу ви навчитеся розробляти якісні превью.

Через якийсь час чисельність цільової аудиторії збільшується, що спричиняє за собою зменшення показника CTR.

Перегляди

Їх кількість знаходиться в прямій залежності від КЛІКІВ і показів. Коли відеосюжет проглядається рідко, рекомендується збільшити число глядачів, використовуючи соціальні мережі або AdWords.

Утримання аудиторії

Тут показується, яка середня кількість глядачів побачило матеріал. На підставі цього показника ютуб сам визначить, розмістити ваш відеосюжет в Топі.

Щоб утримати аудиторію, рекомендується знімати хороший контент і не дуже старатися з показниками, розглянутими вище.

наприклад, якщо напишете в назві відео інформацію, яка в ролику відсутня, або додайте миниатюрку, не відповідну до матеріалу, чисельність глядачів істотно знизиться.

Помиляються і з СЕО. Вказуючи метадані, краще всього орієнтуватися як на нарощування переглядів, так і на релевантність.

Час перегляду

Основний показник, що відображає діяльність всіх перерахованих вище етапів воронки. Як правило, коли долається певну кількість хвилин перегляду, спостерігається активний ріст показів.

Щоб прискорити цей процес, користуються рекламними вставками.

Відповідаємо на питання

Якщо вас зацікавила інформація, дамо деякі пояснення.

Як зайти в нову Творчу Студію ютуба? Відриваємо головну сторінку каналу, в кутовій ділянці знаходимо профільний значок, натискаємо його і виконуємо перехід в Творчу Студію. На екрані з’явиться меню, що містить канальні налаштування, статистичну звітність, коментарі і т. д.

Де знаходиться нова Творча Студія на ютубі, ми знаємо.

Для того, щоб вставити у неї кінцеві заставки, відкриваємо розділ «відео», визначаємо ролик, в лівому меню тиснемо пункт «редактор», далі – «додати кінцеву заставку».