Обкладинка для ютуба: дизайн, параметри, приклади

Обкладинка для ютуба: як зробити, поставити, змінити на ігровому каналі, як додати, змінити на телефоні, який фоторедактор, використовувати програму

Хостинг являє собою майданчик, де кожен бажаючий зможе відкрити свій відеоканал і розвивати його, заливаючи захоплюючі ролики, купуючи рекламу, взаємодіючи з іншими блогерами і т. п. В кінцевому підсумку нарощується кількість переглядачів і оформлених передплат, виникає можливість для монетизації ресурсу. Щоб канал максимально залучав цільову аудиторію, на початковій стадії його становлення рекомендується звернути увагу на правильність оформлення. До числа основних параметрів в такому питанні належить обкладинка для ютуба, тому що саме її першої бачить користувач, який відвідав ваш канал з метою перегляду відеосюжетів. Елемент хоч і вважається важливим, але його можливо зробити навіть тим, хто жодного разу виконував подібний процес, пов’язаний з редагуванням зображень. Потрібно тільки знати, що потрібно зобразити, тому що обкладинка виконує функції візитки, побачивши яку, відвідувач подумки уявляє, що чекає його на каналі.

Вимоги, пропоновані до зовнішнього вигляду обкладинки

З відкриття блогу та порядку його ведення відеохостинг обмеження не встановлює, у зв’язку з чим на його платформі є багато відеоканалів з схожим контентом.

Обкладинка для ролика на YouTube, відома своїм другим назвою «шапка», є гарним елементом оформлення, виділяє канал з його конкурентних аналогів. Це не означає, що від користувача вимагається створення чогось незвичайного – дизайн повинен відрізнятися лаконічністю, бути зрозумілим і одночасно з цим незабутнім.

Для досягнення даних умов рекомендується дотримуватися певні вимоги, що визначають, як зробити обкладинку для ютуб-каналу:

 • фонова частина шапки не повинна мати багато елементів – допускаються суворі об’єкти і назви, несуть у собі смислові доповнення;
 • колір шапки підбирається особливо ретельно, так як в подальшому він уособлюється з видеоблогом, стає його головним стилем;
 • текстова частина скорочується до мінімальних розмірів – зазначаються найменування або слоган, до складу якого включено декілька слів;
 • зображення має повною мірою відповідати тематичній спрямованості контенту.

З допомогою цього елемента надається додатковий інтерес, користувачі все частіше відкривають сторінку вашого відеоканалу.

Рекомендовані розміри

Знаючи параметри обкладинки для оформлення каналу на ютубі, ви легко створите її в технічному плані. Є деякі стандарти, обов’язкові до дотримання, незалежно від тематичної спрямованості, чисельності елементів та інших особливостей індивідуального характеру.

Для прикладу, в звичайному виконанні розмір шпалер для обкладинки на ютубі повинен складати 2 560 на 1 440 px.

Одночасно необхідно пам’ятати, що такі параметри відповідають видеохостинговой веб-версії, якщо вхід виконується з ноута або ПК.

Отже, потрібно грамотно виставляти межі на зображеннях:

 • 1 546 на 423 px – на мобільні телефони;
 • 1 855 на 423 px – на планшети;
 • 2 560 на 423 px – на комп’ютери з моніторами високого дозволу.

Якщо брати до уваги перераховані параметри, працюючи над складанням дизайну обкладинки, можна мати уявлення, як на різних пристроях відображаються картинки, де розміщуються текстові частини та інші елементи.

Підбираємо картинку

Інтернетівські простори представляють масу готових ідей у вигляді яскравих зображень, придатних для оформлення шапки відеоканалу в якості головного фону.

Перед тим, як поставити таку обкладинку на YouTube, її можна змінити, внести додаткові елементи. Щоб зображення вийшло абсолютно оригінальним і не використовувалося іншими видеоблогерами, слід продумати питання виготовлення шапки по індивідуальному ескізу.

Кращим способом для того, щоб додати обкладинку на канал, вважається використання підготовлених шаблонів.

Перед тим, як встановити такий зразок, визначаємо метод для виконання необхідних дій.

Можна перейти в Яндекс, увійти в розділ «картинки», задіяти клавішу «показати фільтри», визначити розділ «розмір», вписати потрібне розширення. Програма для створення обкладинок для YouTube виконає пошук і запропонує вам варіанти, які підходять до застосування в оформленні відеоканалу.

Є другий спосіб, за яким картинки завантажуються або замовляються на спеціальних порталах. Один з прикладів редакторів обкладинок – Ytcolor. Цей веб-сервіс надає послуги з формування шапки для ютубовского каналу. Користувач вводить ім’я, адресу електронної пошти, в подробицях описує замовлення і пред’явлені до нього вимоги, в результаті чого стає володарем унікального зображення.

Ще дві програми для створення обкладинки для YouTube – MIR-DEVIL і CRELLO. Крім них, можна скористатися послугами професійних фахівців дизайну, задіяти спеціальні бази зі стічними фотографіями, ніколи раніше не використовувалися і захищені правами авторів. До таких відносяться Deposit Photos, Dreamstime, Shutterstock та інші.

Інструкція по розробці обкладинки

Є спеціальні інструменти, із застосуванням яких блогер створює незвичайну обкладинку.

Найчастіше для розробки шапки використовують додаток Canva або працюють у фотошопі.

Щоб зробити обкладинку для пізнавального або ігрового каналу, дотримується наведений нижче алгоритм:

 1. виконується перехід на хостинг, натискається клавіша «додати оформлення відеоканалу»;
 2. система пропонує блогеру певні варіанти – завантажити фото з комп’ютера, використовувати свої картинки, пошукати варіанти у галереї. Якщо підготовленого зображення немає, натискаємо кнопку «додати фонове зображення»;
 3. через розділ з рекомендаціями виконується перехід в пункт «налаштування зображення», скачується шаблон, по якому орієнтуються в роботі з фоторедактором для створення обкладинки на ютуб.

Якщо бажання самостійно розробляти шапку відсутня, скористайтеся послугами спеціальних сервісів, забезпечують створення обкладинки з нульового циклу. Це позбавить від необхідності навчатися премудростям фотошопу і розбиратися в особливостях інших програм.

Як найшвидше змінити обкладинку каналу на ютубі? Для цього поверніть відомі конструктори, що працюють в онлайн-режимі:

 • Canva – сервіс функціонує на платній основі, але частина опцій зняття грошей не передбачає;
 • Foto Jet – сайт англійською. З його допомогою користувач розбереться, як розробити картинку, завантажити обкладинку на YouTube і надалі працювати з ним;
 • Photovisi – ресурс надає платні послуги, відрізняється гарним функціоналом і вдалим редактором.

Відповідаємо на питання

Як видалити обкладинку на ютубі? Виконайте перехід за посиланням https://picasaweb.google.com/home і на сервісі уточніть, як змінити картинку або повністю від неї позбутися.

Як змінити обкладинку на ютубі на телефоні? Для смартфонів така функція не передбачена, подібні дії виконуються тільки на ПК.