Оформлення ютуб-каналу: круте, красиве, для дівчаток

Оформлення ютуб-каналу: як створити онлайн безкоштовно, налаштувати, зробити на телефоні, як правильно додати, видалити фон, які розміри логотипу, дозвіл

Припускаючи перетворити видеоблогинг в основну статтю доходів, знадобиться не тільки створювати якісний і привабливий контент. Важливе значення в подібного роду діяльності приділяється візуальному станом відеоканалу, до якого відносяться шапка, клавіші мереж, меню, трейлер. Сьогодні спробуємо розібратися, як виконується оформлення ютуб-каналу.

Вибираємо логотип

Починаємо з’ясовувати, як красиво оформити канал на ютубі. Насамперед створюємо логотип, який є аналогом аватарки в соцмережах, відображення якого можливо в ютубі і Гуглі.

Логотип вважається важливим елементом, тому що з’являється в багатьох місцях:

 • в результатах пошукової видачі;
 • на сторінці каналу;
 • у переліку користувальницьких підписок;
 • у списках відеоканалів, рекомендованих до перегляду;
 • у вкладці «спільнота»;
 • в коментах від каналу.

Для відвідувачів він є первинним контактом з видеоканалом, тому повинен привертати увагу.

Зображення

Його вибір визначається тематичною спрямованістю ресурсу, присутністю говорять особистостей, характером відео.

Одному автору, щоб він був пізнаваний аудиторією, рекомендується використовувати власне фото. Таким чином створюється відчуття контакту, надається щирість і відкритість. У груповому відеоканалі, автори якого знімаються у відеосюжетах, дозволяється замість значка показати фото всієї групи.

Деякі автори логотипами не користуються, замінюючи їх іншими картинками. В даному випадку значок повинен відобразити тематику відео, привернути максимальну увагу, виділити канал серед конкурентних блогів.

Щоб ресурс не заблокували, автору слід дотримувати певні правила, встановлені відеохостингом.

В якості логотипу забороняється використовувати:

 • наготу;
 • дискримінацію;
 • маскування під іншу особистість;
 • контенты, підштовхують на вчинення протиправних дій;
 • зображення відвертої жорстокості.

Крім того, забороняється порушувати авторські права.

Розміри логотипу

Які повинні бути розміри емблеми для оформлення каналу на YouTube?

Під значок визначені параметри 800 на 800 пікселів, краю по колу обрізаються, тому слід вибирати зображення, смотрящих нормально не тільки в колі, але і в мініатюрному варіанті (на 98 98, як у коммент іконка).

Як додати логотип? Для цього перейдіть в «мій канал», знайдіть розділ «налаштувати вигляд каналу», виконайте редагування мініатюрного знака.

Робимо водяний знак для відеоролика

Продовжуємо розбиратися, як виконується круте оформлення каналу на ютубі.

На ролики блогу ютуб дозволяє ставити водяні знаки, що представляють собою маленькі іконки, клік по яких викликає форму для здійснення підписки.

згідно з рекомендацією хостингу, фон водяного знака, який використовується для оформлення каналу на YouTube, вибирається прозорий. Він не так відволікає глядача від перегляду, погано конвертується в підписках, так як його важко помічати.

В ролі значка часто виступає брендовий логотип, що забезпечує його кращу запам’ятовуваність глядачами. Інструменти ютуба дозволяють визначити час, коли значок з’являється на екрані. Даний показник встановлюється на всі ролики одночасно, скористатися окремим таймером не вийде.

Оформлення шапки

Так називається банер великого розміру, розміщений у верхній частині сторінки. Це перше, що кидається в очі відвідувачу після того, як він здійснить перехід на відеоканал. При оформленні ігрового чи іншого каналу на ютубі ним користуються, щоб передати тематику відеоканалу, характерні особливості бренду, оповістити про новинки.

Як оформити шапку свого каналу на ютубі? Використовують фото автора відеосюжетів, підписують його ім’я, вказують тему блогу. Замість впізнаваною особистості дозволяється скористатися тематичними зображеннями, які передають настрій каналу.

Деякі компанії в шапці розміщують великий логотип, що особливо актуально для брендових товарів. З його допомогою анонсується нова цікава продукція.

Текст в шапці – умова необов’язкова, але в разі його використання прописують слоган фірми, пояснюють спрямованість відеоканалу, вказують відмінні ознаки від конкурентів.

Маючи регулярний розклад публікації нових роликів, в шапці можна вказати графік заливки відео, щоб зорієнтувати глядачів. В нижньому правому куті розміщують клавіші, що забезпечують перехід на портал, в електронну пошту або соціальні мережі.

Робимо обкладинку відеороликів

Вона представлена картинкою на превью відео, є одним з головних факторів, що забезпечують число переглядів і клікабельність.

За даними ютубовской статистики, до дев’яноста відсотків роликів користуються власними завантаженими мініатюрами, а не простими стопкадрами.

Одна з умов в оформленні обкладинки – визначитися з дизайном. Надмірна насиченість і контрастність звичайних фото можуть виглядати не зовсім природно, але відео отримує додаткову перевагу – картинка стає приметнее.

Канал виглядає привабливо, коли превью для роликів виконуються в єдиному стилі, що допомагає позиціонуванню блогу. Використовувати загальний макет для обкладинок необов’язково, але для всіх роликів буде краще, якщо проглядається єдність ідеї.

Вибір прикінцевих кадрів

Переходимо до наступного етапу, як правильно оформити канал на ютубі.

Кадром кінцівки називають заключні секунди відеоролика, використовувані з метою утримання відвідувачів на відеоканалі і для просування блогу. Якщо знати, як правильно налаштувати екран кінцівки, ви забезпечите ймовірність переходу користувачів передплатники та їх утримання у цільової аудиторії.

кінцівку дозволено додавати не більше чотирьох елементів, щоб не переповнювати екран.

Відповідаємо на питання

– Початківці блогери, які вирішили самостійно і безкоштовно створити оформлення каналу на YouTube онлайн, часто задаються питаннями, відповіді на які наводимо нижче.

Як оформити канал на ютубі через мобільний телефон? Перед тим, як зробити відеоканал на телефоні, завантажуємо ютубовскую версію для смартфонів, щоб отримати можливість для входу в програму. У правій частині розташовується профіль, у лівій – меню з різними опціями, з яких вибирається розділ «мій канал».

Профіль і опис до каналу рекомендується заповнювати відразу.

Другий етап передбачає вирішення питань з категорією і підтвердженням. Попередньо переконайтеся, що регіон для відеоканалу визначено правильно, після цього введіть код для перевірки, який надійшов на мобільний телефон, до якого прив’язується аккаунт.

Як видалити оформлення каналу на ютубі? Фахівці стверджують, що така дія виконати не можна – можлива заміна на інший варіант.

З яким дозволом виконується оформлення шапки каналу на YouTube? Тим, хто робить це самостійно, необхідно знати певні вимоги:

 • шапка виконується з роздільною здатністю 2 560 на 1 440 пікселів. Такий розмір оптимальний для більшості персональних комп’ютерів та інших пристроїв;
 • вага шапки – не менше 2 Мб;
 • обрана картинка повинна відповідати тематичним напрямком.

чи Існують програми для створення і оформлення каналу на YouTube? Для цього є багато варіантів, кращі приклади наводимо нижче:

 • з графічних редакторів і онлайн – Adobe Photoshop, Pixlr, GIMP. Робота з ними передбачає наявність певних навичок, але з’являється можливість реалізації будь-якого задуму;
 • з спеціалізованих сервісів для оформлення каналу на YouTube виділяють Canvas, Snappa та інші. Функціональні можливості їх обмежені, але передбачено величезна кількість підготовлених шаблонів на будь-який смак.

З допомогою сайтів, призначених для оформлення відеоканалів на ютубі, завдання істотно спрощується.

До послуг блогера надаються настільки прості і інтуїтивно зрозумілі інструменти не тільки для хлопчиків, але і дівчаток, що процес оформлення перетворюється в цікаве і захоплююче захід.

Висновок

Наведені рекомендації допоможуть в оформленні відеоканалу, зроблять його зрозумілим для аудиторії, допоможуть утримати передплатників. Вміло використовуючи всі можливості, ви створите привабливий блозі.