Оновити ютуб на Андроїд безкоштовно: нова, остання версія

Оновити ютуб на Андроїд безкоштовно: як зробити на телефоні, смартфоні, планшеті російською мовою, як відмовитися від оновлень на Android

В мобільному гаджеті Андроїд ютуб оновлюється двома способами – за допомогою Плей Маркет або без його застосування. Перший метод зрозумілий, тому що клавіша, що забезпечує активацію оновлення, виникає відразу, як виконаний вхід. Але якщо потрібно оновити ютуб на Андроїд безкоштовно, з’являються певні труднощі, про які варто дізнатися детальніше.

Варіанти оновлення

Щоб оновити ютуб на Шляху до нової версії, використовують один з чотирьох варіантів, на вибір яких пристрій впливу не робить.

Автооновлення

Кожен додаток, завантажуваний з гуглівського Плей Маркету, за замовчуванням автоматично отримує необхідні оновлення з виходом нової версії, не дозволяючи виникати проблем і не потребуючи додаткових заходів, виконуються ручним способом.

Щоб робота була коректною, є одна умова – стабільна зв’язок з інтернетом і підключення опцій автоматичного оновлення в магазинних налаштуваннях.

Щоб оновити YouTube на Андроїд, необхідно:

  • увійти в меню, відкрити Гугл Плей Маркет, клікнути по відповідному значку і вибрати пункт «налаштування»;
  • на наступній сторінці знаходимо і використовуємо розділ «автоматичне оновлення програм», у віконці, що з’явилося визначаємо потрібні умови, враховуючи варіант підключення (через Wi-Fi або Будь-яку мережу»);
  • тиснемо посилання «готово».

Щоб оновлення надходили оперативно, рекомендується перезавантажити під’єднання до мережі і увійти в програму.

В перспективі потрібні зміни почнуть встановлюватися стабільно, з кожним виходом оновленої версії, зберігаючи дані про працездатність ютуба без коригування.

Гугл Плей Маркет

Як ще можна оновити ютуб на телефоні безкоштовно до останньої версії?

Крім опція автооновлення, можлива установка нових варіантів ручним способом, використовуючи для цього спеціальний розділ.

Даний метод являє собою відмінне рішення у випадках, коли з’єднання з інтернетом обмежена трафіком, з’являються складності з оновленнями які просто необхідно встановити оновлену версію, більше нічого при цьому не змінюючи.

Отже, якщо ютуб на Андроїд не відкривається і просить його оновити, діємо наступним чином:

  • як і в першому варіанті, відкриваємо гуглівський Маркет, входимо в основне меню, вибираємо підрозділ «мої програми та ігри»;
  • переходимо до «оновлення», чекаємо, поки завершиться перевірка завантажених компонентів. Якщо оновлення ютуба до актуальної версії не було, у списку з’являється відповідне повідомлення;
  • тиснемо на стрілку поруч із нею, вивчаємо перелік змін, вставлених у актуальну версію. Щоб додати свіжі виправлення, використовуємо клавішу «оновити» або «оновити все», якщо бажаємо мати актуальні програмні забезпечення з усього переліку;
  • існує альтернативне рішення – у Плей Маркеті переходимо на ютубовскую сторінку і тиснемо клавішу «оновити».

Такий варіант оновлення ютуба безкоштовно на телефоні Андроїд вважається більш оптимальним у використанні, тому що додаток поставляється з ліцензійного магазину і на працездатність смартфона впливу не робить.

Крім того, тільки Плей Маркет дозволяє провести процедуру згідно з експлуатованої версією операційки, мінімізуючи проблеми, пов’язані із сумісністю.

Через сторонні магазини

Сьогодні оновити ютуб безкоштовно на телефоні можна не тільки через Плей Маркет – є достатньо магазинів, що забезпечують установку додатків на Андроїд смартфон і ігнорують існуючі обмеження.

Для прикладу розглянемо APK Pure.

Завантажуємо і встановлюємо

Перш, ніж почати оновлення на смартфоні або планшеті, в телефонні налаштування вносимо відповідні зміни, для чого входимо в підрозділ «безпека» і активуємо функцію «невідомі джерела».

Завантажуємо у відповідному форматі APK Pure, з цією метою з будь-якого інтернетівського браузера виконуємо перехід за посиланням, тиснемо клавішу «завантажити APK», підтверджуємо збереження.

У переліку з новими завантаженнями вибираємо файл, який тільки що додався, натискаємо кнопку «встановити», і процес можна вважати завершеним.

Оновлюємо ютуб

Тепер розберемося, як оновити ютуб на Андроїд безкоштовно російською мовою.

Виконавши установку і пробний запуск APK Pure, отримаємо повідомлення, що з’явилася можливість для оновлення. Клікаємо по цьому повідомленню, переходимо на сторінку установки оновлених версій.

Якщо повідомлення про те, чи потрібно оновлювати ютуб, немає, активуємо APK Pure, натискаємо значок, розташований у правому куті. У вкладці «оновлення» вибираємо «ютуб», тиснемо кнопку «оновити». Свіжа версія починає викачуватися, через вкладку «завантаження» можна відстежувати процес.

Якщо не вдається оновити додаток, скористайтеся альтернативним рішенням – пошуком в магазині APK Pure, знайдіть «ютуб», натисніть «оновити». Така можливість є на пошуковій сторінці та у розділі з докладною інформацією.

Спосіб вважається кращим і нескладним, якщо відсутня Плей Маркет.

З файлів APK

Що робити, якщо ютуб на Андроїд не оновлюється? Скористайтесь ще одним інструментом – APK-файлу.

Перед цим змініть настроювання телефону, відкривши розділ «безпека» та активувавши «невідомі джерела». Буде запропонована посилання для завантаження, по якій виконується перехід і авторизація, а в пункті «завантажити» тиснемо посилання на нову версію. Розгортаємо перелік завантажень, відкриваємо скачаний файл, активуємо установку.

Як відкотити оновлення YouTube на Android? В розділі «налаштування» вибираємо «додатки» — пункт «ютуб», натискаємо «вимкнути». Тепер ви знаєте, як відмовитися від оновлень.

Чому не оновлюється додаток ютуб на Андроїд? Можливо, виникли проблеми в з’єднанні з інтернетом, або в телефоні з’явилася несправність.