Оновити ютуб на компютері: на ноутбуці, в браузері, на ПК

Оновити ютуб на компютер: як зробити самостійно безкоштовно та без реєстрації в 2020 році в Google Chrome, Opera, Firefox, Яндекс, прибрати оновлення

Багато користувачів хочуть дізнатися, яким чином можна оновити Ютуб на комп’ютері. Однак потрібно відразу усвідомити, що відеохостинг YouTube – не самостійна програма. Це означає, що оновлювати його доведеться разом з браузером, за допомогою якого відкривається сайт.

Google Chrome

Почнемо з самого популярного веб-браузера Гугл Хром. Найчастіше процедура в ньому здійснюється автоматично, в рідкісних випадках оновлювати ютуб на ноутбуці доводиться самостійно. Робиться це за кілька послідовних кроків:

 1. Увійти в Гугл Хром за допомогою персонального комп’ютера або ноутбука.
 2. Натиснути на значок «Налаштування», розташований у верхньому правому куті браузера.
 3. Перейти в підменю «Справка» і вибрати «Про браузері».

Виконавши вищезазначені дії, запускається автоматична перевірка і установка оновлень.

Щоб завершити процес, доведеться повністю перезапустити браузер.

Opera

Розглянемо тепер, як оновити Ютуб в браузері Opera. Для цього доведеться виконати наступну інструкцію:

 1. Натиснути на крайню ліву кнопку у вигляді літери «Про» для виклику меню налаштувань.
 2. Вибрати розділ «Довідка» і перейти в підменю «Про програму».
 3. Якщо на персональному комп’ютері встановлена застаріла версія програми, на екрані з’явиться повідомлення про пошук оновлень.
 4. Після завершення завантаження і установки необхідно закрити і відкрити веб-браузер.

Якщо цим способом не вдалося оновити Ютуб на комп’ютері безкоштовно і без реєстрації, можна перейти на офіційний сайт і завантажити звідти нову версію Опери.

В процесі оновлення не варто закривати програму. Якщо це зробити, процес доведеться запускати повторно.

Mozilla Firefox

Розберемося, як оновити Ютуб на комп’ютері в 2020 році, якщо використовується браузер Mozilla Firefox. При відсутності проблем ця програма оновлюється в автоматичному режимі без стороннього втручання. Однак іноді трапляються збої, з-за яких користувачам доводиться встановлювати оновлення вручну.

Алгоритм такий:

 1. Натиснути на кнопку з трьома горизонтальними смугами, яка розташована у правому верхньому кутку.
 2. Відкрити підпункт «Про Firefox».
 3. Дочекатися завершення установки оновлень.
 4. Перезавантажити браузер.

Іноді встановити оновлення браузера не виходить з-за появи тих чи інших проблем. У таких ситуаціях доведеться перейти на офіційний сайт Mozilla Firefox і завантажити звідти інсталяційний файл з новою версією програми.

Кожен юзер може самостійно включити автоматичне оновлення. Для цього потрібно перейти в налаштування браузера і знайти розділ «Оновлення».

Яндекс.Браузер

Користувачам Яндекс.Браузера не завадить знати, як оновити YouTube на комп’ютері, використовуючи такий інтернет-провідник. Програма повинна встановлювати оновлення автоматично. Якщо цього не сталося, доведеться робити все самостійно.

Покроковий процес оновлення:

 1. Перейти в «Панель управління» в Windows.
 2. Відкрити «Програми та компоненти».
 3. Видалити Яндекс.Браузер.
 4. Завантажити інсталяційний файл програми, відкрити його і дочекатися завершення установки.

Чому потрібно регулярно оновлювати Яндекс.Браузер? Якщо не встановлювати нові оновлення, ютуб і інші сайти почнуть працювати некоректно.

Microsoft Edge

Майкрософт Ейдж – вбудований у Windows браузер, і тому слід розібратися, як оновити Ютуб на ПК при використанні вказаної програми для перегляду відеороликів. Вручну це виконується в кілька послідовних етапів:

 1. Відкрити програму.
 2. Натиснути на значок налаштувань, розташований праворуч зверху.
 3. Увійти в «Відгуки та довідка», перейти в розділ «Про програму».
 4. Клікнути на посилання, якщо використовується необновленная версія.
 5. Дочекатися завершення процесу установки.

Чистка кеша

Як прибрати оновлення Ютуба на комп’ютері? Доведеться зайнятися очищенням кеша браузера, в якому зберігаються завантажені файли. Алгоритм багато в чому залежить від встановленої програми:

 • Google Chrome. Потрібно перейти в налаштування і знайти в них підрозділ «Історія». Виберіть пункт «Очистити кеш», необхідно клікнути по ньому, після чого запуститься процес очищення. Триває він 1-2 хвилини.
 • Mozilla Firefox. Оберіть розділ «Бібліотека» і зайдіть в «Історію». Тут відзначаються елементи, які потрібно видалити. Щоб позбутися всіх файлів, натисніть на «Очистити все».
 • Для очищення кешу користувачам браузера, потрібно зайти в меню і вибрати пункт «Історія», натиснути на кнопку «Очищення даних браузера».
 • Microsoft Edge. Необхідно вибрати «Параметри конфіденційності» і клікнути на кнопку «Очистити».
 • Яндекс.Браузер. Щоб видалити кеш, потрібно перейти в «Додаткові налаштування» і вибрати «Очищення історії». Після цього всі файли кешу будуть видалені.