Партнерка ютуб: кращі, американські, для новачків

Партнерка ютуб: що це таке, коли була впроваджена на YouTube, як вступити, оформити програму Дзига, підключити для заробітку в 2020

Ютубовской партнеркою називають сервіс, що забезпечує монетизацію контенту. Заробіток можливий і при підключенні до Adsense, але коли ви володієте новим видеоканалом, рекомендується приєднатися до партнерської програми, тому що на первісному етапі потрібна допомога. Більшість партнерок, крім надання консультацій менеджерів, сприяють розвитку, радять, яким чином наростити кількість переглядів і збільшити аудиторію передплатників. Підключення до програми Adsense не гарантує допомогу в просуванні, відповіді на запитання даються довго. Найкраще в подібних речах допомагає партнерка ютуб, забезпечує видеоканалу успіх і готує його до співпраці з Adsense. Сьогодні розглянемо рекомендовані варіанти кращих партнерських програм, розберемося з їх особливостями.

Критерії вибору партнерки: оплата, правила, умови

Перед тим, як отримати партнерку на ютубі, звертають увагу на такі особливості:

  • кількість розміщених відеороликів. Ряд програм працюють з каналами, що мають від десяти сюжетів, для деяких достатньо від трьох до п’яти. Маючи невелику кількість відео, не розраховуйте на співпрацю з будь медиасетью. Робіть вибір з тих, які пред’являють мінімальний набір вимог. Бажаючи працювати з конкретною мережею, розмістіть на каналі ролики і оформіть заявку на співпрацю;
  • розподіл прибутку. Це питання багато власники ставлять на перше місце. Хто готовий віддавати до двадцяти відсотків від заробленої суми, деякі погоджуються на тридцять. У більшості випадків партнерки ділять дохід згідно з другим варіантом, але при розвитку каналу переглядають умови, залишаючи за собою право на десяту частину від доходу;
  • варіанти виведення заробітку. Пропонуються різні способи: переказ на карту, КІВІ гаманець, Webmoney, Яндекс-гроші, Pay Pal і т. п. Дане питання є важливим для власника відеоканалу, тому що не у кожного рівні можливості. Блогери живуть у різних регіонах, і партнерські програми ютуба пропонують найбільш підходящі варіанти для виведення грошей. Важливе значення приділяється і комісійного збору;
  • мінімальна сума виплат. З урахуванням платіжної системи, поріг виплат починають від двох доларів. Деякі партнерки YouTube забезпечують виведення сум, що перевищують двадцять доларів. Для невеликого каналу вибирають медиасеть, що працює з мінімальною межею, щоб забезпечити собі невеликий, але щомісячний заробіток. Мінімальний висновок на Adsense становить сто доларів, тому початківцям блогерам рекомендується співпрацювати для заробітку на ютубі з партнерськими програмами.

Багатьом помилково здається, що прибуток цілком залежить від партнерської програми, з якої налагоджено співпрацю. На суму впливає показується в роликах реклама і переходи, що виконуються по ній глядачами.

Список кращих

Кількість партнерських програм обчислюється десятками. Деякі зацікавлені в чесному і довгостроковому взаємодії з клієнтами, але існують і такі, які за весь термін функціонування заробили відгуки негативного характеру. Якщо немає бажання з ними зустрічатися, скористайтеся наведеними нижче переліком, що складається з найкращих медіамереж російською та англійською мовами, вважаються вигідними щодо монетизації відеоканалу.

GTRussia

Як стверджують блогери, ця партнерка ютуба пропонує вигідні умови роботи як для відомих власників каналів, так і для новачків. Компанія дорожить кожним видеоканалом, незважаючи на те, яка кількість передплатників він має. Дохід розподіляється з розрахунку «75» на «25», але доводиться регулярно опубліковувати відео, щоб зберегти первинну ставку незмінною. При щомісячних переглядах, досягають десяти та більше мільйонів, ваш прибуток може збільшитися у співвідношеннях «85 на 15» і навіть «90 на 10».

Як оформити підключення? Зв’яжіть відеоканал з Adsense, опублікуйте від десяти роликів, оформіть канал, додайте текстову частину в рубрику «про каналі». Крім того, ви не повинні мати зауважень про порушення робітників правил медіамережі і авторства.

AIR

Входить в число великих партнерських програм, які співпрацюють з відомими каналами. Ваш відеоблог повинен бути не тільки зав’язаний на Adsense, але й налічувати від півтора тисяч передплатників і мати не менше п’яти тисяч годин переглядів протягом календарного року.

Скільки платять за послуги такої партнерської програми на YouTube? Дохід розподіляється стандартно – сімдесят відсотків на тридцять.

Якщо ваш канал розвивається оперативно, не буде зайвим написати в службу підтримки і переглянути умови.

Quiz Group

Основна перевага співпраці – взаємовигідне розподіл прибутку. З моменту укладення партнерських відносин ви отримуєте вісімдесят відсотків від доходу, а якщо проявите високу активність, зможете розраховувати на перегляд процентної ставки на свою користь.

Як підключити цю партнерку на YouTube в 2020 році? Забезпечте монетизацію каналу, виконайте умови відеохостингу і прив’яжіть свій аккаунт до Adsense.

Yoola

В ютубі партнерка Дзига вважається однією з перших програм, раніше була відома під назвою VSP Group. При підключенні відеоканалу до Adsense, його роботи протягом місяця, наборі від семи тисяч переглядів, підключення до партнерської програми ютуба Yoola можливо.

Спочатку ви отримаєте сімдесят відсотків від прибутку, але, якщо відеоканал набирає від п’ятисот тисяч переглядів на місяць, ваша частка зросте на п’ять відсотків. При збільшенні переглядів вдвічі, переглядаються умови договору з розрахунку «80 на 20».

LETSON

Перед тим, як вступити в цю партнерську програму, ви уявляєте її співробітникам статистику за переглядами за тижневий термін. Для початку дохід розподіляється з розрахунку «75» на «25», але коли відеоканал протягом місяця отримує від п’ятдесяти мільйонів переглядів, продовження співпраці переходить на ставку 90/10.

Якщо канал за тиждень в середньому не набирає одну тисячу переглядів щодня, на партнерські відносини не розраховуйте.

Ще одна обов’язкова умова – підключитися на Adsense.

Mediacube. Network

Щоб знати, як працює така партнерка на ютубі, почнемо з того, що вона користується популярністю у кількох десятках країн, включена в ТОП-10 програм світового рівня. Перед підключенням до програмі активується монетизація, набирається від десяти тисяч передплатників, створюються оригінальні авторські відеоролики, дотримуються авторські права і правила співтовариства.

Прибуток розподіляється лояльно – програма задовольняються двадцятьма відсотками від суми.

Є перевага: авторам надається право на швидкі виплати, можливість виведення грошей в будь-який зручний час.

Iricom

Для даної медіамережі характерна можливість підвищеного заробітку, тому що дохід з моменту укладення договору розподіляється за принципом 80/20.

Це приклад партнерських програм ютуба з мінімальними вимогами – обов’язковими умовами вважаються налаштування монетизації і з’єднання з Adsense. Невелика кількість передплатників – від однієї тисячі чоловік, протягом року необхідну кількість годин переглядів – від чотирьох тисяч. Власник каналу розміщує тільки власні відеоролики, принципи спільноти не порушує.

VIDEOSPRAY

До гідності такої партнерки відноситься вигідну розподіл доходу – 80 на 20. Щоб підключитися, канал повинен набрати не менше однієї тисячі передплатників і від чотирьох тисяч годин переглядів за останній рік.

LCN Orbit

Обов’язковими умовами для партнерської співпраці з цією програмою є наявність монетизації і зв’язок з Adsense. В якості додаткових умов канал повинен мати від десяти відеороликів і три сотні переглядів за тиждень, контенты випускати регулярно, ведучи осмислену тематику каналу.

Спочатку доход розподіляють 70 на 30, але за умови активності блогера його зарплата збільшується до вісімдесяти відсотків.

Scale Lab

В 2019 році таку партнерку рекомендували для початківців каналів ютуба. На момент підключення застосовувалася стандартна ставка доходу – 65 на 35. Головний недолік співпраці з такою програмою полягав у тому, що відсутній зв’язок з менеджерами, що спілкуються російською мовою. Але такий мінус не виявився єдиним: нещодавно програма скасувала можливість перегляду ставки на користь власника каналу.

Social Blade

Одна з перших партнерок YouTube, користується популярністю серед американських блогерів через наявність англомовної можливості спілкування. Виплати забезпечуються через Pay Pal.

Для підключення на програму потрібно набрати не менше п’ятдесяти передплатників і десять тисяч переглядів за місяць.

MACHINIMA

Ще одна популярна зарубіжна програма, рекомендована каналах з тематикою про комп’ютери і консольних іграх, ігрових оглядах, стримах та інших схожих напрямках. Для підключення на неї потрібно набрати від трьох тисяч передплатників і більше трьохсот тисяч переглядів.

Порядок підключення

Ми розібралися, що це таке – партнерка на ютубі. Якщо прийнято рішення працювати з однією з них, не монетизуючи свої відеоролики безпосередньо через Adsense, виконавши певні дії:

  • визначитеся, яка мережа підходить вам більше всього, вивчіть відгуки від партнерів, вивчіть переваги та недоліки програми;
  • переконайтеся, що ваш відеоканал відповідає умовам для співпраці, що пред’являються обраної партнерською програмою. Як дізнатися, які вимоги висуває партнерка для роботи з каналом на ютубі? Для цього відвідайте офіційний портал програми;
  • оформіть заявку на співпрацю, скориставшись формою на офіційному сайті програми. Рішення приймається протягом одного – двох днів, але деякі сервіси розглядають пропозиції, що надходять протягом семи днів, як правило, такі моменти уточнюються на сайтах.

Відповідаємо на запитання користувачів

Власники нових каналів цікавляться, існую чи партнерки в ютубі, що забезпечують співробітництво за умови, якщо є від 10 передплатників і 100 переглядів. На жаль, мінімальна кількість переглядів – від 1 000.

Що таке партнерка на ютубі? Це форма співпраці між продавцем і його партнером по реалізації послуги або товару. Допомагає скорочувати витрати, пов’язані із залученням клієнтів.

Коли була впроваджена перша партнерка? Вперше партнерську програму на ютубі запустили в травні 2007 року. З цього моменту відеохостинг вважається засобом для отримання прибутку.

Що таке YouTube дорвеї під партнерські програми? Так називають акаунти з відеороликами, які перенаправляють трафік офферам.