Передплатники в реальному часі ютуб для ОБС: лічильник лайків, глядачів

Передплатники в реальному часі ютуб для ОБС: для чого необхідні, що являє собою живий лічильник, коли запускається, як користуватися

Якщо канал відрізняється якісним контентом, опублікувати його –половина справи. Щоб прийшов успіх, ресурс регулярно оптимізують, дотримуючись конкретної стратегії. Рекомендації, наведені нижче, підкажуть вам, як набираються передплатники в реальному часі ютуб для ОБС.

Передплатники: звідки їх беруть

Маркетологами використовується термін «воронка», якщо мається на увазі співвідношення людей, які переглянули рекламний ролик, і тих, хто в кінцевому підсумку придбав товар або послугу.

Так само йдуть справи з передплатниками. З усієї кількості людей, яким потрапило відео, його прогляне половина, а оформить передплату всього третину, і це в кращому випадку.

Більшість блогерів вважають, що основним завданням просування є набір максимальної кількості передплатників на ролик. Але насправді важливіше утримувати людей на інших етапах.

Конкретика в назві

Важливим чинником, що позитивно впливає на результати пошуку, є заголовок.

наприклад, краще в назві ролика вказати фразу «що готувати на вечерю», вона гарантовано набере найбільшу кількість переглядів, ніж відео під назвою «чим годувати сім’ю». Справа в тому, що першою формулюванням користуються значно частіше.

Прийнято вважати, що опис відеосюжету майже не впливає на результати видачі, так що спеціальне поле ігнорується багатьма блогерами. Але якщо врахувати, що по фразі, убитої в пошукову рядок, видається певна кількість роликів, якісне опис дає певний пріоритет на перегляд.

Що являє собою лічильник передплатників?

Лічильником передплатників в реальному часі в ОБС для ютуба називають Live Sub Count.

Цей сервіс працює на безкоштовній основі, видає уточнене число підписантів на будь ютубовский канал глядачів в реальному часі.

Вводять ім’я користувача, або копіюють і вставляють идентификаторные дані каналу, натискають клавішу «пошук» і переглядають інформацію статистичної звітності, подану станом на реальний час.

Всякий раз, коли ви користуєтеся лічильником передплатників для стріму в ютубі, ваш відеоканал рекламується на основній сторінці абсолютно безкоштовно. Поверніть кнопку, що відповідає за оновлення браузерною вкладки, і ваш канал опиниться на головній сторінці порталу. Таким чином, ви безкоштовно і ефективно запрошуєте глядачів на власний канал.

Лічильник глядачів стримов на YouTube відрізняється декількома візуалізаціями, в число яких входять Car, Digital, Casino та інші. Статистична звітність ютуба включає не тільки кількість підписантів, але і відомості щодо кількості переглянули канал глядачів. Крім того, лічильник збирає відомості по лайкам на стримах в YouTube.

Для чого необхідні такі передплатники?

В колишні часи відеохостинг видавав інформацію про глядачів з істотною затримкою, з цієї причини створили новий портал. Сьогодні YouTube представляє лічильник з реальними показниками по глядачам у OBS в кожному оновленні відеоканалу, але один момент залишився без змін. Це Livesubs, з допомогою якого легко відслідковувати підписався на канал в реальному часі. Завдяки функціоналом, сервіс демонструє всі перегляди і відео без затримок, автоматично зчитуючи ймовірні ювілейні числа за переглядами.

Як запускається лічильник?

На даному сайті є найсильніша пошукова форма, і можливо відшукати відеоканал не тільки через його заголовок, але і з використанням посилань, категорій, ключевиків, через назви найбільш популярних відеороликів.

Користуватися додатком просто. Відшукайте канал з його назви, знайдіть його в представленому списку. Крім загальної кількості абонентів, тут відображається кількість опублікованих відеороликів, кількість переглядів всіх. Додаток лічильника передплатників має віджет, яким користуються для більш легкого спостереження за числом підписався на канал. Такий віджет легко розміщується на екрані мобільного гаджета, оновлюючи дані про чисельність передплатників на вибраний відеоканал через чергові тридцять хвилин.

Що робити, коли пошук каналу не дає необхідних результатів? Спробуйте зробити це через ідентифікатор. Якщо обрана міра не допомагає, задійте вкладку «допомога», в якій знаходяться контактні номери телефонів служби технічної підтримки.

Висновок

Живий лічильник передплатників в ютубі для стріму має важливе значення. Ви в режимі реального часу відстежувати зміни за кількістю переглянули сюжет і підписався на канал глядачів, яким визначається популярність блогу. Інструмент зручний в уточненні рейтингу власної популярності в Топі ютуба.