Перегляд відео на ютубі разом: сайт, сервіс, канал

Перегляд відео на ютубі разом: як дивитися фільми разом з друзями онлайн на YouTube, яку назву для каналу придумати, які ресурси використовувати

Ролики в інтернеті не обов’язково дивитися на самоті. З друзями і близькими це робити набагато веселіше. Є декілька сайтів, на яких доступний перегляд відео на ютубі разом. Сервіси, про які піде мова в статті, безкоштовні і не переповнені рекламою. Вони дозволяють синхронізувати відтворення роликів на різних пристроях.

Майданчики для спільного перегляду відео на ютубі

Деякі використовують різні чати для спільного перегляду відео на ютуб, але спроба натиснути кнопку відтворення одночасно не завжди завершується успішно. Тому слід застосувати більш надійний спосіб – вибрати один з сайтів для перегляду ютуба разом. Розглянемо найбільш зручні безкоштовні ресурси, призначені для цієї мети.

ShareTube

Це простий сервіс для перегляду відео тільки з ютуба. Тут немає аудіо – і відеочатів, але є текстовий. Користувачі можуть запрошувати друзів і створювати списки відтворення. Щоб скористатися послугою спільного перегляду, необхідно зайти на сайт ShareTube, створити кімнату, придумавши назва і особистий нік. Потім можна ввести слово або фразу в полі, вибрати одне з відео і додати його. Другий варіант – вставити посилання на відео. Тепер залишається тільки розіслати друзям, скопіювавши з адресного рядка. Одержувачі придумують ніки і приступають до перегляду.

MyCircle.tv

MyCircle.tv — сайт для спільного перегляду відео на Ютубі, Vimeo, SoundCloud і DailyMotion. Тут можна переглядати ролики з друзями, запрошуючи їх з соціальних мереж або електронної пошти. В MyCircle.tv немає відеочату, а тільки текстовий і аудиочат. У мобільній версії дозволяється спілкуватися тільки за допомогою листування. Творець кімнати може запрошувати більше одного друга, а також налаштовувати кімнату таким чином, щоб всі учасники підключали відтворення відео.

Цей сервіс для перегляду відео на ютубі разом не дуже зручний і містить багато реклами.

Togethr TV

Один з найпопулярніших ресурсів для спільного перегляду відео на ютуб. Тут друзі можуть спілкуватися за допомогою аудіо – та текстового чату. Щоб скористатися сайтом, потрібно вставити посилання на відео і відправити URL кімнати користувачам, з якими планується перегляд.

Let’s Gaze

Цей сайт призначений для спільного перегляду фільмів на ютуб онлайн. Він відрізняється лаконічним дизайном і невеликим вмістом реклами. Доступна повна та комп’ютерна версія сервісу, є відеочат.

Софт непоганий, але має серйозний недолік – переглядати відео спільно можуть тільки дві особи, але при цьому обидва учасники мають можливість управляти відтворенням контенту – зупиняти і промотувати його.

Watch2Gether

Щоб переглядати ютуб разом з одним з допомогою Watch2Gether, не потрібно проходити реєстрацію. Досить зайти на сайт, створити кімнату, придумати назву для спільного каналу і відправити посилання друзям. Потім знайти необхідне відео в пошуку або вставивши URL в рядок. Після цього можна приступити до перегляду відео і його обговорення в чаті.

Watch2Gether – сайт, де можна дивитися з друзями не тільки ютуб, але і Twitch, Vimeo, Deezer, а також ряд інших сервісів.

За допомогою даних ресурсів комфортно дивитися відео разом з іншими юзерами, обговорювати і коментувати те, що відбувається на екрані. Це новий формат взаємодії для сучасних людей, які не хочуть обмежувати спілкування, знаходячись далеко один від одного.