Переклад субтитрів на YouTube на мобільних пристроях: на телефоні

Переклад субтитрів на YouTube на мобільних пристроях: як зробити на Android, як включити до додатку, в браузері, які вимоги до контенту

Багато глядачі цікавляться, як виконується переклад субтитрів на YouTube на мобільних пристроях. Це особливо важливо, якщо потрібно переглянути відеосюжети на іноземних каналах, не володіючи мовами, щоб розуміти, про що йде мова. З’являється текст істотно полегшує подібну задачу, допомагає людям, що мають проблеми зі слухом. Пропонуємо розглянути способи, як перекласти субтитри на YouTube на Андроїд.

Вимоги до контенту

Перш, ніж почати розбиратися, як активується перекладач субтитрів YouTube в мобільній версії, зазначимо, що ролик повинен створюватися на професійному обладнанні, з якісним мікрофоном, без зайвого шуму.

Тільки при таких умовах можна відчувати задоволення від перегляду і прослуховування. Іноді користувач стикається з низькоякісним контентом, в якому майже не чутно слів і важко розібрати, про що ведеться розмова. Якщо при цьому мова іноземною мовою, проблеми поглиблюються. Багато інструкції складаються англійською, і, щоб зрозуміти їх суть, доводиться кілька разів звертатися до перегляду.

Корпорація Гугл надає допомогу глядачам, оснастивши відеоролики субтитрами, включаються автоматично. Якщо текстова частина раніше завантажувалася автором, то сьогодні таку задачу успішно вирішують спеціальні алгоритми.

Як підключаються субтитри російською мовою?

Отже, як перекласти субтитри на YouTube на телефоні? Яким чином активується настільки корисна і комфортна функція? Складного в цьому нічого немає, необхідно зайти на сайт або в мобільний додаток, задіяти відповідну клавішу, налаштувати опцію під власні потреби, якщо в цьому з’явиться необхідність.

На смартфоні

Щоб організувати переклад субтитрів на YouTube на Android, заходимо в браузер або в додаток, завантажене для перекладу субтитрів з ютуба.

Після цього знаходимо зацікавило нас відео, запускаємо його, клікаєм по екрану мобільного телефону, щоб викликати появу активних клавіш у верхній частині плеєра.

Алгоритм дій, як переводити субтитри в ютубі на Андроїд, виглядає наступним чином:

  • натискаємо значок, на якому зображено три точки у вертикальному розташуванні, переходимо в меню з доступними інструментарієм;
  • вибираємо підрозділ «субтитри»;
  • якщо не знаєте, як включити їх, тисніть на поле автоматично підібраним мовним прислівником;
  • коли потрібно позбутися від біжучого рядка у відеосюжеті, виконайте всі дії повторно, натиснувши в меню підпункт «відключення субтитрів».

Опція, як в ютубі зробити переклад субтитрів, вбудований в додаток, підтримуване на iOS і Андроїдах.

Вона забезпечує комфорт при перегляді захоплюючих відеокліпів, не користуючись навушниками і при відключених динаміках, не створюючи перешкод сторонніми звуками оточуючим людям.

Переклад субтитрів у мобільному додатку YouTube чудово допомагає в засвоєнні незнайомого матеріалу.

На ПК

Подивимося, яким чином переклад тексту на російську здійснюється на комп’ютері:

  1. відкриваємо зацікавив відеоролик, для якого необхідно активувати субтитри;
  2. на будь-яку точку плеєра наводимо курсор, щоб відобразити опції;
  3. натискаємо розділ «субтитри»;
  4. переглядаємо супровідний текст, що з’являється в нижній частині екрана.