Підтвердження облікового запису youtube: на телефоні, на каналі

Підтвердження облікового запису youtube: як дізнатися, чи схвалено обліковий запис, як отримати значок, пройти верифікацію, які проблеми можуть виникнути

Підтвердження аккаунта ютуб не є обов’язковим, але після проходження процедури у користувача з’являється безліч корисних функцій і можливостей. Розглянемо, як пройти верифікацію на ютубі, хто і навіщо це може зробити, а також з’ясуємо, як дізнатися, чи підтверджений аккаунт на ютубі.

Переваги підтвердженого облікового запису

Зробити це пропонується ще на етапі реєстрації, але пройти верифікацію можна в будь-який момент. Після того, як запис буде підтверджено, у власника з’являться наступні переваги:

 • Завантажувати відео тривалістю більше 15 хвилин.
 • Додавати картинки для прев’ю до відеороликів.
 • Активувати монетизацію каналу.
 • Додавати зовнішні посилання до заставок в кінці відео.
 • Редагувати ролики після завантаження на канал.
 • Застосовувати закритий доступ до розміщеного контенту. Таке відео інші люди можуть подивитися за посиланням, до пошуку його видно не буде.
 • На верифицированном каналі можна влаштовувати прямі трансляції.
 • Просування ресурсу з галочкою буде проходити більш успішно. Алгоритми ютуба краще ставляться до верифікованим акаунтів.

Такі можливості відсутні на непідтверджений каналі. З додатковими опціями можна ознайомитися в розділі «Статус та функції».

Хто може підтвердити аккаунт?

Для того, щоб отримати заповітну галочку, запис повинен відповідати певним вимогам:

 • Наявність не менше 100 тисяч передплатників (ця умова не завжди обов’язково).
 • Загальна кількість переглядів відео за останні 3 місяці — понад 900 тисяч.
 • Канал повинен бути справжнім, тобто, його власник — окрема особа або бренд. Цей параметр перевіряється адміністрацією відеохостингу – враховується дата створення, можуть бути запитані підтверджуючі документи або відомості.
 • Контент не повинен містити заборонених матеріалів.
 • Відповідне оформлення аккаунта – обов’язково наявність опису, банера, значка, наповнення каналу контентом.

Адміністрація сайту часто допускає «поблажки» швидко розвиваються блогерам, великим брендам і компаніям, тому підтвердженим може стати навіть акаунт з меншою аудиторією передплатників.

Як підтвердити запис: докладна інструкція

Щоб підтвердити обліковий запис на ютубі, потрібно виконати пункти згідно з наступним алгоритмом:

 • Увійти на сайт за допомогою логіна та пароля.
 • Натиснути на зображення у правому верхньому куті сторінки і вибрати розділ «Канал».
 • Тут можна дізнатися, як поточний статус має ресурс. Якщо він ще не підтверджений, буде світитися велика синя кнопка, на яку і потрібно натиснути.
 • Далі необхідно вказати адресу проживання, мову і вибрати відповідний спосіб підтвердження. До речі, якщо вказати США або Великобританії як країни проживання, заявка буде розглянута набагато швидше.
 • Потім система запропонує вказати номер мобільного, так як підтвердження облікового запису YouTube доступно тільки по телефону. Якщо з якихось причин його немає, то канал підтвердити не вийде. Можна буде створити тільки непідтверджену обліковий запис, який буде мати проблеми з безпекою.
 • На номер телефону повинен прийти код, який потрібно ввести у відповідне поле для підтвердження процедури.

Перерахованих дій достатньо для подачі заявки на підтвердження аккаунта. Адміністрація сайту може відхилити запит без пояснення причин, але якщо дотримані правила і канал не має порушень, заявка, швидше за все, буде схвалено.

Важливо, щоб за останній рік до номера телефону, що використовується для верифікації, було підключено до 2 каналів, в іншому випадку адміністратор відхилить заявку і потрібно буде вибрати інший номер.

Як підтвердити запис з телефону

Підтвердження аккаунта ютуб на телефоні можливо лише через браузер. У мобільному додатку такої функції не передбачено. Тому слід зайти на сайт і виконати дії згідно з наведеним вище алгоритмом. Звичайно, простіше робити це з комп’ютера, а за відсутності такої можливості підійде і смартфон.

Ютуб більше зацікавлений у просуванні верифікованих каналів, тому найчастіше заявки розглядаються на користь власників акаунтів. Відеохостингу це потрібно для того, щоб зменшити кількість спаму на сайті і підтримувати якість контенту.

Як дізнатися, що заявка схвалена?

Після того, як заявка буде подана, у вас виникне питання: «Як дізнатися, підтверджений мій акаунт на YouTube?». Зробити це просто – відразу після позитивної відповіді поруч з назвою каналу буде відображатися галочка синього кольору. Значок «підтверджено» в ютубі означає, що рівень довіри користувачів буде більш високий у порівнянні з неодобренными акаунтами.

З якими проблемами можна зіткнутися?

Труднощі при підтвердженні аккаунта на ютубі можуть виникнути, якщо власник намагається пройти верифікацію без телефону або він порушує правила і принципи роботи відеохостингу. Також гарантію відмови у заявці слід очікувати, якщо на каналі розміщується заборонений контент.

Після підтвердження аккаунта розслаблятися все одно не варто. Якщо власник облікового запису буде часто порушувати вимоги відеохостингу, його канал можуть позбавити верифицированного статусу.

Підіб’ємо підсумок

Перед схваленням аккаунта необхідно підготувати номер телефону і бути впевненим, що він буде використовуватися в майбутньому. Вводити потрібно тільки діючий номер, щоб уникнути труднощів з відновленням запису, якщо така необхідність виникне. Звичайно, можна вказати номер родича або друга, але якщо доступ до аккаунту буде загублений, відновити його буде проблематично.

Вказувати оператора іншої країни небажано, так як адміністратор вважатиме це обманом і відмовить у підтвердженні або зовсім заблокує аккаунт.

Отримання галочки відкриває власникові доступ до нових функцій. Підтвердження важливо для таких видів акаунтів на ютубі, де пропонуються послуги або товари. Користувачі будуть більше довіряти ресурсу, якщо він буде підтверджений, а також зможуть обходити стороною фейкові канали-копії.