Піктограму ютуба на робочий стіл: встановити, вивести, додати

Піктограму ютуба на робочий стіл: як завантажити безкоштовно, закріпити, перенести іконку на десктоп компютера в Гугл Хром, Яндекс браузері

Хостинг для розміщення відеороликів знаходиться в браузерних закладках, і користувачі потрапляють на його сторінку, виконавши певну кількість кліків. Адреса ручним способом для цього не вказується, система пошуку не задіюється. Але якщо поставити піктограму ютуба на робочий стіл, потрапити на канал можна значно швидше.

Як додається ярлик

Перед тим, як встановити піктограму ютуба на робочий стіл комп’ютера, користувач повинен знати, що для цього існує два способи. У першому випадку достатньо винести посилання на сторінку, після двох кліків по якій відкривається чергова вкладка. У другому варіанті на робочому столі розміщується аналог програми з привабливою іконкою ютуба. Запуск здійснюється в новому віконці.

Запускаємо через посилання

В будь-якому браузері можливо розміщувати посилання на сторінку, здійснюючи певні дії парою кліків.

Для цього:

 1. відкриваємо основний веб-оглядач, виконуємо перехід на сторінку ютубовского сайту, яку бажаємо відкривати після кожного запуску ярлика;
 2. звертаємо всі вікна, залишаємо браузер, зменшивши його з таким розрахунком, щоб пусту область робочого столу залишалася видимою;
 3. натискаємо лівою клавішею миші на рядок з адресою, виділяючи розташовану тут посилання;
 4. не відпускаючи ЛКМ, пробуємо перенести даний елемент на комп’ютерний монітор;
 5. створений ярлик. Щоб забезпечити зручність в користуванні, перейменуйте його і додайте в зручному місці.

Як вивести піктограму ютуба на робочий стіл у вигляді посилання, ми дізналися. Клікнувши по ньому двічі, ми відразу відкриємо потрібну нам сторінку в браузерною вкладці.

Якщо за певними ознаками іконка вам не сподобалася, або варіант відкриття сайту вам здасться надмірно простим, скористайтеся другим методом.

Виводимо ярлик

Продовжуємо розбиратися, як додати піктограму ютуба на робочий стіл. Ліцензійний ютубовский портал, часто відкривається в браузері, можливо переробити в певний прототип самостійного застосування, яке не тільки отримає свій ярличок, але і право на запуск в новому віконці. На жаль, подібна опція, як зробити піктограму ютуба, призначена тільки для двох браузерів – Хром і Яндекс. На їх прикладах і розберемося, як додати іконку ютуба на робочий стіл.

Всі дії, які будуть наведені нижче, можуть виконуватися на персональному комп’ютері або мобільному телефоні з різними версіями Windows, але бажаний результат ви отримаєте тільки при роботі на «десятці».

В старих версіях ОС пропонований варіант або не спрацьовує, або поміщений ярлик «веде» себе таким же чином, як у методі, вивчений раніше.

Гугл Хром

Отже, як закріпити значок YouTube на робочий стіл в даному випадку? Діємо наступним чином:

 • відкриваємо необхідну сторінку хостингу;
 • натискаємо клавішу «налаштування і управління» ЛКМ, наводимо курсор на розділ «додаткові інструменти», вибираємо підрозділ «створити ярлик»;
 • у віконці, якщо виникне необхідність, змінюємо назву програми, натискаємо клавішу «створити». На моніторі з’являється привабливий ютубовский ярлик, який має незвичайний знак і присвоєне користувачем найменування. Розкривається він в окремій вкладці, але є можливість запуску сайту в новому віконці, як і має бути з самостійним додатком;
 • на панелі з гугловський закладками клікаєм ПКМ по розділу «показати кнопку Сервіси»;
 • входимо в меню «програми», що знаходиться лівіше;
 • тиснемо піктограму ютуба, у контекстному меню виділяємо пункт «відкривати в окремому віконці».

Яндекс.Браузер

Розглянемо ще один алгоритм, як безкоштовно завантажити піктограму ютуба на робочий стіл:

 1. переходимо на юутубовскую сторінку, призначену для призначення в якості «стартового»;
 2. відкриваємо налаштування, натиснувши ЛКМ по значку з трьома смужками. Вибираємо пункти в такій черговості – «додатково» — «додаткові інструменти» — «створити ярлик»;
 3. вказуємо ім’я для значка, перевіряємо, щоб біля розділу «відкривати в окремому вікні стояла позначка, тиснемо кнопку «створити».

На десктопі відразу з’являється ютубовский ярличок, повністю підготовлений до роботи із забезпечення оперативного доступу до хостингу.

Звертаємо увагу, що цим методом не завжди вдається повернути піктограму ютуба на робочий стіл, навіть якщо встановлена ОС Windows 10. Співробітники платформ то додають, то видаляють таку можливість.

Висновок

Перший спосіб, розібраний нами, вважається універсальним і застосовується для будь-якого браузера, незалежно від операційки. Другий варіант відрізняється практичністю, але має деякі обмеження щодо підтримки браузерами та операційними системами, так і спрацьовує часом некоректно.