Подивитися чужі теги на ютубі: іншого каналу, приховані

Подивитися чужі теги на ютубі: плагін для онлайн-перегляду хештегов, ключових слів до відео конкурентів на YouTube

Для чого необхідно дізнаватися теги в чужих відео? Перша причина – звичайний інтерес, друга – аналогічні мітки можна вписати у власні сюжети, і зробити це ніхто з конкурентів не заборонить. Щоб подивитися чужі теги на ютубі, потрібно скористатися браузером і згадати мінімальні знання HTML. У програм багато схожого, і ви легко впораєтеся із завданням по перегляду.

У чому необхідність тегів?

Тегами в ютубі називають ключові слова, що дозволяють зрозуміти глядачеві, про що розповідає ваш ролик. Так і відеохостинг за допомогою тегів легше розбирається, в чому полягає суть сюжету.

Перегляд прихованих тегів в YouTube – питання важливий, тому що правильно вказані ключі дають переваги в просуванні ролика, з’являється шанс, що відео опиниться в рекомендованих.

Крім цього, ролик, який опинився у правій колонці, підкаже вам, що тут вже не буде сюжетів від конкурентів, що само собою приємно.

Способи перегляду

Розберемо два способи, як подивитися хештеги на ютубі відео.

Перший варіант

Нагадаємо, що тегом називають ключ, який виступає певним інструментом, просувають відеосюжет в пошуковій системі відеохостингу. З першого погляду починаючий користувач нічого не помітить, але існує кілька хитрих прийомів, щоб розпізнати теги на сайті.

Під першим способом розуміється вразливість сервісу, для його виконання знадобиться будь-який браузер. Алгоритм дій виглядає таким чином:

  • заходимо на сайт в ютубі, відтворюємо відеозапис, в якій бажаємо уточнити ключові слова;
  • вичікуємо час, необхідний для повного завантаження сторінки, натискаємо правою клавішею миші на порожнє місце;
  • з’являється контентне меню, в якому вибираємо позицію «переглянути вихідний код» або щось схоже (в кожному браузері є певні нюанси);
  • з’явилася вкладці ознайомлюємося з кодом сторінки, знаходимо рядки «og video tag». Для скорочення часу, необхідного на пошук, натискаємо на клавіатурі Ctrl+F, в рядок пошуку вбиваємо необхідний запит.

Де подивитися теги до відео на ютубі? Зверніть увагу на кінцівку рядка назви – саме тут прописаний тег.

З урахуванням відеоролика, число їх може бути різним, але даний спосіб для перегляду прихованих тегів в YouTube вважається універсальним.

Другий метод

Як ще можна подивитися теги під відео на ютубі? Пропонуємо другий спосіб, який здасться значно простіше, і це правда. Для його виконання доведеться задіяти спеціальний сервіс.

Отже, щоб організувати перегляд чужих тегів на ютубі, діємо в певній послідовності:

  • у браузері відкриваємо головну сторінку ютуба;
  • на веб-порталі відтворюємо відеосюжет, в якому потрібно дізнатися ключові слова;
  • вичікуємо час, необхідне для повної прогрузки відеоплеєром;
  • копіюємо посилання на відеоролик з адресного рядка, знаходиться в браузері зверху;
  • переходимо на вкладку обраного для роботи сервісу;
  • вставляємо вже скопійований раніше посилання в спеціальне пошукове поле;
  • натискаємо клавішу, на якій зображено збільшувальне скло.

Нагадуємо, що до сканування був визначений режим «відео», використання чогось іншого результату не дасть. Якщо всі дії виконані правильно, ви зможете подивитися чужі теги на ютубі, вписані автором для конкретного відеоролика. У разі необхідності можливе їх копіювання, щоб в подальшому використати для власних роликів.

Правила написання тегів

Як подивитися теги іншого каналу в ютубі, ми з’ясували. Тепер розберемося з правилами їх написання. Для цього існує спеціальне поле. Завантаживши відеоролик, придумайте назву і складіть опис, що з’являється перед очима користувачів. Тут в захоплюючій формі розписується зміст, перераховуються питання, що порушуються відеосюжетом. Від того, наскільки розкрита тематика відео через опис до нього, залежить, яка кількість глядачів зайде на канал і підпишеться на його перегляди.

Нижче поля «опис» розташована рядок, в яку вводяться теги. Пишуть їх через кому, лапки та іншу спеціальну символіку не використовують, хештегі (решітки) не проставляють.

Для того, щоб пошукові системи частіше представляли відеоролики в рекомендаціях, теги слід розташувати по порядку убування популярності ключових слів для пошуку, заклавши з них різні комбінації.

Для одного випадку достатньо не більше десяти ключевіков, іноді таких слів знадобиться не менше двадцяти – тридцяти.

Не бійтеся, що напишіть зайве – користувачі все одно в онлайн їх не побачать, а кожне додаткове поєднання слів надасть позитивний ефект на ранжуванні сформованого контенту.

Що робити з довгими тегами?

Трапляється, що ютуб не сприймає введені ключевики і пише повідомлення про допущену помилку, що містить відомості про надмірно довгих тегах. У подібних ситуаціях написані слова аналізуються і ті, в яких міститься велика кількість символів, скорочуються.

Висновок

Ви дізналися, як подивитися теги на чужому каналі в ютубі.

Коли немає бажання проробляти всі маніпуляції самостійно, використовуйте плагін для перегляду тегів YouTube – це істотно заощадить ваш час.

Пам’ятайте, що вдало підібрані теги не вирішують всіх проблем, їх вибір не гарантує, що відеоролик прогляне максимальна кількість користувачів.