Побачивши такий сигнал, багато користувачів опиняються в глухому куті. Браузер надсилає це повідомлення, але нічого серйозного воно не означає. Усунути збій можна своїми силами, якщо розібратися, що означає помилка 400 в ютубі, і як від неї позбутися.
Що це таке?
Відеохостинг youtube користується заслуженою популярністю, тому що:
- є можливість для публікації відеороликів;
- більшість дій надані на безоплатній основі;
- передбачена версія Преміум, доповнена корисними функціями;
- російськомовний сегмент пропонує величезну кількість відеоканалів;
- число блогерів і переглядачів постійно збільшується;
- ютуб повноцінно замінює телевізійні канали;
- для мобільних телефонів розроблено відповідну програму, відрізняється зручністю у використанні і дозволяє перегляд відеороликів на смартфоні;
- майданчик пропонує відео на різні теми;
- хостинг постійно розвивається.
Що це значить, якщо з’являється помилка сервера 400 в YouTube?
Якщо ютуб видає помилку 400 на Андроїд, це означає, що з відтворенням відео з’явилися труднощі. З незрозумілої причини сервіс не відкриває доступ для перегляду.
Чому виникає проблема?
Що означає помилка 400 в ютубі, ми з’ясували. Пропонуємо розібратися, з-за чого з’являється код 400. Фактори, що впливають на працездатність програми, передбачити не можна, так що пропонуємо вашій увазі найпоширеніші варіанти:
- програмні збої;
- в коді чергового оновлення присутні «дірки»;
- порушення функціональності браузера;
- код хостингу містить помилки;
- кеш заповнений неактуальною інформацією;
- нормальній роботі перешкоджають розширення, які ви завантажили на телефон або комп’ютер.
Збій такого роду з’являється рідко, усувається швидко.
Способи вирішення питання на ПК
Комп’ютерний браузер не завжди функціонує штатно, несправності різного характеру з’являються внаслідок конфлікту з розширеннями, переповненістю кеша. Якщо на моніторі комп’ютера або підключеного до нього телевізора ютуб видає помилку 400, для її усунення скористайтеся однією з методик, наведених нижче.
Чистимо кеш
Певна інфа зберігається на комп’ютерному диску, щоб однакові дані не завантажувати постійно. З застосуванням цієї опції оперативніше спрацьовує веб-оглядач.
Велика кількість таких файлів часом стає причиною несправностей або повільної продуктивності, проявляється помилка 400, повідомляє, що ютуб не працює. Щоб усунути збій, чистимо браузерний кеш, стираючи з нього неактуальні файли.
Очищаємо файли cookie
З їх допомогою файл запам’ятовує певну інформацію про вас, наприклад, мову. Це суттєво полегшує роботу з інтернетом, але часом подібні фрагменти з даними стають причиною різних несправностей, в число яких входить і розглянута нами проблема – збій 400. Необхідно увійти в браузерні налаштування або використовувати додатковий софт, щоб почистити файли cookie.
Вимикаємо розширення
Певні браузерні плагіни вступають у конфлікт з порталами, приводячи до утворення помилки. Коли два описані вище методи не дають позитивних результатів, зверніть увагу на розширення, що знаходяться в активному стані. Видаляти не слід – вимкни на деякий час і уточніть, чи зникла команда помилку на хостингу. Для наочності розглянемо приклад відключення, використовуючи браузерні розширення Гугл Хром:
- запускаємо браузер, натискаємо значок, зображений трьома розташованими вертикально точками і знаходиться з правого боку біля адресного рядка. Наводимо курсор на розділ «додаткові інструменти»;
- перед вами з’являється меню, в якому знаходите розділ «розширення», переходьте до пункту, відповідальному за управління ними;
- з’явиться перелік активних плагінів, які рекомендується тимчасово вимкнути і виконати перевірку на зникнення помилки. Після цього дозволяється активувати плагіни по черзі, контролюючи поява збою.
Відключення безпечного режиму
Він обмежує доступ до відеороликів і контенту, що викликають сумніви і має обмеження по віковій категорії.
Якщо несправність виявляється тільки на спроби перегляду відео, то цілком імовірно, що проблема ховається в активованому безпечному пошуку.
Як виправити помилку 400 в ютубі в такому випадку? Вимкніть пошук і знову виконайте перехід за посиланням на відеоролик.
Виправляємо помилку в мобільному додатку
Тут проблеми такого роду з’являються із-за збою в мережі, але і це не завжди так. Додатки часом функціонують некоректно, що і стає причиною появи різних несправностей.
Усувається помилка сервера 400 на ютубі на мобільному телефоні за умови, що мережа функціонує штатно, просто і швидко, одним з трьох способів.
Очищення кешу
Переповнений кеш обертається проблемами, в число яких входить і наш збій. Слід почистити файли, щоб позбутися від виниклої неприємності.
Помилка сервера 400 в YouTube на Android знімається за допомогою вбудованих опцій операційки.
Для цього потрібно виконати нескладні дії:
- відкрити розділ «налаштування», знайти пункт «програми», увійти в них;
- вибрати вкладку «встановлено», перейти вниз за списком, відшукати «ютуб»;
- клікнути по знайденій позиції, увійти в меню «про програму», знайти розділ «кеш», натиснути клавішу «чистка кеша».
Після виконаних маніпуляцій залишається перезапустити мобільний додаток і переконатися, що помилка зникла. Якщо такого не сталося, скористайтеся одним з двох методів.
Установка актуальної версії
Існує ймовірність, що виник збій спостерігається лише у вашому додатку, так що рекомендується оновити його до актуальної версії, щоб усунути проблему.
Як усунути несправність в цьому випадку:
- запускаємо Гугл Плей Маркет;
- відкриваємо меню, входимо в пункт «мої програми та ігри»;
- натискаємо клавішу «оновити» всі програми на актуальні версії. Другий варіант – знаходимо в переліку «ютуб» і оновлюємо його.
Переустановка
Якщо на мобільному телефоні встановлено актуальне додаток, є з’єднання зі швидкісним інтернетом, кеш очищений, але збій все одно виявляється, залишається один вірний спосіб – перевстановлення. Деколи проблемне питання знімається саме після подібних дій, тому що скидаються всі параметри, видаляються непотрібні файли.
Що робити, якщо в ютубі помилка 400? Алгоритм наступний:
- відкриваємо розділ «налаштування», переходимо в пункт «додатки»;
- у переліку знаходимо «ютуб», клікаєм по позиції;
- зверху з’являється клавіша «видалити», натисканням якої ви підтверджуєте власні дії;
- залишається запустити Гугл Плей Маркет, в пошукову рядок ввести «youtube», перевстановити мобільний додаток.
Висновок
Ми розібрали способи, усувають проблему збою 400 на сайті і в мобільному додатку. На одному виконаному варіанті зупинятися не слід, якщо позитивний результат не досягнутий, тому що причини появи помилки бувають різними.