Помилка оновлення на приставці ютуб: Lumax, МАГ-250, Т2

Помилка оновлення на приставці ютуб: чому погано працює, не відкривається YouTube на цифровому ресивері, як видалити стару версію

Цифрові приставки і супутникові тюнери часто видають сигнал «помилка оновлення на приставці ютуб». Цьому сприяють різні чинники, і слід знати, що робити в тій чи іншій ситуації, щоб усунути неполадки.

Чому з’являється сигнал про помилку

Спробуємо розібратися в причинах помилки оновлення ютуба на приставці Т2.

В першу чергу, її пов’язують з проблемами, що виникають на відеохостингу.

Справа в тому, що вносяться оновлення не підтримується пристроями, розробленими в свій час за раніше пред’являються ютубовским вимогам. Вихід в такому випадку один – на приставку встановлюється оновлена версія прошивки, відповідна вимогам ютуба.

Друга причина, через яку з’являється сигнал помилки оновлення YouTube, пов’язана з несправностями цифрової приставки. Виникає питання, як оновити ютуб на ресивері Люмакс в цьому випадку? Для початку відключіть його від мережі і підключіть повторно, виконайте перезавантаження.

Якщо нічого не допомогло, і Lumax продовжує сигналізувати про помилку оновлення YouTube, скиньте всі налаштування до рівня заводських і перепрошити приставку.

Відповідаємо на питання

Зіткнувшись з подібними проблемами, користувачі задаються однаковими питаннями, відповіді на які наводяться нижче.

Чому ютуб не оновлюється і не відкривається? Є кілька причин, за яких додаток відмовляється спрацьовувати. Щоб з’ясувати всі обставини, не слід використовувати ЗА Anaiytics, все гранично ясно: пристрій експлуатується на застарілому програмному забезпеченні, засмічене кеш, велика кількість сторонніх додатків.

Що потрібно оновити, якщо ютуб погано працює? Для початку переконайтеся, що проблема не пов’язана з самим сервісом. Після цього спробуйте знайти причину в своєму пристрої або в з’єднанні з інтернетом, орієнтуючись за наявними ознаками. Виявивши проблему, усуньте її. Ймовірно, доведеться оновити браузер ютуба до останньої версії. Для цього відкриваємо браузер, входимо в «налаштування», знаходимо клавішу, що відповідає за пошук і перевірку оновлень, активуємо перевірку.

Додатково моніторимо встановлені програми та оновлення, відключивши їх і запустивши ютуб вдруге.

Причина поганої завантаження може ховатися в кеші, переповненому тимчасовими файлами.

Зайдіть в браузерні налаштування, перейдіть на «приватність і безпека», виберіть рядок, в якій згадується кеш, видалити кукі і виконайте очистку.

В якості додаткових заходів оновіть відеоплеєр і перевірте, чи немає на пристрої вірусних програм.

Як видалити оновлення ютуба? Зайдіть у налаштування, в додатках знайдіть ютуб, натисніть клавішу «вимкнути». Вам буде запропоновано повернутися до первісної версії, видаливши наявні оновлення.

Як оновити 250 МАГ, якщо не працює ютуб? Інструкція по перепрошиванню виглядає таким чином:

  • завантажуємо архів, що містить останню версію прошивки;
  • розпаковуємо інформацію на флешку USB;
  • встановлюємо накопичувач в роз’єм приставки;
  • на пульті управління знаходимо і натискаємо клавішу «menu»;
  • вибираємо розділ «налаштування», переходимо до «оновлення», натискаємо кнопку «так», щоб підтвердити наміри на оновлення;
  • очікуємо завершення процесу, харчування в цей час на пристрої не вимикаємо.

При оновленні прошивки індикатор на МАГ 250 іноді зупиняється на показнику «99 %». Якщо таке трапиться, почекайте кілька хвилин, перезавантажте приставку відключенням живлення.

Повинна пройти перезавантаження пристрою з оновленою версією прошивки.