Помилка при відправці коду підтвердження на номер ютуб: уникнути, прибрати

Помилка при відправці коду підтвердження на номер ютуб: як уникнути проблем з підтвердженням аккаунта, чому немає повідомлення на телефон

Більшість користувачів розумно вибирають не локальне зберігання своїх відеоматеріалів, а їх публікацію в ютубі. Деякі використовують цей сервіс, щоб спілкуватися з власними передплатниками, але ютуб встановлює певні обмеження. Щоб завантажити відеоматеріал, тривалість якого перевищує п’ятнадцять хвилин, і налаштувати ескізи для відеосюжетів, необхідно пройти контрольний етап, у процесі чого іноді з’являється помилка при відправці коду підтвердження на номер ютуб.

Що необхідно?

Все, що потрібно для виконання процедури – це робочий номер контактного телефону, через який підтверджується особистість.

Правда, перевірка зовсім не означає володіння значком на справжність відеоканалу – вони резервуються, коли число підписантів глядачів перевищила сто тисяч. Тільки при дотриманні цієї умови платформа відносить автора до розряду «справжніх». Однак така відмітка в дійсності не відкриває доступ до додаткових опцій хостингу.

Потрібно просто підтвердити власні облікові дані на ютубі і отримати право на використання нових можливостей.

підтверджується акаунт

Яким чином діяти, щоб уникнути проблеми з підтвердженням аккаунта в ютубі? Нагадаємо, що знадобиться зв’язок з інтернетом. Крім того, ютуб не підтверджує дані користувача без активного номера телефону.

Слід врахувати, що оператори певних регіонів функцію відправки повідомлення у вигляді тексту з метою перевірки на справжність не підтверджують.

Порядок дій виглядає таким чином:

 • виконується перехід на головну ютубовскую сторінку, натискається профільна аватарка, вибираються «налаштування»;
 • у пункті «аккаунт» натискаємо меню «статус і функції»;
 • біля зображення профілю є клавіша «підтвердити», на яку натискаємо. Можна знайти картку «більш довгі відео» і клікнути на кнопку «включити»;
 • вказуємо регіон проживання, вибираємо спосіб для ідентифікації;
 • визначившись, у віконці, що з’явилося, тиснемо «підтвердити»;
 • повернувшись на сторінку з вибором регіону, в спеціальне поле вводимо телефонний номер, натискаємо «відправити»;
 • отримавши код з шести знаків, вписуємо його у відповідну графу і тиснемо «відправити».

Якщо все виконано правильно, помилка при підтвердженні аккаунта на ютубі виключена.

Залишиться задіяти клавішу «продовжити», здійснити повернення в «статус і функції» та уточнити результат перевірки – біля заголовка відеоканалу з’являється прапорець зеленого кольору і слово «підтверджено».

Чому немає повідомлення з кодом

YouTube видає помилку при відправці коду підтвердження на телефонний номер в наступних випадках:

 • при зазначенні номера допущена помилка або помилка;
 • не підтверджується акаунт у ютубі в тому випадку, якщо стільниковий оператор наклав заборону на вхідні повідомлення для всієї клієнтської бази або на певному тарифі;
 • тимчасово зупинено дію по конкретному номером телефону (приміром, на балансі немає грошей);
 • при підтвердженні облікового запису YouTube вискакує помилка, якщо отримання повідомлення з короткого номера заблокував сам власник мобільного пристрою;
 • якщо ви підключилися до Wi-Fi, але покинули межі його дії або активували авіарежім, результатом підтвердження в YouTube теж стане помилка при відправці коду.

Якщо є впевненість, що номер введено правильно, і він знаходиться в робочому стані, але кілька спроб запиту коду не увінчалися успіхом, доведеться заповнювати спеціальну форму, у якій вказуються контактний номер, стільниковий оператор, час, коли робилися спроби на отримання коду, скріншот вхідних повідомлень (якщо можливо).