Пошук по коментарям YouTube: чужих, вподобаних

Пошук по коментарям YouTube: як шукати, знайти автора в ютубі за ключовими словами, подивитися всі повідомлення людини на каналі

Фільтри, що забезпечують роботу з ютубовскими коментарями, являють собою головну опцію за рівнем затребуваності у блогерів. Відеохостинг надав чергову послугу, яка встигла стати популярною, – пошук по коментарям YouTube. Користувач, що має в своєму розпорядженні відеоканал, зможе відшукати будь комент, використовуючи певні параметри.

Для чого необхідна така функція?

Коротко розглянемо, що являє собою пошук коментарів на ютубі.

Як одного разу заявив один з членів ютубовской команди, коменти здатні стати потужним засобом, забезпечує продовження спілкування під відеороликом і створення надійних відносин з цільовою аудиторією.

До послуг користувачів представлені різні зручні фішки, що дозволяють краще налагодити контакт із глядачами. До них належать авторські лайки, коментарі, нові налаштування на відправку коментів негативного змісту на перевірку.

Пошукові параметри

Сьогодні власники каналів отримали можливість розсортовувати свої повідомлення за певними параметрами:

  • надійшли на них відповіді чи ні;
  • знаходиться в коментарі питання;
  • надходять від підписався на канал і від випадкових глядачів;
  • чи приймає участь коментатор у спонсоруванні відеоканалу;
  • коменти від переглядачів з позначеним числом передплатників.

В цьому випадку блогер знає, як знайти автора коментаря на ютубі по підпискам з кількістю не нижче 1К, 10К, 100К і т. д.

Відповідаємо на питання

Користувачі часто задаються однаковими питаннями, відповіді на які наведені нижче.

Як шукати коментарі в YouTube за ключовими словами? У Москві такий варіант пошуку користується популярністю.

Працює все просто – вводиться потрібне слово, і пошукова система видає відповідні варіанти.

Як подивитися всі коментарі людини на ютубі? Для цього перейдіть в історію коментів, натиснувши на повідомлення, перейдіть на сторінку з його змістом.

Як знайти сподобалися коментарі на ютубі? Щоб їх відшукати, перейдіть в розділ «новини», знайдіть в меню праворуч пункт «сподобалося», внизу, де знаходиться напис «фільтр», зніміть всі мітки і залиште тільки «коментарі». На екрані відобразиться та інформація, яка вам необхідна.

Як знайти чужі коментарі на YouTube? Спробуйте в пошукову рядок вбити декілька слів з коммент. Найчастіше Гугл видає відомості, в якому місці знаходиться шукане повідомлення.

Як прочитати коментар на ютубі, пошук якого організовано за словами? Виконуємо перехід в ютубовский розділ «творча студія», в меню зліва вибираємо пункт «відео», тиснемо на заголовок або профільний значок відеоролика, переходимо по вкладці «інші параметри». Вибираємо пункт «коментарі та оцінки», задаємо необхідні параметри. Натискаємо клавішу «зберегти».

Можливий перегляд своїх коментарів з мобільного пристрою у соцмережі ВК? В першу чергу, скориставшись меню, розташованим зліва, переходимо в розділ «новини», праворуч на сторінці знаходимо вкладку «коментарі». На сторінці в центрі з’являються матеріали, під якими ви висловлювали свою думку.

Як сортують коменти? Відкрийте список «упорядкувати», виберіть один з варіантів – «популярні» або «нові».

Текстова частина великої не робиться, коментар пишеться лаконічно, по справі. Роздуту словесну добірку навіть за невведеними в пошук ключовикам складно відшукати.