Превью для ютуба: заставка, фото, картинка

Превью для ютуба: як робити, вставити текст, зберегти, якого розміру, формату повинно бути, як скопіювати, подивитися онлайн на каналі

Ввівши запитальну фразу в пошуковий рядок, користувач бачить заголовок відеоролика та прев’ю до нього. Якщо перше поняття запитань не викликає, то про важливість другого варто поговорити. Для початку розберемося, як робиться превью для ютуба.

Що це таке?

Так називається картинка, що нагадує книжкову обкладинку, яка з’являється перед користувачем, бажаючим переглянути відеосюжет.

Перш, ніж уточнити заголовок, багато вивчають зміст зображення, так що якісно виконана картинка збільшує кількість глядачів.

Для обкладинки встановлюються певні критерії:

 • яскравість і привабливість;
 • читабельність наявного тексту;
 • відповідність тематичному та стильовому напрямку відеоканалу;
 • дотримання вимог, що пред’являються сервісом.

Розглянемо корисні поради, як створити заставку для відео на YouTube.

Користуємося крупноватыми зображеннями

До того, як створити превью для відео онлайн, нагадуємо, що на твір початкового враження додатковий шанс не дається. Превью в стилі фортнайт для ютуба має з першого погляду розповісти, про що знімався сюжет. Якщо у відеоролику записано експертне звернення або вебінар, в якості заставки застосовують велике фото виступаючого, на огляди нових смартфонів поміщають картинки з гаджетами.

Дотримуються наступні особливості:

 • Яке розширення використовується в превью для ютуба? Розмір обкладинки для відео повинен без проблем піддаватися масштабуванню. Ніхто не буде розглядати дрібні зображення, особливо через мобільний телефон. Рекомендований ютубом розмір для фото на відео – 1 280 720 px. Якщо обрані менші параметри заставки для відео на ютубі, зображення виглядає непрезентабельно;
 • з кінця минулого року змінив хостинг габарити прев’ю до роликів на персональний комп’ютер. Раніше сторінка видавала не більше шести відеосюжетів, але з кінця 2019 року їх стало чотири. Всі деталі виглядають виразно;
 • досвідчені користувачі стверджують, що краще піддаються конвертації мініатюри з фотографіями осіб, виконаними крупно.

Вирішуючи, як робити заставку для відео на ютубі, не використовуйте для обкладинки кадри, які відсутні в ролику. За подібні прийоми ютуб видає страйки і назавжди накладає заборону на розміщення превью, псуючи вам репутацію перед глядачами.

Додаємо заголовок

Якого розміру повинна бути картинка на ютубі, ми розібралися. І все ж текст є найбільш ефективним методом, що дозволяє оперативно передати інформацію глядачеві. Складіть опис до ролика прямо в превью для ютуба, враховуючи його формат. Дотримуйтесь стислість, користуйтеся великим шрифтом.

Великі масиви текстів не вітаються!

Для вибору релевантного назви використовуйте пошукові сервіси, через них же підбирайте ключові фрази. Не розміщуйте текст превью внизу справа – це місце призначене під роликовий таймінг.

Канал оформляємо в одному стилі

Кожна обкладинка оформляється з допомогою схожих комбінацій, кольорів і шрифтів. Все виглядає естетично, глядач інстинктивно сприймає інформацію, як щось знайоме. Ймовірність кліків на відео збільшується.

Оновлюємо прев’ю до старих роликів

Порівнюйте показники клікабельності картинок, відстежуйте статистику, використовуючи YouTube Analytics, що працює на безкоштовній основі. Таким чином ви підвищите кількість переглядів.

Рекомендовані сервіси

Щоб створити превью хороше для ютуба в потрібному дозволі, не обов’язково володіти дизайнерськими навичками. В інтернеті є спеціальні сервіси, що забезпечують збір необхідних зображень.

Створення обкладинки

Розглянемо практичну сторону питання, як вставити картинку на відео. Для початку активуємо редактор, в переліку доступних розділів знаходимо «соціальні мережі і заголовки листів», після цього перевіряємо наявність вкладок, які знадобляться – «оформлення каналу на ютубі» і «мініатюра для ютуба». Натиснувши на останню, переходимо на веб-сторінку, яка макети.

Шаблони

Користуємося будь підготовленим зразком, редагуємо текстову частину, міняємо зображення і фон для превью.

Використання кирилиці не гарантує потрібні результати, тому що не кожен шрифт на російськомовному говіркою відображається так само красиво, як варіанти, використовувані в «Канві». Правда, і тут є нарікання за кількістю, але підходящий варіант знайти можна.

Щоб створити унікальне превью для каналу, шаблон доведеться трохи змінити.

В принципі, будь-макет представлений сукупністю елементів, що піддаються редагуванню.

Фон і текстурні особливості

Якщо не знаєте, як створити обкладинку на YouTube, для фону визначте яку фотографію з сервісу Canva. Вибирайте горизонтальні фото, розтягнуті по ширині.

Знаючи, який розмір потрібен для превью в ютубі, використовуйте різні текстури і графічні заливки, що знаходяться в розділі «фон». Тут не обмежуйтеся у фантазіях, інтернет пропонує велику кількість зображень, чудово придатних для творчості. Приділивши процесу вибору деякий час, ви підберете і скачаєте оптимальний варіант.

Дізнавшись, як користуватися заготовками, не зациклюйтеся на цьому способі – взяти в якості превью для каналу на ютубі можна кадр з відео. Щоб використовувати такий прийом, повинна бути впевненість в бездоганній якості картинки.

Використовуємо стоп-кадр

Розберемося, як скопіювати зображення. Попередньо уважно переглядаємо відеосюжет, виявляємо найбільш захоплюючі моменти. Ловимо відповідний кадр, створюємо його скріншот.

Для створення превью завантажуємо зображення редактор, додаємо його на заготівлю і розтягуємо в межах рамки.

Наступні дії по оформленню виконуються на розсуд автора – потрібно включити фантазію і натхнення.

Розміщуємо текстову частину

Як зберегти картинку для превью, взяту з шаблону в youtube, нам відомо. Щоб створити фон, відкриваємо пункт «елементи», вибираємо прямокутник і переміщаємо його на шаблон, змінюємо колір і форми, витягаючи блок по нижньому краю картинки. Рівень прозорості задаємо спеціальним інструментом, що знаходяться на панелі.

Наступний крок – розміщення текстової частини та надання їй відповідного виду. Робиться це за допомогою завдання необхідного відтінку, накреслень або регістра.

Встановлюємо обкладинку

Діємо згідно з алгоритмом:

 1. запускається ютуб;
 2. ролика, для якого потрібно змінити зображення, активується пункт «змінити», у списку опцій натискається «інформація та налаштування»;
 3. відкриється редактор, надає певні кадри, в ньому клікаєм «свій значок» (клавіша розташована праворуч);
 4. у розділі «провідник» прописуємо перехід до файлу, передбачуваного до використання для превью. Вибираємо картинку, натискаємо клавішу «відкрити»;
 5. для завантаження необхідно від п’яти до десяти секунд, і відібраний нами зображення стає обкладинкою. Натисніть «опублікувати», щоб зберегти зміни.

Після того, як ви збережете зображення в якості превью, її можна подивитися.