Програма для превью на ютуб: для заставки, обкладинки відео

Програма для превью на ютуб: яку програму для створення картинки на YouTube, малювання піктограми, які сервіси, софти використовувати

Соцмережі являють собою платформи, наповнення яких глядач оцінює власні очі. Наприклад, перед тим, як запустити відеоролик, відвідувач читає його заголовок, переглядає заставку. Якщо з’явився інтерес – натискає на кнопку «play», в іншому випадку контент буде проігноровано. Сьогодні розберемося, що таке превью і для чого воно потрібне. Крім того, дізнаємося, яка програма для превью на ютуб використовується.

Превью – що це, у чому необхідність?

Так називається картинка, представлена глядачам на публікації до того, як активується перегляд.

В меню її називають значком відеоролика, з допомогою якого блогер розповідає відвідувачам, що чекає їх у ролику.

Заставка необхідна тим, хто намагається розкрутити власний канал. Як вже говорилося, користувач оцінює представлений контент візуально. Щоб все пройшло на належному рівні, і відеоролик викликав інтерес, його слід оформити, використовуючи програму для заставки на відео в YouTube. Це гарантовано збільшить кількість переглядів, приверне додаткових передплатників.

Щоб значок відеоролика спрацьовував, слід знати, якою програмою для превью на ютубі він робиться, уточнити пред’являються до нього вимоги.

Перелік вимог

Перед тим, як завантажується заставка на відеоролик, уточніть вимоги, які до неї пред’являються. Параметри повинні бути наступними:

 • мінімальне дозвіл для превью – 1 280 720 px;
 • допустимі формати зображення – JPG, GIF, BMP, PNG;
 • максимальний розмір – до 2 МБ.

Боку завантаженої картинки приймають співвідношення 16 до 9, зберігається можливість для переміщення, збільшення або зменшення зображення.

Як робиться значок відео в ютубі?

Завантажувати власні значки дозволяється тим, чий профіль пройшов підтвердження через мобільний гаджет. Представляємо невелику інструкцію, за допомогою якої виконується заставка до відеосюжету:

 1. перейдіть в «творчу студію», знайдіть «менеджер відеороликів»;
 2. з’явиться список публікацій, одну з яких необхідно відкрити;
 3. з правою від відео боку є три значки, створених ютубом. По тому, який вас влаштує, клікніть мишею;
 4. бажаючи завантажити картинку зі свого пристрою, натисніть клавішу «свій значок», після цього поверніть кнопку «зберегти».

Приклади програм і сервісів

Спочатку кожен намагається створити превью за допомогою фотошопу, але розібратися з роботою цієї програми для створення обкладинки відео на ютубі важкувато, і гарна картинка не завжди виходить.

Але на інтернетівських просторах є прості софти, приклади яких наводяться нижче:

 • Canva – легкий і просунутий сайт з великим переліком можливостей. Використовуючи це додаток для створення превью для відео на YouTube, ви створите все, що побажаєте, відчуваючи себе художником за ілюстраціями. Завантажте необхідні фрагменти окремо, об’єднайте їх в загальну картинку, малюючи, обрізаючи, накладаючи шари і тексти. Тут створюються значки для відеороликів, аватарки, банери і інші речі. Програма представлена в двох версіях – платною і безкоштовною. Щоб створити красивий значок, досить скористатися тією, яка працює на безкоштовній основі;
 • Crello.com – її інтерфейс по доступності не поступиться Канві. З поставленими завданнями сервіс впорається чудово, містить в собі велику кількість фото та шаблонів, які переробляються з урахуванням ваших потреб;
 • Photovisi.com – чергова програма для малювання превью для ютуба, відрізняється спрощеним інтерфейсом і нескладними у роботі інструментами. Забезпечує накладку текстів, символів, додавання деталей до зображень;
 • Fast Stone Image Viewer – непогана програма для превью, допомагає створити різні картинки, заставки і колажі на ПК. Якщо виникне необхідність, з її допомогою виконується конвертація фото.

Рекомендації

Розкриваючи у відеоролику будь-яку тему, зробіть барвисту заставку. Виберіть яскравий фон, чіпляючий очей, щоб вона привернула увагу і забезпечила успіх.

Текст пишіть заголовними літерами, щоб він не загубився на яскравому тлі підготовленої заставки. Користуючись програмами для превью під відео на YouTube, створюйте власні унікальні малюнки.

Працюйте у високому дозволі, щоб відвідувач повністю розглянув заставку і прочитав текст, навіть якщо його написали з мобільного пристрою.

Висновок

Створюючи незвичайну заставку для відеоролика, немає необхідності працювати в фотошопі.

Використовуйте програми для малювання превьюшек на ютубі, які забезпечать успіх у кілька кліків. Якщо для такої роботи не маєте досить вільного часу, замовте послугу у дизайнерів.