Програма для скачування відео з ютуба для Андроїд: на телефон

Додаток для скачування відео з ютуба для Андроїд: як завантажити, завантажити, встановити програму, утиліту, софт з YouTube безкоштовно

Якщо потрібно завантажити ролик на мобільний пристрій, скористайтеся відповідними додатками або сервісами. Їх сьогодні достатня кількість, але ми пропонуємо розглянути програми для скачування відео з ютуба для Андроїд, користуються заслуженою популярністю.

Гуглівського програми

Наведемо приклади кращих програм, задействуемых для скачування відео з YouTube для Андроїда.

You Tube Go

Є офіційним додатком Google, призначеним для скачування відео з ютуба для Андроїда. Раніше корпорація ставилася до прогам, скачивающим відеоролики, з негативом, а сьогодні вже пропонує увазі користувачів свої розробки. Тут реалізовані зручна пошукова система відео, процеси завантаження та перегляду в режимі офлайн.

Встановлюючи софт, додаток прив’язується до аккаунту. На номер вашого телефону надійде повідомлення із секретним кодом. Головний екран містить ролики, вибрані з урахуванням ваших уподобань. Переглядати їх можна безпосередньо звідси або з пошукового рядка.

Можлива завантаження будь-якого відео, збереження – з дозволу його власника. Відображається ролик в розділі Saved.

AVD Download

З допомогою цієї зручної утиліти завантажують відео на телефон. З переваг відзначають:

  • до ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті гаджета софт не пред’являє вимог;
  • є можливість завантажувати будь-які файли;
  • є власна пошукова система, що дозволяє при скачуванні обходитися без копіювання посилань.

Кожен збережений файл зберігається в папці Download.

Ins Tube

Сильна програма для скачування відео з ютуба на Андроїд. З її допомогою перекачують ролики з соціальних мереж, Instagram, Vimeo.

Сервіс забезпечений функціоналом, що дозволяє встановлювати відеосюжети в закладки і активувати записані файли.

Keep Vid

Черговий додаток для скачування відео з ютуба на телефон. Підтримує скачування роликів з десятків порталів, відеофайли завантажуються у форматі 4К.

Приклади безкоштовних сервісів

Тепер подивимося, з допомогою яких програм можна скачати відео з ютуба на Андроїд безкоштовно.

Save From Net

Перший сервіс, що забезпечує завантаження різного медіаконтенту з ютуба та інших сайтів. Ролик скачується в форматах МР3, 3GP, WEBM.

Портал забезпечений мобільною версією і, що дуже важливо — інтерфейсом російською мовою.

Щоб швидко завантажити відео з ютуба на телефон за допомогою цього додатка, необхідно виконати декілька операцій:

  1. у браузері гаджета відкриваємо ютубовскую посилання, прописуємо перед нею «ss», виконуємо перехід до нової посиланню і опиняємося на сторінці сервісу, підготовленої до завантаження ролика;
  2. визначаємо необхідний формат, тиснемо клавішу «завантажити». Процес завантаження підтверджуємо через менеджер Chrome, після чого ролик зберігається в телефоні.

VD Youtube

Багатофункціональний сервіс-онлайн зарубіжного походження, завантажує відеоролики с ютубу, має різні опції, що забезпечують скачування. Відео завантажується в різних форматах, як і розмірах.

Через таке додаток скачати відео з ютуба на Андроїд легко:

  1. перед ютубовской посиланням в браузері ставимо «vd», виконуємо перехід до нової ссылке;
  2. перед нами з’являється сторінка, що містить великий перелік опцій для завантаження обраного відеосюжету. Вибираємо те, що нам більше підходить, задіємо кнопку «download», перекачуємо ролик.

9хBuddy

Ще одне відоме західне додаток, що дозволяє завантажити відео з YouTube. Для отримання потрібної посилання виконуємо вже відоме нам дія, прописавши «9х» і виконавши перехід. Перегортаємо список варіантів, визначаємо необхідний для скачування, запускаємо його натисканням клавіші. З’явиться сторінка з відео. Щоб почати завантаження, тиснемо на стрілку, розташовану внизу праворуч, після цього підтверджуємо процес.

Підготовчі заходи

Всі сервіси, що забезпечують скачування відеороликів, мають схожий принцип роботи, що полягає в захопленні посилань на їх відтворення.

І тут користувачі Андроїд стикаються з проблемним питанням: Гугл в момент показу відеоролика одним із способів намагається відкривати його через ютубовское додаток, тому що в ньому нічого не перехоплюється.

Щоб працювати з онлайн-сервісом, виконуємо певні дії:

  • відео, вибране для копіювання, відкриваємо через офіційне ютубовское додаток;
  • активуємо кнопку «поділитися», розташовану під роликом, після цього тиснемо «копіювати». В обмінному буфер копіюється скорочена посилання;
  • вибираємо браузер, вписуємо ці дані в адресну рядок, виконуємо перехід. Формується повноцінна посилання на сторінку з відеосюжетом, звідки намагаємося виконати завантаження.

Зміст всіх наступних дій полягає в тому, що потрібно відправка повною посилання сервісу, забезпечивши цим перехоплення.

Висновок

Як ви змогли переконатися, для скачування відео з ютуба на Андроїд додаткові програми не знадобляться. Наведений спосіб має одну особливість – оперативний доступ без попереднього відкриття порталу та копіювання відсильних даних.