Програма для стріму в ютуб: додаток, прога

Програма для стріму в ютуб: які потрібні для проведення прямого ефіру, для онлайн-трансляцій, як завантажити безкоштовно на компютер, ПК

Стрим сьогодні вважається популярним варіантом контенту в ютубі. Блогери, які займаються цим, називають себе стримерами. У подібному жанрі показуються проходження ігор, проглядаються відеосюжети, супроводжувані коментарями про все, що відбувається, даються відповіді на поставлені користувачами питання. Сьогодні поговоримо, яка програма для стріму в ютуб підходить краще.

Що вибрати?

Є величезна кількість програм, що використовуються на ПК для стримов в ютубі. Так як це різноплановий процес, що припускає різні дії і облік багатьох параметрів, якісь проги, призначені для запуску стріму на ютубі підходять більше, інші – менше.

OBS Studio

З неї і почнемо топ кращих програм для проведення якісних стримов. Створювалася вона для блогерів відеоканалів, що працюють онлайн, однак сьогодні їй користуються геймери, передають картинку в сервіси. Пересилання зображення з відеокамери підтримується ОБС, що користується попитом серед власників каналів.

Основними перевагами цієї програми, призначеної для прямих трансляцій на YouTube, вважаються:

 • завантажити програму для стріму ОБС 32 bit доступно на безкоштовній основі;
 • можливість для доповнення плагінами;
 • забезпечена пресетами під трансляцію в Ютуб, Твич, Dailymotion;
 • інтерфейс управляється через «гарячі кнопки»;
 • картинки записуються локальними файлами використовується багатьма форматі;
 • інтуїтивно простий інтерфейс на звичному російськомовному говіркою.

Перевага цієї програми для прямого ефіру – можливість перемикатися з одного джерела сигналу на інший, що дуже зручно, коли потрібно показ захоплюваного на моніторі відео та зображення з вебки в онлайн.

Користувачі відзначили і кілька недоліків:

 • відсутня можливість для стріму відразу на два і більше ресурсів. Якщо потрібно поділитися відеосюжетом на іншому сайті, трансляцію доведеться повторювати;
 • програма не працює з Windows XP, що не особливо подобається любителям зазначеної операційної системи.

FFsplit

Це програмне додаток для стріму на ютубі на комп’ютер не створює серйозну «навантаження», але володіє непоганим функціоналом. Оснащене пресетами під відомі ресурси, функціонує з зображенням онлайн, вирішує питання по технологічності, інформування та естетичності.

Скачати таку програму для прямих трансляцій на ютубі ви можете безкоштовно. З’являється можливість для накладання тексту на передане зображення.

У програмі встановлено рекордер, є комфортна консоль, підтримуюча параметри показываемой передачі.

З недоліків зазначаються незручний інтерфейс, використовуваний для збереження відео формат FLV, який підтримують не кожен програвач і додаток. Для обробки і монтажу відео файли доведеться конвертувати, від чого іноді знижується їх якість. Ще один мінус – тривала інсталяція і відсутність «гарячих кнопок».

Steam

Проста програма для стріму в ютубі від провідної корпорації, що продає гри в режимі онлайн. На її офіційному сервісі геймери відстежують оновлення вийшли ігор, скачують новинки.

З інтернет-майданчики компанії блогери скачують клієнт для стріму ігор на YouTube і їх мовлення на інші пристрої, що мають відповідний додаток для прямих трансляцій. Програмою цікавляться геймери, які бажають поділитися відеороликом з любителями ігор від Steam, але тільки в межах сервісу від компанії.

Перевагами є:

 • керування правами доступу до трансляції. Є можливість для обмеження категорії глядачів;
 • наявність великої аудиторії, яка цікавиться вашим контентом;
 • передбачена версія програми для стріму на ютубі з мобільного телефону Android або iOS.

Основний мінус програмного продукту для стріму на ютубі з Андроїда вже озвучений – процес запускається тільки всередині сервісу, поділитися сюжетом з передплатниками ютуба не вийде. Крім цього, користувачі висловлюють невдоволення нестабільним функціонуванням програми.

XSplit

Чергова потужна програма для онлайн-трансляції на ютубі, що містить весь можливий функціонал, властивий OBS, але доповнений при цьому спеціальними інструментами, що підтримують мовний потік.

Програма відрізняється комфортним та зрозумілим інтерфейсом, імпонуючим більшості користувачів.

До достоїнств програми, через яке можна стримить на YuoTube, відносяться:

 • одночасне транслювання на кількох ресурсах;
 • потокова передача на свій сервер;
 • з вбудованим Твич-чатом зручно спілкуватися з глядачами в онлайн-режимі, відповідати на запитання;
 • численні додаткові плагіни підлаштовують програму під індивідуальні вимоги користувача.

Недоліки теж є, і досить значні. Безкоштовно користуватися програмою можна нетривалий час, при цьому на показуються за цей період відеоролики накладається ветамарка від виробника ПО, так і функція на чат з переглядачами в цей час відключена. Ціна за ліцензійну версію досягає 199 доларів, що дозволяє собі не кожен початківець блогер.

Ge Force Experience

Продовжуємо розбиратися, які програми потрібні для якісного показу відразу на два і більше ресурсів. Ця прога поєднується з декількома платформами, але є одна умова – стрім можливий лише з одного майданчика. Застосування одночасно більше однієї-двох програм для передачі відео по інших ресурсів не проходить.

І все ж, Ge Force Experience вважається популярним варіантом для ігрових стримерів, тому що:

 • не перевантажує систему;
 • можливо управління «гарячими клавішами»;
 • оснащена зручними пресетами під будь совмещаемый ресурс;
 • передбачена можливість для застосування своїх налаштувань.

Недоліком є обмеженість в трансляції – відеоролик на «рідний» сайт не приймає, стрім можливий по одному з сумісних відеоресурсів. Програмне забезпечення функціонує виключно з системами, основою яких є адаптери NVIDIA, що не зовсім зручно.

Jing

Нова, але вже популярна серед блогерів програма для показу стріму, яку багато початківці ютуберы вважають найкращою. Як запевняють розробники, вона є хорошим і високоякісним елементом, надається користувачам без оплати, запам’ятовує відеосюжет з монітора, створює якісні скріншоти.

Перевагами є:

 • доступність інтерфейсу;
 • суміщення з Windows;
 • показ усього, що демонструється на комп’ютері;
 • визначення області на захоплення;
 • суміщення з відомими соціальними мережами;
 • один із зручних варіантів для запису стріму, що відбувається на ютубі.

Недолік – нетривалий експлуатаційний період. Програма часто лагает і проходить доопрацювання, стабільної версії поки немає.

Досвідченому стримеру наданого програмою функціоналу недостатньо.

Wirecast

Сильний інструмент, який володіє широким, практично професійним функціоналом, що підходить для ігрового стріму і активно використовується телевізійними компаніями ведення прямих репортажів та їх оперативній обробці.

Завдяки тому, що програма підтримує функції, що дозволяють накладати локальні відеофайли, підключати будь-які пристрої, оснащена бібліотекою для стильових оформлень титрів і обробки зображень, вона займає лідируючі позиції в Топі. Її функціональні можливості високо цінуються професійними стримерами і звичайними користувачами.

Недоліком вважають умови, що пред’являються до ПК він повинен повністю відповідати програмної потужності і закладеним здібностям.

Щоб користуватися такою програмою для стрімінг на YouTube і для чату з користувачами, рекомендується придбати ліцензійний варіант, його ціна на сьогоднішній день досягає п’ятсот доларів.

Bandicam

Ще один варіант для захоплення відеоролика, який користується популярністю і оснащений численними функціями. Крім «компактності», імпонує користувачам аматорськими ПК з обмеженою «оперативкою», перевагами є:

 • можливість вибору кодеків;
 • записується передача в один файл, що відрізняється малою вагою завдяки стисненню;
 • визначає область під відеозапис, виконує настройку розмірів;
 • є можливість додавання в ролик свого логотипу.

Є невеликі недоліки – на тривалість захоплення передбачено десятихвилинне обмеження, деколи не вистачає яскравості в зображенні.

VLC Media Player

Для трансляції відеосюжету з екрану на ютубі рекомендується завантажити це додаток, що представляє собою відомий мультимедиапроигрыватель, вважається сильним комплексом для стримов. Необхідна функція знаходиться у розділі головного меню «транслювати».

З допомогою такої програми ви організуєте передачу відеоролика на свій портал, почнете використовувати зображення та файли. З недоліків зазначається повна несумісність з відомими ресурсами та відсутня можливість для захоплення зображень з відеокамери.

Висновок

Через яку програму краще стримить на ютубі, вирішувати вам. Нагадуємо, що деякі з них передбачають скачування з YouTube програми для транскрибации текстів. Крім того, не кожен сервіс для стріму на ютубі підтримується на мобільному телефоні.