Програма для створення шапки для ютуба: програми, ресурси, сервіси

Програма для створення шапки для ютуба: у чому необхідність, як безкоштовно зробити банер для каналу YouTube, які софти використовувати на Андроїд

Якщо ви маєте ютубовский канал і бажаєте просунути його, зверніть особливу увагу на оформлення. Так звана шапка вважається своєрідною візиткою, і від відображуваної картинки у глядача створюється враження про вашу діяльність. Яким чином оформлюється титульна частина? Використовується спеціальна програма для створення шапки для ютуба, або застосовуються підготовлені шаблони.

У чому необхідність?

Зображення, розташоване вгорі блогу, підвищує показник впізнаваності каналу.

Крім того, там дозволяється розміщувати реклами, різного роду інформацію або інші відомості. Найчастіше відвідувачі в першу чергу цікавляться привабливою картинкою, після чого переходять до перегляду відеороликів.

Працюючи над банером, дотримуйтесь при його оформленні певні вимоги:

  • рекомендується застосувати дозвіл 2 560 на 1 440 пікселів. Цей необхідний розмір, щоб малюнок чітко відобразився на телевізійному екрані великого розміру;
  • формат дозволений будь-який, але популярністю користується JPG;
  • допустимий обсяг – до 2 Мб. Якщо картинка по вазі перевищує це значення, завантажити її не представляється можливим. Крім цього, приділяється увага якості, щоб після стиснення воно не погіршився.

ТОП сервісів

Існує багато програм для створення шапок для YouTube, і нижче подається список тих, якими користуються найчастіше.

Be Funky

Ця програма користується попитом серед користувачів Америки і Європи. Воно пропонує таку кількість блоків і стічних фото, що навіть починаючий дизайнер розробить незвичайний банер із заголовком.

Головне достоїнство сервісу полягає в його інтерфейсі – простому і зрозумілому, в якому легко розбирається будь-який новачок. На жаль, відзначається і недоробка – «важкі» фотографії вимагають багато часу для завантаження і вивантаження (розмір повинен починатися від 2 048 на 1 152).

Picmonkey

Ще одна програма, щоб зробити шапку для каналу YouTube. Ресурс являє собою підготовлені банери, фонові заставки та обкладинки. Всі перераховані елементи істотно економлять час, необхідний для створення шапки. Бажаючі додають в верхній частині текстової розділ, змінюють стиль. В якості додаткового бонусу пропонується кілька вже підготовлених варіантів і досить гнучка система налаштувань текстів.

Ця програма для створення шапок для YouTube працює безкоштовно, але використання розширеного функціоналу передбачає придбання аккаунта за плату.

Photovisi

Користується популярністю серед власників ігрових каналів, до числа яких відносяться стримери і геймери. Шаблони відсутні, що повною мірою компенсується численними можливостями, пов’язаними з редагуванням готового проекту.

Головне призначення сервісу – фотографії, він здатний підігнати серйозні колажі під відповідний ютубовский розмір.

Тим, хто не бажає використовувати фото в шапці, даний сервіс не підходить.

iPiccy

Коли немає довіри до стоків, але є бажання шукати зображення під банери самостійно або робити їх в фотошопі, цей сервіс стане для вас відмінним помічником. Він в автоматичному режимі підганяє параметри фото під ютубовские банери або іконки, додаючи різного роду текстові ефекти.

На жаль, власні шаблони і готові елементи для шапки не передбачені.

FotoJet

Величезний шток, що має власні шрифти, бэкграунды і інші елементи, багато з яких надаються на безкоштовній основі. Відмінною особливістю вважається яскравість і емоційність фонових зображень, відмінно підходять каналах, розповідають про організації весільних торжеств, святкових дат і подорожей.

На жаль, ця програма для створення шапки для ютуба онлайн залишає на картинках водяний знак. Якщо така особливість має значення, придивіться до інших варіантів.

Canva

Черговий редактор, який користується популярністю і підтримує шрифт кирилиці. Відрізняється простим інтерфейсом, робота з ним не вимагає знань по тематиці веб-дизайну.

Безкоштовний контент сильно обмежений, більшість картинок, що відрізняються високими якісними характеристиками, стоять один долар.

Мобільний додаток для шапок на ютубі Canva використовується на Андроїдах.

Fotor

Серйозний софт, відрізняється великим показником потужності, що особливо імпонує професіоналам. Крім стічних файлів, у програмі передбачений великий потенціал щодо внесення до них змін.

Якщо ви шукаєте варіант, як зробити шапку для ютуба без шаблонів, ця програма доведеться вельми до речі.

Початківцям блогерам більшість функціональних можливостей здадуться складними, але, проявивши терпіння і фантазію, ви створите прекрасну мальовану шапку.

Bannersnack

З однієї назви ясно, що перед вами інструмент, призначений для банерів. Він не має обмеженою ютубовской інтеграції, дозволяє створити самостійний бекграунд для інших соцмереж, володіє сильним редактором, що приносить радість досвідченим ютуберам.

У початківців фахівців дизайну викликає певні складності.

Висновок

Представлені тут програми відрізняються функціональними можливостями, вартістю ліцензії, труднощами, виникаючими у процесі освоєння.