Програма теги для ютуба: генератор, сайт, розширення

Програма теги для ютуба: де підібрати хештеги до відео на YouTube, як працює додаток для створення і збірки ключевіков

При налаштуванні відеоролика слід вказувати теги і ключевики. Проблема в тому, що спеціальні сервіси призначені головним чином для підбору ключових слів. Особливої різниці немає – беруться декілька відповідних ключів, оформляються у вигляді тегів. Слід зробити правильний підбір, щоб шанси на перегляди відео підвищилися. З такою роботою впорається програма теги для ютуба.

Спеціальні розширення і сервіси, що збирають ключевики

Наведемо кілька прикладів сервісів, що працюють безкоштовно або за гроші. Вони забезпечать пошук тегів, проаналізують конкурентів, тільки для зняття заборон потрібно потрапити на тариф з оплатою.

VidIQ

Цей генератор ютуба не тільки підбере необхідні хештеги, але і підкаже, яким чином змінити заголовок і опис відеоканалу, забезпечуючи просування відеоролика. Крім того, ресурс видає загальні відомості статистики по кожному відеосюжету.

Зареєструвавшись на сайті і встановивши розширення для підбору тегів для ютуба, дозволяється приступати до роботи. Наприклад, вводимо в пошукову рядок необхідне нам слово, натискаємо кнопку, перед очима з’являється список відеороликів, під кожним з яких проставлені ключові слова конкурентів.

Є можливість уточнити оцінку ключевіков – наскільки часто він використовується авторами роликів, з якою періодичністю його застосовують відвідувачі для швидкого пошуку. Крім цього, програма пропонує зв’язки з ключових слів.

Тим, хто вирішив скопіювати теги з сайтів-конкурентів, не слід виконувати звичайне копіювання – використовуючи підказки, складіть зі слів власні комбінації.

Копіювання використовуваних ким-небудь тегів не є єдиним способом роботи з програмою. Є можливість редагування тегів власного відеоролика, при цьому програма пошуку тегів для ютуба автоматично видасть відповідні словосполучення ключевіков і оцінить їх (за словом буде проставлена цифра). Вона ж видасть підказку, які ключові слова можливо скопіювати у конкурентів.

Pro версія VidIQ покаже час максимальної активності користувачів, відстежить, що дивляться відвідувачі, видасть додаткові рекомендації на використання слів.

Tube Buddy

Чергова програма для тегів в YouTube, аналогічна до попередньої, функціонує, як розширення. Ви приступаєте до налаштування відеоролика, а розширення сама запропонує вам відповідні теги. Подробиці роботи програми не наводяться – вона ідентична вже розглянутої версії.

Tags for YouTube

Просте розширення, що використовується для перегляду тегів в YouTube. Встановивши його, перезавантажуємо браузер, щоб забезпечити запуск. Залишається відкрити будь відеосюжет, нижче ролика з’являться теги.

Olegorlov

З допомогою даного сервісу теж здійснюється добірка хештегов для ютуба. Досить ввести url відео на відповідну сходинку і активувати пошукову систему, затиснувши кнопку. Під роликом з’являється перелік тегів. Виділяємо галочкою необхідні слова, або натискаємо функцію «копіювати». Дані збережуться в обмінному буфері.

Генератори онлайн

Програми для хештегов підбирають ключові слова в один або кілька запитів. Для таких цілей користуються такими сервісами:

  • Kparser. В сервісну пошукову рядок вписується необхідне слово, вибирається країна, мова, натискається клавіша «start». Програма для пошуку видасть різні варіанти ключевіков з введеними вами словом. Безкоштовна версія являє рейтинг ключового слова, а в платному сервісі проглядається частотність кожного тега і приблизна вартість за кожен клік. Цей додаток функціонує не тільки з ютубом, воно призначається для Amazon і Ebay;
  • Prozavr. Діємо аналогічно вводимо основне слово для відеоролика, натискаємо кнопку «добірка тегів». Перед вами з’явиться список ключових слів щодо зменшення рівня популярності. На жаль, статистика по окремо взятому тегу не видається, але, крім генерації ключів, є парсинг по тегам конкуруючих сайтів. Сервіс функціонує на безкоштовній основі, але за невелику абонентську оплату можливе придбання доступу до інших інструментів, що видає парсер картинок сайтів або опцію тотальних перевірок на ступінь зайнятості;
  • Keyword Tool. Програма працює не тільки для того, щоб дізнатися теги відео на YouTube, вона функціонує з Instagram Амазон, рекламними компаніями Google. Безкоштовна версія забезпечує показ п’яти ключів, вартість платних версій не кожному по кишені – від вісімдесяти дев’яти доларів за один місяць. За ключовими словами можливе отримання таких відомостей:
  1. search volume – чисельність запитів на пошук;
  2. Trend – динаміка роботи пошукової системи по ключових фразах;
  3. СРС – вартість одного кліка (нагоді тим, хто просуває кампанії з рекламою);
  4. Competition – конкурентність щодо введеної ключовий рядку.

Крім програм, призначених, щоб бачити теги в ютубі, рекомендується використовувати Яндекс.Вордстат або планувальник ключевіков в Гугл Адс.

Висновок

Непоганий варіант для просування каналу – використання сайтів для створення тегів. Не кожен автор користується ними для налаштування свого відеоролика, але теги дають вагомий результат, якщо все виконано правильно.

Ютуб володіє власною позицією видачі, але ключевики і теги впливають на результати просування.