Програми для накрутки передплатників в ютубі: програми, сервіси

Програми для накрутки передплатників в ютубі: як завантажити безкоштовно YouTube, як працюють популярні проги на ПК, на Андроїд

Відеохостинг являє собою сервіс, що допомагає блогеру здобути популярність не тільки серед співвітчизників, але й далеко за межами країни. Мова відеосюжетів зрозумілий кожному користувачеві навіть без озвучки. Немає нічого цікавіше, ніж стежити за життям головного героя, переймати його навички. Щоб утримувати канал в Топі кращих, використовують програми для накрутки передплатників в ютубі.

Причини для накрутки

Дивне питання – з якою метою накручують кількість передплатників. Як мінімум, для цього існує дві головні причини:

  1. канал повинен постійно залучати нових переглядачів, і це цілком спрацьовує. Глядачі, які побачили сукупність незвичайного контенту і велика кількість підписантів на канал, прагнуть оформити підписку;
  2. збільшення передплатників забезпечує прохід всіх ютубовскіх обмежень та встановлення власного URL-адреси.

В інших ситуаціях накрутка – марна трата часу і коштів.

Якщо ви вважаєте, що «накручена» аудиторія буде забезпечувати зростання переглядів каналу – помиляєтеся. Переважна більшість – боти, обчислювані ютубовскими алгоритмами і автоматично аннулирующиеся.

Не рекомендується користуватися «сірими» програмами, призначеними для накрутки передплатників в ютубі, молодим каналах, вік яких не перевищує одного – двох місяців. Репутацію перед ютубом зіпсуєте швидко, а для її відновлення витратите масу часу і сил.

Ютуб, як і інші пошукові системи, володіє спеціальними санкціями і фільтрами, накладывающимися у процесі відстеження поведінки користувача. За штучну накрутку канал не забанять, але рейтинг у пошуку знизять однозначно.

Якщо ви збираєтеся розробити унікальний контент і грамотно оптимізувати під пошукові запити, не слід штучно збільшувати кількість передплатників використовуйте легальні способи.

Звісно, і програми для накрутки переглядів на YouTube застосовувати дозволяється, але робити це рекомендується продумано і обережно.

Як це працює?

Всі популярні сервіси, проги і сайти, які допомагають оперативно збільшити кількість глядачів, поділяють на дві групи:

  1. накручують ботів в автоматичному режимі (їх практично не залишилося);
  2. працюють за завданнями і взаємним підпискам з справжніми людьми. На жаль, реальним глядачам нічого не заважає скористатися фейковими і неживими акаунтами.

На подібних сервісах для накрутки передплатників в ютубі сидять прості люди, які заробляють кліками гроші, або такі ж накрутники передплатників.

Втрачаючи свій час на виконання завдань, ви отримуєте бали, якими розплачуєтеся за одержаних передплатників. Є можливість обходитися без фінансових вкладень, працювати на безоплатній основі, або купити потрібну кількість аудиторії і не витрачати на це час.

Перевірені сервіси і кращі програми

Наведемо кілька прикладів, за допомогою яких забезпечується накрутка передплатників.

XRUMER

З допомогою такої програми для накрутки в ютубі ви продвинете власний відеоролик в пошуковій системі. Посилання, оголошення в блогах, форумах, соціальних мережах і сервісах розміщуються автоматично. Програма працює на платній основі, розбиратися в ній важко.

KRUTUBE

Чергова програма для накрутки передплатників в ютубі, яка працює безкоштовно, додатково проставляющая лайки і коментарі. Якщо ви не захоплюєтеся стримами, можете скачати таку програму з ютуба на ПК. Працювати з нею просто, в основу закладена бальна система. Бали або купуються, або заробляються залишенням лайків для інших користувачів.

TUBE TOOLBOX

З допомогою цієї програми для накрутки на YuoTube теж збільшується кількість передплатників. До переваг відносять те, що такий сервіс дозволяє відшукати по вашим запитам зацікавлені групи користувачів, які стають потенційними клієнтами. Програма функціонує на платній основі, але експериментальний період надається безкоштовно. Є одна умова – для безперебійної роботи сервіс повинен постійно перебувати в занедбаному стані.

Тим, хто вибирає накрутку таким способом, теж даються певні переваги. Перед роботою завантажувати програму не потрібно, можливо працювати через будь-який мобільний пристрій – персональний комп’ютер, телефон або планшет.

Крім цього, сервіс при використанні не так небезпечний, дає менший ризик отримати бан.

SOCELIN

Російськомовний програмний продукт, функціонує виключно на платній основі, передплатників накручує досить повільно. Заплативши 290 рублів, ви отримуєте сто підписок, а за одну тисячу переглядів доведеться додати ще три сотні.

CASHBOX

Ще одна версія російською мовою, що використовує не фейкові сторінки, а реальних користувачів.

Такий сервіс для накрутки живих переглядів на YouTube працює не безкоштовно, але розпізнати його ютуб не в стані, що гарантує безпеку для каналу.

На придбані послуги передбачені акції та знижки, накручується кількість передплатників швидко, мінімальні розцінки – від дев’яносто копійок.

Ytuber

Російськомовна сервісна програма для накрутки переглядів на ютубі, що працює безкоштовно. Все виконується завдяки взаємним обміном. На ваш канал підписуються реальні користувачі, але і ви залишаєте підписки під сторонніми каналами. Крім передплатників, можливо накрутити лайки і коменти.

Tube Assist

Працює цілодобово, в автоматичному режимі, володіє досить великим функціональним спектром. Діяльність здійснюється завдяки хмарному сервісу. Вартість послуг за один місяць – від дев’ятнадцяти американських доларів. Перед початком роботи потрібно пройти процес реєстрації.

SUBPALS

Ця сервісна програма YouTube, використовувана для накрутки переглядів в 2020 році, забезпечена послугами, що надаються на безоплатній основі. Щодня вона приваблює десяток передплатників, протягом доби дає до двадцяти лайків, взаємні підписки відбуваються на 20 каналах. Якщо наведені цифри здалися вам малозначними, задійте платні послуги, вартість яких протягом місяця варіюється в межах від десяти до вісімдесяти доларів.

Недолік сервісу полягає в тому, що всі дії забезпечуються фейковими акаунтами, які ютуб легко відстежує, блокуючи канал.

VilP

Накрутка через такий додаток для андроїда хороша тим, що в ютубі можна визначити конкретне місцезнаходження та категорію ймовірних передплатників. Крім того, всі необхідні дії виконуються оперативно.

Add Me Fast

Цей сервіс має понад п’яти мільйонів користувачів, бальну систему. Перші п’ятдесят балів нараховують при проходженні реєстрації. Витративши їх, приступайте до виконання завдань, заробляйте бали, беручи участь в акціях.

Висновок

Досить завантажити будь-який додаток для накрутки передплатників в ютубі, і зростання аудиторії вашого каналу забезпечений.