Промокод ютуб для перегляду фільму: на підписку на сайт

Промокод ютуб для перегляду фільму: що це таке, як отримати безкоштовно і користуватися для оплати в YouTube, з якої причини не спрацьовує

Корпорація Гугл постійно розширює функціонал ютубовского відеохостингу. Однією з опцій сервісу для жителів Росії стала продаж фільмів і здача їх в оренду. Гроші перераховуються за системою платежів Google Pay безпосередньо в відеохостингу. Придбаний або орендований фільм надійно прив’яже до гугловський облікового запису, його можна переглядати в будь-який час. Крім того, є можливість використовувати промокод ютуб для перегляду фільму.

Що це таке?

Для початку спробуємо розібратися, що являє собою промокод на фільми в YouTube.

Він відкриває безкоштовний доступ до певного відеоматеріалу або надає знижки на його придбання.

Сьогодні будь-який користувач ютуба здатний стати видеоблогером і заробляти на зйомках і розміщення на платформі відеосюжетів, розповідаючи у них захоплюючі історії з власного життя. Природно, як і в будь-якій іншій сфері, у цій справі є любителі і професіонали.

Користуючись промокодом на перегляд фільму на YouTube, ви не в повному обсязі або частково оплатіть придбання або оренду, а суму, що залишилася перерахуйте з банківської картки.

Його також можна отримати, беручи участь у конкурсі, в період рекламних акцій або за надану допомогу. Приміром, КиноПоиск обдаровує промокодом за перше придбання в додатку Smart TV.

Правила користування

Як користуватися промокодом на підписку в ютубі? Для цього необхідно знайти фільм. В ньому знаходиться постер, під яким розташована клавіша з вартістю. Визначаємо тип послуги – придбання або тимчасова оренда. Тиснемо клавішу «промокод», вводимо його у відкрите віконце.

Код на придбання кінофільму застосовується один раз. Наприклад, сума його становить п’ятсот рублів, а вартість фільму – двісті п’ятдесят. Залишилися гроші витратити ви вже не зможете.

Ймовірні проблеми

Виникають ситуації, коли промокод на сайті в ютубі не спрацьовує. Причин цьому може бути декілька:

  • переконайтеся, що всі символи введені без помилок;
  • перевірте, щоб період дії коду не закінчився. В основному, його вказують в умовах проведеної акції;
  • переконайтеся в дотриманні встановлених правил – якщо дозволено купити три фільми, у випадку з придбанням четвертого промокод не спрацює.

Під час оплати фільму іноді відбуваються іноді збої. Якщо процес не відбувся, промокод зберігає свою дію і може використовуватися повторно.

Яким чином активується послуга? У момент оплати, виберіть пункт «у мене є промокод», вкажіть його дані, використовуючи екранну клавіатуру.

Під час здійснення платежу теж виникають помилки. Перевірте, що дані картки введені правильно, коштів на неї достатньо, переконайтеся, що пластиковий продукт відноситься до Visa, «Світ» або MasterCard. Якщо все в порядку, але при оплаті з’являється повідомлення про помилку, рекомендуємо звернутися за допомогою в службу технічної підтримки.

У разі, коли на карті фільму відсутні клавіші «купити» або «в оренду», це означає, що для його придбання доступ поки не відкрито, але незабаром у медіатеці він з’явиться. Один з прикладів – відсутність дії промокода в ютубі для перегляду фільму «Зараження».

Приймайте участь в акціях і розіграшах, отримуйте безкоштовні промо-коди, використовуйте їх для покупки або оренди вподобаних фільмів.

Якщо у вас не оформлена підписка на Ютуб Преміум, то ви маєте право на отримання тримісячного безкоштовного періоду користування. Погодьтеся, промокод своєрідний, але досить вигідний.