Просування відео на ютуб: правила, секрети, алгоритми

Просування відео на ютуб: як просунути ютуб-канал перегляди самостійно, чому варто зайнятися SEO на YouTube

Ніхто не знає принципу роботи алгоритмів відеохостингу, тому що ютуб тримає особливості просування відеороликів в секреті. У зв’язку з цим для розкручування контенту і нарощування кількості глядачів необхідно вжити комплекс заходів. Спробуємо розібратися, як виконується просування відео на ютуб, уточнимо найбільш популярні і дієві методики, зрозуміємо, яким чином отримують первинну тисячу переглядачів і накручують передплатників. Інформація корисна тим, хто має свій канал.

чи Існує варіант самостійної розкрутки на безоплатній основі?

Для просування відео на YouTube є кілька способів, які не потребують фінансових витрат.

SEO-оптимізація

Початковим дією для СЕО-просування відео в ютубі вважається оптимізація. Пропишіть правильні дані, в число яких входять назву, теги, повне опис сюжету. Не забудьте про ключові слова – їх глядачі використовують в якості запитів, вводячи в пошукову систему для знаходження цікавить матеріалу.

Підбираючи ключевики, використовуйте безкоштовні сервіси, прикладом яких є Яндекс.Вордстат.

Запити бувають високочастотними, средньочастотними і низькочастотними. Від цього показника залежать труднощі, що виникають у процесі розкрутки, але і віддача при цьому виявиться ефективніше.

Першим типом запитів користуються відомі канали, і, якщо ви – початківець блогер, в основу ключових слів закладайте другий і третій способи. Рекомендується скористатися статистикою відомостей за запитами Гугл, для чого доведеться задіяти Googl Trends, вписавши ключевики і часовий інтервал.

Виконавши все, що потрібно, ви отримуєте право порівнювати запросные команди і підбирати необхідний варіант. Відомості відносного характеру дозволені до застосування як додаткове джерело. Після графіка з’явиться список міст, де більше всього користувачів задають подібні ключові запити.

Посів відеоролика в соціальних мережах

Є можливість «розкручувати» відеоролики, крім SEO-просування в ютубі?

Є ще один результативний спосіб, як просунути відео на ютубі безкоштовно. Знаходьте групи за своєю тематикою, уявляєте відеосюжети на постійній основі. Додайте до ролика привабливий тизер, що збільшить шанси на його публікацію.

Часто зроблені вами пропозиції відхиляють, і в першу чергу – у випадках вибору великих груп. Тоді скористайтеся другим способом – зверніться до користувачів, які займаються рекламою, через особисті повідомлення. Пишіть, що цікавитеся якісними контентами, висловлюйте бажання згадувати про групу у відео. Як правило, рекламодавці запропонують допомогу в просуванні ролика на ютубі з великими поступками в цінах. Якщо і такий спосіб не приніс користі, шукайте маловідомі групи з постійно відкритою стіною. При відсутності заборони на такі дії, розміщуйте там ролики самостійно. В іншому випадку, запитайте дозвіл на подібні дії у адміністрації, запевнивши, що відео принесе користь передплатникам.

Закликайте до активності

Продумайте сценарій для кожного відеоролика, закликаючи відвідувачів до активних дій. Нехай залишають лайки, пишуть коментарі, підписуються на канал, розсилають відеоролик в соцмережах. Так ви утримаєте аудиторію і забезпечите просування кліпу в тренди YouTube.

Коли ютуб бачить, що слідом за переглядом відео глядач оформляє передплату на канал, система автоматично розпізнає в ньому якісний контент і забезпечить подальше просування.

Постійно влаштовуйте опитування, пропонуйте просмотрщикам поділитися думками в коментах. Бажаючи досягти результативного просування, давайте відповідь на кожен коментар.

В титрах вкажіть інші відеоролики, пропонуючи відвідувачам переглянути їх.

Використовуйте свій ресурс

Поставте під відео лайк і поділіться ним для кожного аккаунта соцмереж. Якщо маєте свій сайт, розмістіть новий ролик, вказавши посилання на власний канал. Щоб підсилити ефект, закріпіть відео в якості основного на сторінці, попросіть знайомих поділитися ним.

Така міра просування відео на ютуб Google Adwords на початковому етапі матиме свою дію, якщо вдатися до неї відразу після розміщення відеоролика.

Важливе значення має кількість переглядів, набраних протягом першої години і за перших два дні з моменту опублікування.

Якщо немає власного блогу, рекомендується його завести. Новачкові для цього рекомендується Word Press, відрізняється простим інтерфейсом.

Просування за оплату

Шукайте спосіб, як швидко просунути канал і перегляди відео в ютубі? Використовуйте для цього програми та сервіси, які працюють на платній основі.

Для розкрутки відеозапису за оплату є маса способів, що спрацьовують швидше і не вимагають відповідних знань, крім таланту вести переговори.

Не варто забувати про саморекламу і контент, тому що недостатність якості викличе у користувачів розчарування, а ви не дочекаєтеся популярності.

Вдавшись до платних методів розкрутки, не забувайте, в її основі закладено якість змонтованого відеоролика.

Сервіси для просування відеороликів

Наведемо кілька прикладів, де ви зможете замовити просування відео на YouTube:

 • QComment.ru. Сервіс відрізняється надійністю і користується популярністю, приймає замовлення на перегляди, лайки і коментарі;
 • Viboom. Сайт під нативну рекламу, публікує ваші відеоролики на інтернет-ресурсі аналогічної тематики. Відрізняється простим інтерфейсом. Потрібно зареєструватися, вказати посилання на відео, активувати пакет послуг, внести оплату і відкрити кампанію. Плата за кожен перегляд – вісімдесят копійок, мінімальна кількість – п’ятсот переглядів;
 • Socelin. На цьому зручному сайті постійно проводяться акції, в період яких замовляють послуги на просування за вигідними умовами. Даний сервіс вважають популярним, тому що у випадку технічного збою він гарантує повернення грошових коштів;
 • Buzzoola. Сайт допоможе з швидким набором переглядів. Досить заповнити дані про відеоролику, вибрати різновид кампанії. Передбачено використання фіксованого реклами згідно із затвердженим бюджетом, вибір необмеженого виду або показу реклами до досягнення конкретної мети;
 • Soc Like. Ресурс розповість, як просунути відео на ютубі в ТОП. Вибравши будь-який пакет з послугами, ви забезпечите накрутку переглядів і збільшите кількість передплатників. Від обсягу замовлення залежить остаточна вартість.

Замовляємо рекламу у популярних блогерів

Їх допомогу в рекламі гарантує позитивний результат, але доведеться оплатити послуги. Щоб уникнути неприємних ситуацій, завчасно визначитеся з типом реклами, уточніть, що про ваші відеосюжети буде розповідати блогер, обговоріть сценарій.

Переконайтеся в ефективності, запросіть дані статистики.

Необхідно зрозуміти, що, у разі відсутності очікуваного результату від реклами, грошові кошти повернуті не будуть. Виходячи з цього, до вибору каналу поставтеся уважно, шукайте варіанти зі схожою цільовою аудиторією.

Є маса каналів з нечисленними групами передплатників, і розцінки на рекламу тут значно нижче. Необхідні відомості про контакти власника знайдуться в спеціальному розділі.

Якщо не володієте вільними грошовими коштами, підбирайте маловідомі, але мають перспективи канали, кількість глядачів у яких регулярно збільшується.

Офіційні кампанії

Правила просування в 2020 р. свідчать, що це можливо на ютубі. Непоганий варіант, придатний для анонсів та інших нетривалих сюжетів. З урахуванням власного бюджету, ви налаштуєте рекламу і почнете кампанію.

Майданчик рекомендує кілька варіантів таких послуг:

 • демонстрація баннера на відео з іншого блогу;
 • реклама з використанням фрагментів відеосюжету до показу інших відеороликів;
 • переміщення на передові позиції у рейтингу з рекомендованими контентами.

Аналізуємо власні дії і вдосконалюємося

Використавши весь комплекс заходів, визначте рівень їх ефективності. Відстежте статистику одного з рекламованих відеороликів. Для цього увійдіть в аналітичний розділ, вивчіть джерела трафіку, вкажіть в пошуковому рядку відео.

Нижче графічного матеріалу з’явиться загальне число переходів. Клікнувши по їх джерела, порівняйте кількість переглядів.

Всі показники прийміть до уваги, так як з їх допомогою ви зрозумієте:

 • наскільки ваш контент цікавий аудиторії;
 • ефективність способів просування;
 • наскільки прийняті вами заходи дають позитивний результат;
 • що слід змінити, щоб збільшити якість розкрутки.

Якщо ви шукайте варіанти, як просунутися на ютубі і почати заробляти, але не маєте на це відповідного досвіду, або немає вільного часу, використовуйте для досягнення цілей послуги професіоналів.

SMM-спеціалісти та майстри по розкрутці притягнуть до вашого відео величезна кількість зацікавлених відвідувачів.

Висновок

Чому варто зайнятися просуванням в ютубі? Подібними діями ви розкручуєте власний канал, збираєте численні аудиторії цільових передплатників, отримуючи відповідну популярність. Крім того, не на останньому плані виявляється і питання, пов’язане з фінансовим достатком.