Рейтинг тарологов на ютубі: список кращих топ популярних

Рейтинг тарологов на ютубі: на якому відеоканалі можна дізнатися майбутнє по картах ТАРО, отримати пророкування про кохання, роботу, фінансах

При виникненні сумнівів у наступних діях, появі бажання зробити стрімку кар’єру, дізнатися, наскільки любить вас друга половинка, у багатьох виникає бажання вдатися до ворожіння на ТАРО. Вашій увазі пропонується рейтинг тарологов на ютубі, користуються заслуженою популярністю і гарантують стовідсотковий збіг.

Список найсильніших

Наводимо топ тарологов на ютубі.

Golden Charm

Відеоканал вважається найкращим за прогнозами, відрізняється високоточними передбаченнями. Майстри повідають про ваше майбутнє, використовуючи ТАРО і руни. Найчастіше для багатолюдних аудиторій виконується єдина розкладка.

Індивідуальне гадання замовляється за номерами і посиланням, вказаним у спеціальному блоці.

Відвідувач подумки задає питання, вибирає потрібну карту, фігуру, цифру або камінь, після чого через таймлайн переходить на передбачення.

Вам привідкриють завісу в майбутнє, розкажуть про відносинах і почуттях коханої людини, дадуть корисні поради, обрисуют перспективи на найближчі місяці і т. д.

Anastasiya Shuchalina

Продовжує рейтинг тарологов на ютубі канал Анастасії, привертає користувачів можливістю до самопізнання. Спеціаліст вміло добереться до проблеми, підкаже, як справлятися з нею духовно. Канал має загальні і особисті розкладки.

З допомогою карт вам повідають про страхи, підкажуть вихід зі скрутного становища, натякнуть, яким чином поліпшити фінансову ситуацію, розкажуть про відносини, що складаються в сімейній парі.

AmRo

Незвичайний канал являє собою справжню обитель, вражає точністю висловлювань, цікавим оформленням. Символізм присутній скрізь, атмосфера наповнена чарівністю. Засновник блогу закликає на допомогу духів, щоб відповідати на поставлені запитання.

Список яких торкається тем:

  • хто з чоловіків підходить більше;
  • всі думки про вас;
  • доленосне майбутнє;
  • ймовірність здійснення бажань;
  • магічні можливості.

Vitaliy E.

Продовжуємо рейтинг кращих тарологов на ютубі. На цьому каналі допомагають чоловікам. В процесі розкладів провідний часом виявляє різкість і грубість, викликає бажання заплющити очі і закрити толковательную вкладку. Взявши себе в руки, ви через якийсь час усвідомлюєте, що про вас все сказано вірно, і не слід відповідати гострою реакцією на слова – в них міститься істина.

Хто бажає змінитися, прислухається до сказаного в обов’язковому порядку.

Основними темами є передбачення на рік, секрети прихованої у вас сили, призначення в суспільстві.

Академія ТАРО

Миловидна дівчина за кілька хвилин за допомогою карт розкриє вашу сутність. Канал містить численні загальні та індивідуальні передбачення, з незвичайною точністю потрапляють прямо в ціль.

Вам розкажуть, чого чекати в перспективі, дадуть пораду на фінансові теми, відповіді на хвилюючі питання про любов.

Про Головне TV

Тут теж розкладкою карт займається дівчина, її хочеться слухати і відстежувати прогнозні показники.

Ведуча допоможе розкрити магічні теми, підкаже, як знайти супутника життя.

Жіноча половина населення отримає відповіді на наступні питання:

  • бачить він вас у своїх сновидіннях;
  • його думки про вас;
  • яка ймовірність, що бажання збудуться;
  • існує можливість примирення;
  • правила поведінки з коханою людиною.

Коліна

Ваше майбутнє пророкує дівчина, використовуючи карти ТАРО.

Майстер розмовляє з картами на спільній мові, проникаючи в найпотаємніші місця душі. Крім загальних, канал містить індивідуальні розкладки.