На цій видеохостинговой майданчику щодня знаходиться мільярдна аудиторія глядачів з усіх країн. Хтось чекає на нові матеріали, хтось шукає цікавить його контент. Кількість реєстрацій постійно збільшується, створюються відеоканали, перегляд роликів не припиняється, адже для цього власний обліковий запис не потрібен. Все так, але користувач, який пройшов реєстрацію, отримує доступ до більшої кількості функцій. Розберемося разом, що дає реєстрація ютуб.
Переваги для користувача
Пройшовши реєстрацію в ютубі через Яндекс і завівши власний аккаунт, юзер отримує певні привілеї. Природно, можна обійтися і без них, але процедура дійсно відкриває нові можливості.
Зареєструвавшись, ютубер може:
- створити свій відеоканал і викладати на ньому відео;
- оформляти підписку на блозі стороннього користувача, чиї відеоматеріали його цікавлять;
- використовувати зручну опцію – «переглянути пізніше»;
- розміщувати коменти під відеоматеріалом, ведучи пряме спілкування з автором;
- чинити вплив на популярність контенту, відзначаючи його позитивними або негативними лайками;
- вести листування через особистий кабінет з користувачами, які пройшли реєстрацію в ютубі.
Створюємо ютубовский акаунт
Розібравшись з перевагами, перейдемо до практичної сторони питання.
Для цього є кілька способів, які розрізняються між собою. Починаємо з’ясовувати, як зареєструвати канал на ютубі кожним з них.
При наявності Gmail облікового запису
Зазначимо, що гугловська електронна версія пошти достатньої популярності не має. Багато заводять її, тому що цього вимагає Гугл Плей, але не користуються послугами у повсякденній діяльності, і абсолютно марно.
Ті, хто має поштову адресу, реєстрацію каналу на ютубі виконають протягом декількох секунд. Для цього знадобиться перейти на сторінку хостингу, натиснути кнопку «увійти», ввести адресу електронної пошти та пароль. Дії по виконанню входу завершені.
З якою метою необхідно вказувати дані Gmail, щоб увійти в ютуб? Пояснення просте – обидва сервісу належать корпорації Google, яка, щоб спростити умови для користувачів, веде єдину базу.
Якщо обліковий запис відсутній
Розберемо ситуацію, як здійснюється реєстрація в YouTube, якщо користувач не має власного облікового запису. В такому разі доведеться зробити значно більше маніпуляцій, але інструкція, що визначає порядок, як зареєструватися в ютубі без електронної пошти, нескладна.
Починаємо розбиратися, як відбувається реєстрація каналу на YouTube:
- перший дією переходимо на сайт і тиснемо вже відому клавішу «увійти»;
- за формою, призначеної для заповнення, знаходимо і натискаємо посилання «створити обліковий запис»;
- відкривається невелике поле, в яке вносяться ідентифікаційні дані, але попередньо необхідно клацнути по пункту «створити новий адресу gmail», в результаті чого форма збільшується в рази. Щоб зареєструватися в YouTube, заповнюємо її. Перед внесенням даних уважно вивчаємо кожен розділ, щоб виключити помилки:
- вказуємо ім’я і прізвище. Якщо немає бажання вписувати реальні дані? У такому разі скористайтеся псевдонімом.
- визначаємося з назвою пошти, набираємо англомовну символіку. У комбінації можна використовувати цифри і деякі знаки пунктуації. Поєднання @gmail.com в кінці вписувати не обов’язково;
- придумуємо пароль, необхідний для входу в гугловський сервіс, дублюємо його;
- вказуємо повну дату свого народження. Це поле теж дозволяється заповнювати вигаданими відомостями, але не забувати про реальну вікову категорію, що дозволяє або забороняє перегляд відеоматеріалів для «дорослих».
- у випадаючому списку вказуємо підлогу;
- вибираємо регіон проживання, вписуємо контактний номер мобільника. Звертаємо увагу на те, як писати телефон при реєстрації на ютубі. Проходячи процедуру з мобільного пристрою, важливо вказати точну інформацію, тому що на пристрій надходить повідомлення, так і в майбутньому подібна точність стане у нагоді, якщо знадобиться відновлювати секретний пароль. Виходить, що реєстрація в YouTube без телефону не представляється можливим;
- вписуємо додатковий адресу пошти, щоб захистити себе від втрати запису;
- ставимо мітку, щоб для браузера визначити головну сторінку (GOOGLE);
- вказуємо країну перебування, тиснемо клавішу «далі».
Продовжуємо розглядати алгоритм, як зареєструвати свій канал на ютубі.
Не турбуйтеся, якщо певні відомості виявляться некоректними. Потрібно ввести їх другий раз і діяти уважно, щоб виключити повторення помилок.
Після натискання кнопки «далі»:
- відкриється віконце з угодою, з яким варто ознайомитись і прийняти всі умови. В іншому випадку реєстрація через Яндекс, щоб створити свій аккаунт на ютубі, не здійсниться;
- підтверджуємо наміри, ввівши текстове повідомлення або використовуючи виклик голосом. Краще всього отримати код на телефон і ввести його в спеціальну графу, натиснувши після цього натисніть «продовжити»;
- у разі успіху Гугл привітає вас і повідомить, що ви змогли зареєструватися і створити свій аккаунт на YouTube. Користувачеві слід після цього клацнути по кнопці «перейти до сервісу youtube».
На заключному етапі процесу на комп’ютері користувач переходить на головну ютубовскую сторінку, але вже в якості клієнта, що пройшов реєстрацію. Зліва з’являється додаткова панель, у правому кутку – спеціальна іконка.
Отже, зареєструватися в ютубі і створити власний акаунт у нас вийшло. Залишається насолоджуватися отриманими перевагами.
Відповідаємо на запитання користувачів
Враховуючи популярність смартфонів, шанувальники хостингу задаються питанням, як пройти реєстрацію з телефону.
Незважаючи на те, що мобільники працюють на різних операційних системах, порядок дій, який визначає, як зареєструватися на YouTube на телефоні Android або Айфон, відмінностей не має.
Для прикладу розглянемо, як зареєструватися в ютубі з телефону Android:
- відкриваємо ютубовское додаток;
- клікаємо по значку запису;
- тиснемо кнопку «увійти»;
- опинившись на сайті ютуб. ком, приступаємо до реєстрації, для чого використовуємо кнопку «додати запис», виконуємо дії відповідно з інструкцією.
Як зареєструватися в ютубі без номера телефону? Для цього використовують персональний комп’ютер або Андроїд, Айфони і Айпади виключаються.
Звертаємо увагу, що при реєстрації виконуються вимоги, що пред’являються Гуглом, але хостинг залишає за собою право в разі повторного входу вимагати, щоб телефон був вказаний.
Платна така процедура на ютубі? Хвилюватися не варто – грошові кошти не списуються. Крім того, маючи власний обліковий запис, ви зможете безкоштовно дивитися ролики онлайн.
Скільки людей зареєстровано в ютубі? У січні цього року кількість таких користувачів досягло двох мільярдів.
чи Є особливості для реєстрації Donationalerts в ютубі? Попередньо скачується будь стримерская прога (OBS, XSplit, Wire Cast), після цього вибирається і активується сервіс, що забезпечує підключення.
Корисні рекомендації
Пройшовши реєстрацію і створивши акаунт, виконайте його налаштування. Для цього увійдіть в однойменний розділ, використовуючи значок із зображенням «шестерінки». Використовуйте панель ліворуч, де зосереджені категорії конфігурацій, найважливішими з яких є:
- пов’язані акаунти. Корисна опція для тих, хто часто перебуває в Твіттері – відкривається можливість зв’язати акаунти. Ролик, що публікується в ютубі, автоматично з’явиться в Твіттері. Параметри умов, при яких виконується публікація користувач набудовує самостійно;
- конфіденційність. Ви обмежуєте свої особисті дані і цікаву для вас інформацію від сторонніх;
- оповіщення. Тут багато налаштувань, з якими слід уважно ознайомитися і вибрати найбільш підходящі;
- відтворення — активуються або відключаються анотації і субтитри.