Розкрутка ютуб-каналі безкоштовно програма: сервіси, додатки

Розкрутка ютуб-каналі безкоштовно програма: як завантажити за гроші на телефон, які інструменти, плагіни краще використовувати блогерам на YouTube

Згідно з даними статистики, на YouTube кожну секунду завантажується 400 годин відео. Обсяг відеотрафіку значно зріс після того, як користувачі масово перейшли на смартфони, за допомогою яких ролики YouTube щоденно дивиться 1 мільярд осіб. З таким високим рівнем переглядів, нове авторське відео може легко загубитися на YouTube, а просування каналу, навіть з урахуванням використання платної реклами, стає непростим завданням, на відміну від інших соціальних мереж: Facebook, Instagram, Pinterest. Автору, який прагне до популярності, потрібна розкрутка Ютуб-каналі безкоштовно — програма для активізації переглядів на каналі, здатна в рази підняти відвідуваність.

Використовуємо можливості YouTube

Перш ніж використовувати сторонні програми, автор каналу повинен застосувати всі вбудовані функції відеосервісу. Наприклад, YouTube Studio — це універсальне місце, де творці відео можуть відслідковувати, покращувати і оптимізувати канал. У Студії є панель інструментів: аналітика, фільтри коментарів та інші, які можуть допомогти у збільшенні переглядів.

Інструменти пошукової оптимізації

SEO або дослідження ключових слів допоможе автору визначити, які теми або ключевики мають високий рівень пошуку і можуть зробити рейтингове відео.

Є кілька способів вибрати релевантні ключові слова, щоб відеоролик помітили:

 1. Збір ідей через пошуковий механізм.
 2. Копіювання у конкурентів.
 3. Отримання через програму VidiQ або інструмент Google «Планувальник ключових слів».
 4. Написання Title.
 5. Складання опису.
 6. Створення тегів.

З допомогою перелічених варіантів, відео на хостингу YouTube з доброю часткою ймовірності зацікавить глядачів.

Кращі безкоштовні сервіси та програми

Блогерам не варто забувати про розкрутку з підтримкою спеціалізованих програм, які дають високі результати просування.

Тільки що створений YouTube-канал непросто порекомендувати користувачам з тієї причини, що він погано індексується пошуковими системами.

Часом і пошукові запити за основним словами не приносять відчутного результату. Щоб розкрутити канал на YouTube безкоштовно, після його створення і викладки на хостинг більшість авторів використовують специфічні програми та плагіни. Деякі з них функціонують без вкладення коштів, що є важливим аргументом, особливо коли на розкрутку каналу витрати не передбачаються. Багато безкоштовні програми і технології дають хороший кінцевий результат, який не поступається платних сервісів.

PumpYT

Програма для розкрутки Ютуб-каналу в російському сегменті користувачів відеохостингу, має вбудовані елементи соцмережі. Просування відео відбувається за рахунок взаємного перегляду. Для того, щоб скористатися сервісом, необхідно лише створити обліковий запис, завантажити на сайті програму для розкрутки Ютуб, завантажити аплікацію і встановити на постійне програвання відео. За 24 години роботи таке безкоштовне розкручування приносить одного облікового запису 200-300 переглядів, залежно від якості інтернету у користувача. Якщо цього мало, можна придбати платну підписку.

Сервіс хороший як для початківців авторів, так і для досвідчених блогерів. Головне — дотримуватися основного правила застосування таких програм — не зловживати накруткою, дотримуючись стандартів Ютуб, інакше канал зможуть заблокувати.

Ytuber

Це універсальна програма для розкрутки каналу на Youtube, безкоштовно використовується блогерами різних країн. Вона здатна збільшувати кількість переглядів, підписувати нових користувачів і збільшувати кількість лайків на роликах. Всі дії відбуваються в доступному для розуміння інтерфейсу, а замовлення на збільшення переглядів виробляються за внутрішні програмні бали. Набирати їх можна як за поповнення рахунку реальними електронними засобами, так і виконуючи завдання. Програма веде статистику кількості накручених переглядів/передплатників/лайків і дозволяє одночасно розкручувати кілька відео.

BossLike

Це найстаріше додаток для розкрутки ютуб-каналі безкоштовно, тому в його надійності сумніватися не варто. Тут також потрібно завести аккаунт, набрати внутрішню валюту за рахунок переглядів чужих роликів або купити глядачів і передплату для свого каналу.

Інтерфейс вебсайту зрозумілий. Потрібно створити завдання і вибрати ролик YouTube. У вікні вказують, що накручувати: перегляди, коментарі, передплатники, лайки/дизлайки.

Інші сервіси

Головна мета кожного сервісу по просуванню — підтримка популярності відео, перехід роликів в групу рекомендованих. Крім перерахованих вище популярних програм, існують інші безкоштовні ресурси. У більшій частині принцип їх роботи базується на взаємній перегляді, накопиченні внутрішньої валюти та придбанні переглядів для просування авторського відео.

серед затребуваних у користувачів відеохостингу youtube програмних продуктів можна відзначити:

 • NovaPress Publisher — онлайн-сервіс автоматизованого постінга з публікацією анонсів в соціальних мережах.
 • Topfollowers — безкоштовний онлайн-сервіс для розкрутки каналу Youtube через залучення живих передплатників.
 • KruTube — типова програма, за допомогою якої заробляють бали за перегляд сторонніх роликів і витрачають їх на збільшення переглядів і коментарів власного медіапродукту.
 • Biglike — браузерний сервіс функціонує на обмін лайками і підписками. Відрізняється гарною якістю роботи, його накрутку неможливо встановити, що в рази знижує ризик блокування каналу.
 • Ztube — також автоматична програма, що функціонує на обміні переглядами. Має спрощений інтерфейс, не вимагає втручання користувача у процес розкрутки.

Pinterest — це фотосервіс, тим не менш, багато блогери успішно ним користуються для просування відео, виконавши якісне зображення, надавши посилання і включивши його у власний пін-код.

Крім безкоштовних послуг, розкрутка ютуб-каналу може виконуватися за гроші через сервіси Google Ads, Buzzoola, Prolog, CashBox та інші.

Сьогодні в мережі налічується близько 50 програм і майданчиків, які допомагають ютуберу просувати власний блог.

Не рекомендується включати безсистемно багато сервісів на один ролик, в такому випадку Ютуб зможе легко визначити накрутку і заблокувати канал.

Позитивним моментом у цьому напрямі стала можливість безкоштовної розкрутки каналів програмами, встановленими на телефон. Отримання значного обсягу зовнішнього трафіку на авторські ролики — це сигнал для YouTube про те, що канал високої якості, що буде високо оцінено відеохостингом. У цьому випадку ютуб включить свої механізми рекомендації відео, що значно збільшить трафік і може призвести ролик до популярності.