Розмір обкладинки для відео на ютуб: формат, дозвіл, розширення

Розмір обкладинки для відео на ютуб: який повинен бути на компютері, мобільному телефоні, які вимоги для зображення на каналі

Всім, хто вирішив самостійно створити обкладинку на відеоканал, слід вивчити відповідні рекомендації щодо вибору розмірів цього елемента і особливостям, пов’язаним з показом на різних пристроях. Приміром, на ТБ вибирається обкладинка прямокутної форми, для ПК краю підрізають, телефонна версія нагадує обкладинку ноута, тільки виглядає дещо коротший. Спробуємо розібратися, який розмір обкладинки для відео на ютуб вибрати?

Для чого необхідна?

Обкладинкою називається «обличчя» відеопроекту, розповідає просмотрщикам про характер контенту і трохи характеризує автора сторінки.

Оформлення елемента важливо, як і вибір тегів, платні рекламні ролики і вдале просування відеоканалу.

Якою повинна бути?

Ютуб пропонує стандартні нормативи, рекомендовані до дотримання при виборі розміру обкладинки для ютуб каналу. Якщо знехтувати ними, фонова сторінка на різних платформах відобразиться неправильно. Щоб елементи сторінки позиціонувалися нормально, до розмірів обкладинки каналу на YouTube пред’являються наступні вимоги:

  • 2 560 на 1 440 px – розширення, рекомендований для публікується відео;
  • 1 546 на 423 px – мінімальний розмір обкладинки ютуб-каналу в 2020 році;
  • 6 Мб віртуальний обсяг, який не повинна перевищувати картинка.

Для редагування розмірів зображення для обкладинки в ютубі з метою підгонки його під необхідні параметри користуються простими графічними або дефолтними редакторами.

Оптимальні параметри

Отже, якого розміру повинна бути обкладинка на YouTube? Почнемо з того, що для створення цього елемента є можливість використовувати існуючу ютубовскую галерею, вибравши один із запропонованих варіантів. Все робиться швидко і просто, але оригінальністю не відрізняється. Якщо в планах є думки про розвиток власного відеоканалу з його подальшою монетизацією, рекомендується зайнятися створенням унікального варіанти, користуючись прог типу Photoshop, Illustrator, Corel та іншими.

Розберемося, які розміри фото для обкладинки використовують у YouTube на різних пристроях.

Smart TV

  • встановлені параметри зображення – 2 560 на 1 440 px;
  • мінімальний розмір картинки – 2 048 на 1 152 px;
  • файл – не більше 6 Мб.

Персональний комп’ютер

Який формат обкладинки на ютубі встановлюється для ПК? Почнемо з того, що видима зона на цьому пристрої відрізняється від варіанту, який використовується для телевізора. Це слід враховувати, тому що важливі частини обкладинки виявляться прихованими на моніторі.

Створюючи елемент, сюжетне зміст рекомендується розміщувати в центральній частині, беручи до уваги параметри, які відображаються на комп’ютерному пристрої.

Реальні розміри обкладинки для ролика, яку покаже ютуб на ПК – 2 377 на 390 px.

Мобільний телефон

Розглянемо, який розмір обкладинки на YouTube підходить для смартфона. По висоті видимій частині змін немає, але в ширину вона буде трохи коротше.

Багато прокручують відеоролики на телефоні, використовуючи браузер або додаток, так що необхідно пам’ятати, що обкладинка після її автоматичного підрізування повинна залишатися коректної в перегляді.

Реальне дозвіл обкладинки для каналу на ютубі в мобільному пристрої 1 564 на 390 px.

Висновок

Розміри заставки каналу на ютуб вважаються одним з головних критеріїв не тільки в 2019 році, але і сьогодні, і з цим доводиться рахуватися, оформляючи блог, щоб елемент на інтерфейсі відобразився правильно і гармонійно на будь-якому пристрої.