Розширення для ютуба в Яндекс браузер: завантажити, завантажити, налаштувати

Розширення для ютуба в Яндекс браузер: в чому переваги Video Download Helper, Savefrom.net, VkOpt, який сервіс краще вибрати

Ютуб вважається відеохостингом з світовим рівнем популярності, майже не має конкурентів. Однак його розробниками не передбачена функція, що дозволяє завантажувати відеоролики з сайту. Але, як кажуть, було б бажання. Сьогодні ринок пропонує програми, рясніє численними додатками, що підтримують процес завантаження відео, але ми поговоримо про розширення для ютуба в Яндекс браузері.

Основні вимоги та переваги

Для нормальної роботи софта потрібно:

  • мати Windows Seven (8.1, 10), будь-яку версію Андроїда або зразок з товарної лінійки Apple;
  • збірка заліза – не старше 2008 р.;
  • правильна настройка «брандмауер», що не дозволяє блокувати доступ до додатків і розширень.

Кожен з розглянутих нижче прикладів відрізняється своїми перевагами. Остаточний висновок зробить той, хто порівняє працездатність додатків на різних інтернет-платформах.

Кілька прикладів

Розглянемо кращі варіанти розширень для ютуба в Яндекс браузері.

VkOpt

Софт перевірений в роботі неодноразово, зарекомендував себе виключно з позитивного боку, але, на жаль, функціонування його гарантується тільки в зв’язці з VK. Встановлений з гуглівського магазину, він викачує музичні файли, відеоролики з ютубовского плеєра через ВК. Передбачений діапазон доступного відео, в який увійшли HD і Fullhd. Природно, на цьому можливості не обмежуються, тому рекомендуємо випробувати їх самостійно.

Savefrom.net

Ця програма користується популярністю серед блогерів, які люблять експерименти, блукаючи по віддалених куточках відеохостингу і відшукуючи в них маленькі «сітки». Перелік відомих сайтів, через які можливо завантажувати відеоролики, включає в себе VK, OK, Ютуб, Вімео, Инстраграм.

Встановивши інструмент, ви побачите спеціальну кнопку, за допомогою якої вибирається якість початкового відео. Крім відомих майданчиків, база вмістила в собі більше п’яти десятків хостингів зі всього світу. Крім скачування з ютуба розширення Яндекс через форму, передбачена можливість вставляти «лінк», щоб виграти ще одного веселого кошеня.

Video Download Helper

Прекрасний вибір для користувачів, які зібралися скачувати відеосюжети. Додаток забезпечує підтримку великого переліку веб-ресурсів, кількість яких перевищує п’ятсот п’ятдесят. З них виконуються завантаження, і список входять не тільки російські версії і соціальні мережі, але й малознайомі сайти, зібрані з різних країн світу.

Основна перевага сервісу – скачування потокового відео, що залишається недоступним для більшості інших завантажувачів.

Цей інструмент – справжня легенда. Коли ще соціальні мережі тільки починали розвиватися, використовували всі файлообмінники, і лише обрані користувачі володіли знаннями, як завантажити з ютуба розширення яндекс, щоб збирати інформацію з відеохостингу і інших платформ.

Відмінне рішення, що відкриває доступ як мінімум до восьми сотням ресурсів країн ближнього і далекого зарубіжжя, у тому числі Японії, Австралії та Америки.

Налаштування розширення не викликають складнощів, з ними розбереться навіть новачок.

Ще один рекомендований інструмент розширення для ютуба – vidIQ для Яндекс браузера.