Розвиваючі канали на ютубі: кращі, корисні для саморозвитку

Розвиваючі канали на ютубі: які відеоролики, програми російською, англійською рекомендовані до перегляду на хостингу YouTube

Ми швидко звикаємо до рекламам відео в ютуб, коли на одному блозі, інформують про другому, розвиненому в меншій мірі. Інше питання, коли численні корисні програми не рекламують, і популярність забезпечується просуванням на хостингу і активністю користувачів соціальних мереж. Якщо мрієте внести зміни в життя, допомогу пропонуємо розвиваючі канали на ютубі, заряджаючі мотивацією. Тут знайдуться продуктивні поради, що вже саме по собі вважається гарантом успіху.

Кілька прикладів

Розглянемо особливості каналів на YouTube, корисних для саморозвитку.

Прості думки

Програмі притаманна різноспрямованість тематик, нетривалі відеоролики з філософським змістом, докладні розбори кінофільмів і книг в плані того, що корисного з них почерпне аудиторія.

Перевагами вважаються:

  • анімації, які допомагають краще зрозуміти сказане;
  • добірка слів, заощаджує час і утягує в тему;
  • розглядання складних ситуацій, послідовність і логічність причинно-наслідкових зв’язків.

Канал допоможе стати ефективним, навчить розглядати позицію з усіх ракурсів.

Постнаука

Розбираються в певних сферах особистості протягом двадцяти хвилин розкриють будь-яку тему. Такий розкид, що поспіль відеосюжети переглядати ніхто не стане, але деякі ролики напевно сподобаються.

Зацікавлять напрямки, про яких не доводилося чути, звук в комплексі з правильно поставленим освітленням створять на час перегляду відео затишок і невимушеність, вузькоспеціалізовані теми освітять розбираються в цих областях професіонали.

«Мистецтво Харизми» («Charisma On Command»)

Черговий канал на YouTube для саморозвитку. З самого початку автор монтував ролики під аудиторію, яка володіє англійською мовою. Пізніше з’явилися сподвижники, які зайнялися перекладами на російську. Оригінальна і російськомовна варіації пов’язані офіційними посиланнями.

Напрямок розвиваючого каналу – психологія: набуття впевненості, взаємини з людьми протилежної статі, розбір харизми знаменитостей.

З першого погляду здасться, що головний учасник програми – добре знайомий людина, яка не боїться видавати емоції і розповідати про особисті життєві моменти численної аудиторії.

Кожне питання розбирається в подробицях, часто даються корисні рекомендації про те, яку лінію поведінки обрати, а чого робити категорично не слід.

Легендарний «Mr. Freeman»

Знеособлений мультиплікаційний фільм, головний герой якого нагадує першокласника, але стосується тематик, що знаходяться далеко за кордоном простого людського мислення. Подивившись один раз і повернувшись до ролика через кілька років, ви все воспримите інакше.

Тривалість відео не більше п’яти хвилин, але посили згадуються довго. Чорно-біле зображення і намальований розумно людина людина створять відчуття внутрішнього голосу. Ви станете асоціювати свою особистість з героєм ролика.

Перегляд забезпечить перепрограмування ваших поглядів на багато речей.

Парфьонов

Список кращих каналів для саморозвитку на ютубі продовжує шоу Леоніда Парфьонова, що виходить в ефір щотижня. У кожному відеосюжеті талановитий і скандальний ведучий за пляшкою вина веде бесіди про що відбулися за тиждень подіях. Дивлячись ролик, відчуваєш себе в компанії зірки, до такого ступеня він щиро і душевно говорить, часом зачіпаючи складні теми.

Найбільші біографії

Тут зібрана добірка документальних фільмів про спортсменів, шоуменів, письменників, бізнесменів і т. п. Єдності стилю і форми подання, вашій увазі пропонуються цікаві відеосюжети, підібрані на різних каналах ютуба і залиті в блозі для саморозвитку. Оновлення відео відбувається рідко, але базові дані по особистостям досить великі. Завжди знайдеться той, про який давно хотілося дізнатися більше.

«Ted»

Англомовний канал, на якому зустрічаються відеоролики російською мовою. Учасниками стають незвичайні особистості, що відрізняються неординарністю і життєвим досвідом. Виступи розраховані на велику аудиторію, після чого сюжет потрапляє на відеохостинг.

Корисний ютуб канал для саморозвитку на прикладі важливих дослідів з життя певної людини.

Наука 2.0

Вважається одним з найцікавіших наукових блогів, розповідає про космос, квантові явища, технології, еволюцію і т. п. Професіоналізм ведучого і команди створюють різнопланові контенты.

Bad Comedian

Сподобається шанувальникам кіно. Тут дотепно критикуються кінофільми, проводяться огляди серіалів і фільмів. Факти, гумор, злободенність тим – ось відмінні ознаки каналу.