Шрифти для шапки YouTube: красиві, круті, популярні

Шрифти для шапки YouTube: які застосовуються, як встановити, змінити, використовувати в фотошопі, писати жирним символами

Якщо є бажання виділити власний відеоканал на загальному тлі, в якості одного з прийомів для цього користуються нестандартними шрифтами. Сьогодні спробуємо разом розібратися, які шрифти для шапки в YouTube застосовуються. Крім того, подивимося, як пишуть жирними символами, курсивом, які з шрифтів вважаються найбільш популярними.

Шапка та прев’ю – правила оформлення

Шапкою називають баннер, розташований у верхній частині сторінки відеоканалу, поруч з найменуванням та додатковими даними.

Важливу роль в оптимізації відеоблогу грає і превью, так що будь ютубер намагається надати йому максимальну привабливість. Обидва елементи створюються за допомогою фотошопу або інших сервісів, що працюють з графічними зображеннями.

Окрема увага звертається на шрифти, які вибирають для оформлення шапки ютуб-каналу. Наприклад, ті, що користуються попитом у летсплейщиков, не підходять для запису освітньої тематики або бізнес-спрямованості.

До числа популярних відносять такі шрифти, які застосовуються для шапки на ютубі:

 • Obelix Pro;
 • Bada Boom BB;
 • BIPs;
 • Banco Di.

Цей список можна продовжувати довго.

Бажаючі отримати шрифт, щоб оформити шапку відеоканалу, зможуть завантажити його в інтернеті, скориставшись послугами численних сайтів.

Як встановити гарний шрифт для шапки каналу на YouTube, завантажений з інтернету? Тут все просто – клікаємо по файлу, у віконці, що з’явилося, натискаємо пункт «встановити». Інформація додається в систему, і користуватися нею можна скрізь, включаючи фотошоп, MS Word, інші програми і редактори.

Як змінюють шрифт в коментах?

Розбираючись в крутих шрифти для шапки на ютуб-каналі, поговоримо про їх зміну в коментарях. Для цього існує пара причин:

 • для виділення ваших відповідей на коментарі глядачів, які підписалися на відеоканал;
 • коментарі, написані своїм типом шрифту, допомагають у просуванні блогу, виділяють його на тлі аналогів.

Є можливість для виконання декількох операцій:

 • накреслення робляться жирними, для чого до і після тексту встановлюється спеціальний символ «мій коментар»;
 • текст пишеться похило. Початок і кінець коммент при цьому відзначаються підкресленням;
 • якщо на зазначених місцях вставити дефіс, то текст виходить закресленим.

Дана символіка застосовується в процесі написання коментаря. Результат буде видно з моменту опублікування. Прогалини між текстом і символами не залишаються.

Ефект перевернутости

Для шрифтів, що використовуються в фотошопі для шапки каналу на ютубі, крім накреслень в жирному, курсивном або перечеркнутом вигляді, застосовують ефектне перевертання на сто вісімдесят градусів.

Яким чином цього домагаються? Користуються спеціальним сервісом під назвою «таблиця символів юнікоду». Відбувається все так:

 • вставляється вихідний текстовий матеріал;
 • всі символи в ньому замінюються на юникодовскую символіку.

В результаті текст виходить в перевернутому вигляді, його копіюють при необхідності і використовують в різних місцях. При цьому ютуб не є винятком.

Крім перевертання, за допомогою сервісу складаються набори різних символів, що використовується в HTML-кодувальник і т. д.

Висновок

Тепер вам відомо, яким шрифтом оформляється шапка, за допомогою яких прийомів пишеться текст. Якщо ви скористаєтеся популярними шрифтами, шапка вийде індивідуальної, буде сприяти просуванню вмісту.