Сільські блогери на ютуб: канали, ролики, блоги

Сільські блогери на ютуб: які ведуть із села популярні, про що розповідається у відео, чому варто подивитися канал

Велика частина блогерів, провідних канали на ютуб, живе в містах. У своїх роликах ведучі розповідають про тренажерних залах, походи в ресторани і СПА-салони. Однакові проблеми городян давно набридли глядачам, а тому вони звернули погляд на новинку – сільські блогери на ютуб розповідають про сільський побут, діляться способами спрощення ведення господарства, а також просто радіють життю.

Поля з деревки

Поля – 27-річна білявка з блакитними очима. Вона багато чого могла б досягти в місті, стати моделлю. Її минуле життя була пов’язана з мегаполісами: дівчина встигла попрацювати і повчитися у Москві, Нижньому Новгороді та Санкт-Петербурзі. Однак потім вона переїхала в село в 5 кілометрах від столиці, там і залишилася.

Поліна почала з аккаунта в Инстаграме, куди викладала фотографії для друзів. У дівчини багато креативних ідей, красива зовнішність і непоганий склад. Аккаунт настільки зачарував приятелів Полі, що вони попросили відкрити його для всіх. В результаті дівчина почала викладати позитивні відео про село, порівнювати свій побут з міськими буднями.

Чому варто подивитися канал? Ведуча з любов’ю розповідає про жителів села, які мають зовсім інші цінності, ніж ті, які властиві городянам.

Я батя

Серед сільських каналів на ютубі слід звернути свою увагу на Костянтина, який веде блог «Я батя». У чоловіка 7 синів, ідеальне життя яким він і намагається забезпечити. Батько сімейства, що розривається між селом і містом, облаштовуючи комфортне житло.

Костянтин придбав ділянку в селі за 500 доларів і почав будівництво будинку. Дружина і діти очікують переїзду в Мінську і сподіваються на те, що це відбудеться найближчим часом. Канал присвячений будівництву, обшивці будинку, роботи по дереву і металу. Завдання чоловіка – з розвалюється будиночка зробити житло для 9 чоловік.

Канал виграв конкурс YouTube Nextup завдяки своїй креативності.

Переїзд в село

завела Блог сім’я, яка купила будинок недалеко від покинутій села. Основними темами ресурсу є роздуми про доцільність ведення фермерського господарства, переїзду за межі міста. Велика кількість відео присвячене розведення домашньої птиці, в яких розповідається про догляді за нею і правильному годуванні.

Сільських блогерів на ютуб часто дивляться люди, які планують поїхати з міста. Здійснити цей серйозний крок складно, а визначитися з рішенням допомагають автори каналів, які вже це зробили. Сім’я показує всю територію своєї ділянки, розповідає про плюси і мінуси проживання.

В село!

Автори каналу «В село!» вирушили у вказаному напрямку в 2011 році. Дмитро і Діна створили окремий плейлист-гайд по переїзду з міста. У поміщених в нього відео розповідається про складнощі цього заходу. На каналі автори проекту розповідають про життя в сільській місцевості без прикрас, вчать бджільництва, птахівництва та розведення свиней.

Щоденник селюків

Багато хто з сільських блогерів на ютуб переїхали в село з великих міст. «Щоденник селюків» веде сучасний хлопець. Він програміст, що працює на віддаленому режимі. Інтернет для нього — важлива складова, а тому деякі відео присвячені цій темі. Однак також він розповідає про будівництво та облаштування будинку з бруса.

Варто звернути увагу на якість відео: автор каналу піклується про правильно поставленому світлі, здійснює зйомку з різних ракурсів.

Будинок в селі

Багато міські жителі іноді замислюються про придбання дачного будинку в сільській місцевості. Але деякі не зупиняються на цьому, а мріють перебратися в село жити. Автор каналу «Будинок в селі» — один з таких. У місті Максим працював у сфері інформаційних технологій, а тепер розповідає передплатникам про будні в дерев’яному будинку.

Переїзд чоловік здійснив недавно – в 2017 році почав вести підсобне господарство. Максим кожні 2-3 дні викладає відео про рибалку, полювання, городі і заготівлях. Одночасно з монтажем роликів чоловік ремонтує будинок, робить меблі.

Максим часто знімає відео про техніку, яка може знадобитися до села. Поради чоловіки вбережуть гаманець від необдуманих витрат на непотрібні прилади.

Сільський городянин

Михайло – автор каналу — придбав 30 соток в сільській місцевості в 2016 році. З цього моменту він почав знімати на ютуб відео про те, як почати займатися птахівництвом. Це не розрізнені відеопоради, а повноцінне керівництво з описом кожного зробленого кроку. У перших відео розповідається про всіх витратах на початковому етапі.

Сім’я в селі

Алевтина і Антон Хорошевы прожили в селі більшу частину свого життя, однак зустріли один одного в місті Волгоград. На їх каналі можна побачити сільську життя такою, як вона є насправді. Досить часто в сільській місцевості трапляються проблеми, однак достоїнств у неї більше.

Після повернення в село сім’я купила маленький будинок. На той момент ні Антон, ні Алевтина не могли знайти добре оплачувану роботу, а тому завели канал, який згодом став приносити дохід. Хорошевы розповідаються про вирощуванні овочевих культур, фруктових дерев, розведенні корів.

Висновок

Сільське життя загадковою і привабливою, однак без належної підготовки переїхати в сільську місцевість складно. Необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками, щоб зважитися на такий крок. З цим допоможуть знання сільських блогерів, які доброзичливо діляться ними зі своїми передплатниками.