Скачати відео з ютуба: безкоштовно, без реєстрації, у високій якості

Скачати відео з ютуба: як зберегти ролик, кліп онлайн на персональний компютер, ноутбук, в якому форматі записати програму, яку необхідно застосувати

Багато користувачів вважають за краще завантажувати ролики з YouTube, щоб в подальшому мати можливість їх перегляду без підключення до мережі Інтернет. Сьогодні розглянемо способи, як скачати відео з ютуба.

Через персональний комп’ютер

Простіше і швидше виконувати такі дії на відеохостингу, використовуючи будь-який з декількох сотень ресурсів, представлених у всесвітній павутині. Всі вони схожі, але перевага віддається неодноразово перевіреним і зарекомендували себе з позитивної сторони варіантами. З їх допомогою можна скачати відео з ютуба на ПК, не використовуючи сторонні програми.

найпопулярніший метод, що дозволяє завантажити відео з ютуба у високій якості – сервіс Save From.net.

 

Щоб записати відеоролик, виконується такий алгоритм дій:

 • відкриваємо в ютубі вподобане відео;
 • адресної браузерною сходинці перед словом «youtube» дописуємо дві букви «ss»;
 • натискаємо клавішу «enter» і автоматично переходимо на сервісний сайт, при цьому посилання на цікавий для нас ролик вже знаходиться в спеціальному полі;
 • визначаємо необхідні показники якості і форматного розширення, підтверджуємо наміри про завантаження. Відеокліп починає перевантажуватися на ПК.

Якщо замість зазначеної буквеної пари вписати «vd», користувач опиниться на сервісної сторінці VD Youtube, представляє собою аналог розглянутого вище сервісу. Якщо в адресний рядок вставити «magic», розділивши цим словом назва хостингу на «you» і «tube», ви відкриєте для себе черговий сервіс, відомий під назвою Save Video.com.

Якщо з якихось причин розглянутий софт вам не підходить, можна використовувати будь-який з альтернативних варіантів, що дозволяють завантажити кліпи з ютуба безкоштовно.

Такі ютубовские завантажувачі чудово функціонують у веб-браузері, їх використання можливе в будь-якій операційній системі Windows, Linux, Mac і т. д.

Частина сервісів оснащена додатковими опціями типу запису відео в 4Л-якості або Full HD, але робоча схема принципових відмінностей не має:

 • копіюється адресна посилання на ютубовский ролик;
 • копія посилання вписується у відповідну графу на сервісній сторінці;
 • визначаються параметри записуваного відеосюжету – якісні характеристики, формат та інше.

Залишається розібратися, як з ютуба зберегти відео на комп’ютер, використовуючи для цього програму.

Перед тим, як завантажити ролик безкоштовно, зверніть увагу, що застосування проги не вимагає спеціальних навичок, ЗА доведеться встановити на ПК, вказати посилання на ролик, визначитися з форматом і активувати процес завантаження.

Практично всі програми, що забезпечують процес, як завантажити відео з YouTube на ваш комп’ютер, підтримуються відомими операційками.

Якщо ви сумніваєтеся, чи можна скачати відео з ютуба на комп’ютер таким способом, можете бути абсолютно впевнені в успіху. Але пам’ятайте, що певні особливості присутні:

 • скачати відео з ютуба і зберегти його в MP3 не вийде – для цього використовують конвертацію в формат MP4 і AVI;
 • програми відмінно поєднуються з Айфонами і Айпад;
 • процес завантаження виконується просто – вписується посилання на потрібний відеосюжет у віконце проги, зазначається папка, в якій планується зберегти контент, процес активується;
 • ролик скачується в високій якості;
 • у налаштуваннях визначають, в якому форматі зберігати відео для ютуба;
 • можливий варіант масової запису роликів наборами посилань.

Записуємо відеоролики на мобільний телефон або планшет

Як безкоштовно і швидко завантажити відео з ютуба на комп’ютер, ми розібралися. Тепер подивимося, як подібні дії виконуються на смартфонах.

Нагадаємо, що браузерне розширення, необхідне для запису відео з ютуба, можна завантажити з ліцензійного магазину, виключаючи Гугл Хром. Це тому, що хостинг належить Гугл, а перекачування відеосюжетів заборонено угодою. Розширення, що підтримують потрібні для цього опції, видалені з магазину.

Андроїд

Залишається єдиний вихід – щоб завантажити відео з YouTude онлайн, доведеться шукати спеціальні програми в інтернеті. Це пов’язане з певною небезпекою, тому доведеться стежити, звідки беруться APK-файлів.

до Уваги користувачів пропонується чотири додатки, які пройшли практичну перевірку і дозволяють завантажити відео з ютуба без реєстрації на смартфони та інші пристрої Андроїд, не отримавши при цьому ніякої шкоди. Якщо ви скористаєтеся Snap Tube, Youtube Downloader, YTD або Tube Mate, успіх вашим діям гарантований.

Айфон

Скачати відео з ютуба 1 080 p можливо і на смартфон, що підтримує операційну систему iOS. Щоб не встановлювати джейлбрейк або інші сторонні проги, використовуйте для запису відеосюжетів звичайний варіант – «Команда Siri».

Для її застосування виконуються такі нескладні маніпуляції:

 • переходимо по посиланню, додаємо команду, яка працює тільки в тому випадку, якщо відео проглядається в ютубовском додатку або веб-браузері;
 • відкриваємо відеоролик, який обрали для скачування. Якщо це виконується безпосередньо в додатку, натискаємо «поділитися» — «ще» — «швидкі команди» — «download youtube». Якщо пункт «швидкі команди» відсутня, включають його наступним чином: «поділитися» — «ще» — «ще», після чого повзунок пересувають на положення «вкл.»;
 • коли відеосюжет відкривається в Сафарі, тиснете значок «поділитися» — «швидкі команди» — download youtube»;
 • ролик зберігається у програмі «фотографії».

Завантажуємо 4К відео

Якщо вам необхідний найлегший варіант, як завантажити відеоурок з ютуба безкоштовно, розгляньте спосіб запису Ultra HD 4k у високому дозволі після єдиного натискання кнопки миші. У цьому випадку використовується Media Human youtube Downloader.

Для складання інструкції користувалися МАС-версією програми, але дії залишилися однаковими як для Windows, так і Linux.

все Виглядає таким чином:

 • знаходимо ролик. У браузері відкриваємо ютуб або інший сайт для обміну відео, вибираємо сюжет 4К, який потрібно записати. Залишається навести курсор на адресу URL і натиснути праву клавішу миші, щоб скопіювати інформацію в обмінний буфер;
 • вставляємо дані URL Video Downloader. Виконуємо перемикання, натискаємо «вставити URL» на інструментальній панелі. Відеоролик 4к оперативно з’явиться в черзі на скачування. Його можна просто перетягнути у вікно завантажувача;
 • завантажуємо контент. Натискаємо клавішу «пуск», що знаходиться біля відео, обраного для завантаження. Якщо у списку вже є кілька роликів, тиснемо кнопку «почати все», переконуємось, що визначено потрібне нам якість. Чекаємо закінчення процесу завантаження, під час якого дозволяється продовжувати додавання відеороликів для запису. Як бачите, процес завантаження виконується легко.

Розширення Гугл Хром/Яндекс

Як ще можна скачати відео з ютуба на ноутбук? Наведемо один спосіб, тому що через YouTube, що належить Гуглу, такі дії не виконуються.

Додаємо безкоштовну версію розширення Chameleon, взявши його з Wrb Store (воно підтримує працездатність помічника Save From.net). Щоб провести установку, натискаємо клавішу «Add to Chrome і виконуємо всі вимоги з’явилася інструкції.

Відкриваємо Opera add-ons і завантажуємо Save From.net, попередньо натиснувши кнопку «add to chameleon». Як тільки установка виконана, починаємо скачування файлів.

Висновок

Якщо ви вирішили записати відео з хостингу, не забудьте про кілька важливих особливостей. Щоб використовувати чужі сюжети у власних відеороликах, потрібно отримати дозвіл від автора, права на використання або посилання на джерела.

Майже всі відео на платформі захищені авторськими правами, і згадка блогера не дозволяє використовувати його контент і не гарантує, що ваші дії не будуть помічені адміністрацією хостингу.