Скачати відео з ютуба на телефон: кліп, ролик, сюжет

Скачати відео з ютуба на телефон: як витягнути онлайн без програм ссылкее, зберегти безкоштовно на смартфон, на кнопковий мобільний

Користувачі часто задаються питанням, як скачати відео з ютуба на телефон, щоб отримати можливість для перегляду роликів без витрачання трафіку. Youtube вважається великим гугловським відеохостингом, якому знадобилося не більше десяти років, щоб досягти популярності на світовому рівні, обійшовши всіх конкурентів. Його цільова аудиторія нараховує мільйони користувачів щодня, сторінки ресурсу містять в собі контент на новинні, пізнавальні, розважальні та інші тематики. Однак перегляд відео онлайн доступний не завжди, у зв’язку з чим багато користувачів воліють записати ролик на мобільний телефон завчасно, щоб потім насолодитися його переглядом. Розберемося, яким чином виконуються подібні дії.

Використовуємо спеціальний сервіс

Не так давно активований сервіс, що дозволяє завантажити відео з ютуба на телефон. Досить скористатися посиланням Get Video.Smart Bobr.ru і через декілька секунд потрібний ролик виявиться на вашому гаджет. Все, що потрібно для цього – зробити копію посилання на сторінку з цікавою відеосюжетом в браузерною сходинці, вписати дані і клацнути по кнопці «завантажити».

Сервіс запропонує декілька зручних форматів для збереження видеофайла:

 • 3gpp;
 • Mp4;
 • WebM.

Якісний показник від Full HD – до 360 px. Додаткове відміну сервісу полягає в тому, що є можливість для окремого перекачування відеороликів і аудіозаписів.

Телеграм-бот@videofrom_bot

Щоб завантажити відео з YouTube онлайн, використовують різні методики. Деколи потрібно завантажити прогу, іноді достатньо перейти на сервісний сайт. Шанувальникам Телеграм пропонується зручний і абсолютно безкоштовний бот, з допомогою якого можна завантажити відео з YouTube на телефон абсолютно безкоштовно.

Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 1. знаходимо бот через пошукову систему Телеграм або виконуємо перехід за посиланням http://t.me/videofrom_bot;
 2. входимо в чат, натискаємо клавішу «старт»;
 3. підготовка до роботи завершено.

Далі висилаємо URL, скопіювавши його в адресному рядку. Бот проведе обробку, перешле вам посилання на скачування з різними битрейтами відео. Показники якості визначаєте самостійно.

Бот відмінно розпізнає і оперативно обробляє стандартні зразкові дані на ютубовские ролики, взяті в браузері. Якщо знадобиться встановити коротке посилання, видану додатком для Android, бот повідомить вам, що даних для розпізнавання недостатньо.

Ймовірно, розробники удосконалять систему, щоб вона декодировала укорочені посилання, після чого користування сервісом на мобільному телефоні стане самим комфортним варіантом для скачування відеороликів.

Гідністю бота є те, що користуються їм на різних пристроях, де є Телеграм-месенджер.

Завантажуємо відео без програм

Розглянемо ще кілька способів, як скачати відео з ютуба на смартфон.

За весь час свого існування відеохостинг зазнав зміни в дизайні, перетворювався в мобільний додаток для Android і інших операційних систем. Але досі Гугл не збільшив кількість можливостей, що дозволяють завантажити ролик. Немає навіть натяків, що така опція в перспективі з’явиться.

Але досвідчені користувачі змогли швидко відшукати масу варіантів, щоб вирішити проблемне питання. Найпростіше, що можна використовувати, щоб скачати кліп – це сторонні сервіси. Одним з непоганих прикладів є Savefrom – популярний і багатофункціональний ресурс, що забезпечує завантаження відеосюжету не тільки з ютуба, але і з інших джерел.

він Працює з 2008 року, спочатку даним сервісом користувалися, коли доводилося завантажувати відео на персональний комп’ютер. Але як тільки Андроїд почав удосконалювати свою операційну систему, сервіс повноцінно запрацював на смартфонах.

Інструкція по скачуванню через Savefrom

Як зберегти відео з ютуба на телефон? Для цього знадобиться веб-оглядач, через який належить відкривати ютубовские ролики. Діємо так:

 1. активуємо браузер і входимо на сайт сервісу;
 2. знаходимо зацікавив нас відеосюжет;
 3. тиснемо на адресну рядок, щоб виділити адресні дані ролика;
 4. копіюємо URL, відкривши меню контексту тривалим натисканням;
 5. виконуємо перехід по посиланню в ютубі на Savefrom, вставляємо копію адреси в рядок;
 6. натискаємо стрілку або відповідну клавішу, щоб активувати пошук;
 7. віконце відображає відеоролик, нижче з’являється список, що випадає, в якому визначаються якісні показники і необхідний формат. Ці дані впливають на файловий розмір. Крім того, можливе скачування тільки звуку, без зображення. Це зручно, коли по дорозі в школу або на роботу з’являється бажання прослухати лекцію;
 8. натискаємо кнопку «завантажити».

найлегший варіант

Спосіб, як скачати відео з ютуба на телефон є провідним, але не самим легким у виконанні. Є більш простий варіант, щоб «витягнути» цікавий нам ролик. Для його здійснення користуємося вже знайомим нам сервісом, але діємо по більш легкому алгоритмом:

 1. вибираємо зацікавило нас відео;
 2. натискаємо рядок з адресою, щоб отримати можливість для редагування даних;
 3. перед фразою youtube.com вписуємо «ss»;
 4. натискаємо кнопку «enter»;
 5. система перенаправляє нас на сторінку Savefrom, тут ми вибираємо якість ролика.

Додаток сервісу Savefrom на браузер

Щоб процедура, як скачати відео з ютуба, проходила просто, у сервісі передбачено браузерне доповненоії. Ще зовсім недавно плагіни встановлювалися тільки на повноцінні оглядачі, але тепер в Яндекс-браузері з’явилася і мобільна версія.

У чому перевага Savefrom? З його допомогою можна скачати відео з ютуба на телефон після натискання однієї клавіші, що з’являється під відеосюжетом після того, як виконається установка плагіна.

Порядок дій наступний:

 1. відкривається браузер;
 2. виконується перехід в налаштування, для чого біля рядка пошукової системи натискається значок із зображенням з трьох точок;
 3. з’являється пункт «додатки», в якому вибираємо розділ «каталог доповнень»;
 4. відкривається віконце, у ньому тиснемо клавішу «каталог розширень для Яндекс-браузера»;
 5. з’являється магазин з доповненнями, що містить в собі сотні різних плагінів;
 6. в пошуковому рядку, розташованої зверху, впишіть «Savefrom»;
 7. клікніть по кнопці «встановити».

Щоб забезпечити додаткову надійність, перезавантажте браузер. Працюючи з популярним розширенням Сэйфром, копіювати дані, посилання на новий ресурс або доповнювати адресу URL не знадобиться – легким рухом клікаєте по стрілці нижче відеоролика, щоб скачати відео з ютуба на будь-який смартфон. Є можливість вибору якості і розширення записуваного відео, або завантаження одного звуку.

Для роботи доповнення великої кількості ресурсів не потрібно, відключення виконується легко.

Розглянутий плагін широко використовується користувачами на комп’ютерах.

Інші сервіси

Запропонований варіант не вважається єдиним, дозволяє завантажити відео з ютуба на телефон. Якщо є час і бажання, ви підберете величезна кількість софтів, використовуваних для рішення подібних завдань. По функціоналу вони схожі між собою, велика кількість опцій функціонує без оплати.

З браузерних розширень рекомендується Ummy Video Downloader – плагін невеликого розміру, що володіє солідними функціональними можливостями.

Він дозволить скачати відео з ютуба на кнопковий телефон в один клік, підтримує взаємодію з іншими ресурсами, що мають відкритий контент. Крім усього іншого, можливо скачування тільки звуку.

Кілька спеціальних додатків

Нагадаємо, що скачування відео з ютуба на телефон і дії для його монтажу можливі через звичайний браузер або сторонній сервіс, але деякі користувачі воліють знаходяться в їх розпорядженні додатки. Такі утиліти представлені інструментами, що забезпечують скачування роликів, музичних кліпів та іншого контенту з різних джерел, в тому числі і з ютуба.

Для вирішення подібних питань використовують сотні додатків, але більша частина з них або не справляється з усіма завданнями, або не має підтримки з боку розробників, або просто вважається «розсадником» рекламних банерів, які заважають використовувати функції повноцінно. Радує лише той факт, що всі утиліти схожі один з одним за принципом роботи, тому проблем з ними не виникає. Особливою популярністю користуються наступні:

 • Videoder – знаходиться в числі перших додатків, створених для скачування відеосюжетів. Відрізняється невеликим розміром, вважається копією інтерфейсу ютубовского програми. Використовуючи його, ви скачаєте і перегляньте ролик. Знаходиться в Гугл Плей, доступно на безкоштовній основі;
 • Tube Mate. Відомий сервіс, що визначає на телефоні, куди завантажується відео з ютуба. Принцип роботи нагадує попередній варіант. В Гугл Плей його не знайдете, тому для завантаження доведеться скористатися сторонніми джерелами;
 • Media Clip, Snap Tube, Vidmate – три кращих програми, що забезпечують завантаження роликів на телефон, де вони зберігаються для подальших переглядів. Завантажити такі проги можна безкоштовно, в роботі вони практично не мають відмінностей.

Порядок застосування

Щоб скористатися будь-яким додатком і завантажити ролик в будь-якому форматі, в тому числі – в МП3, дійте згідно з таким алгоритмом:

 1. скачайте і встановіть програму;
 2. визначте потрібну вам утиліту з урахуванням того, з якого сервісу належить завантаження відео;
 3. знайдіть зацікавив вас відеосюжет, скориставшись пошуковою рядком;
 4. для зручності переходу до потрібного ролика використовуйте посилання на нього. Переглядаючи сюжет через браузер або офіційне ютубовское програму, натисніть кнопку «поділитися», виберіть програму і почніть завантаження;
 5. відкрийте відеоролик;
 6. подивіться його в режимі онлайн або завантажити на смартфон;
 7. на телефон можна скачати відео з ютуба в форматі mp3, записати один звук;
 8. процес йде у фоновому режимі, є можливість одночасно переглядати і записувати інші відеосюжети.

У більшості випадків передбачений особливий розділ, де відбувається відображення вже завантажених фільмів і перевіряється стан скачуваних. Папка на мобільному телефоні, куди знадобиться завантажити відео з сайту ютуба, знаходиться в «налаштуваннях».

По закінченню процедури відео відтворюється на будь-якому музичному програвачі.

Висновок

Ми розглянули відомі і нескладні методи, що дозволяють завантажити ютубовский ролик на мобільний телефон. Як ви встигли помітити, для роботи з ними не потрібні спеціальні навички, сервіси і додатки надають спектр можливостей, і грошей при цьому не запитують.

Не буде зайвим нагадати, що сьогодні скачати відео з ютуба стає все важче, тому що Гугл веде боротьбу з такими діями, обмежує функціональні здібності додатків. Контент, який виходить завантажити, доступний для перегляду в «Галереї». Якщо завантаження неможлива, додаток надсилає повідомлення, що такий сервіс не підтримується.