Скачати відео з ютуба розширення: плагін, додаток

Скачати відео з ютуба розширення: як завантажити, встановити для браузера опера, як працює Ummy Video Downloader, Save From

Відеохостинг youtube хоч і користується популярністю на світовому рівні і майже не має конкурентоспроможних аналогів, однак, опція, забезпечує завантаження відео з сайту, розробниками не передбачена. Якщо є бажання, проблема вирішується – ринок пропонує величезну кількість додатків, що забезпечують запис. Розглянемо, як скачати відео з ютуба, розширення для цього необхідно використовувати чи ні.

Ummy Video Downloader

Огляд почнемо з цього популярного плагіна, призначеного для скачування відео з ютуба. Використовується він на комп’ютерах під керуванням Windows, що дозволяє легко завантажувати будь-які ролики, опубліковані на ютубі. Правда, для нормальної роботи потрібен Яндекс браузер.

Щоб інсталювати розширення, в першу чергу завантажується інсталяційний програмний файл, взятий на офіційному порталі. Це допоможе уникнути появи вірусів в операційці.

Спочатку виконуємо перехід на офіційний портал додатки, натискаємо клавішу «download», розташовану в центральній частині сторінки, у вікні вказуємо менеджері файлів папку, в яку плануємо завантажити додаток для скачування відео з YouTube.

Чекаємо, поки закінчиться завантаження, потім переходимо до інсталяції на ПК. Алгоритм дій простий:

 1. заходимо в папку, в яку завантажили установник («завантаження»), двічі натискаємо на нього лівою клавішею миші, щоб активувати;
 2. з’являється віконце з ліцензійною угодою. Приймаємо всі умови, щоб продовжити установку, для чого тиснемо клавішу «прийняти»;
 3. черговий етап пропонує установку доповнення від Яндекс, щоб отримати можливість скачати відео з ютуба. Якщо не бажаєте цього, видалите на кожному з чотирьох пунктів мітки, натисніть клавішу «далі»;
 4. починається розпакування файлів Ummy Video Downloader в систему. Як тільки процес закінчиться, тиснемо на «завершити».

Додаток встановлено і готове до застосування.

Переходимо до питання, яким чином завантажується відео. Якщо програма інстальована, складнощів не виникне. Але пам’ятайте, що знадобиться використовувати Яндекс браузер, так що його теж попередньо встановлюють. Як тільки всі необхідні програми на комп’ютері, починаємо виконувати задумане:

 • активуємо Ummy Video Downloader;
 • відкриваємо ютуб, відтворюємо відеосюжет, який потрібно завантажити;
 • ставимо ролик на паузу, з адресного рядка копіюємо на нього посилання;
 • повертаємося до програми в спеціальне поле вставляємо скопійоване посилання;
 • у віконці з’являється відеоролик, чий адресу ми встановили. Випаде список, в якому визначаємо якість переписываемого ролика;
 • використовуємо клавішу «скачати»;
 • з’явиться вікно «налаштування», в якому вказуємо папку, де буде зберігатися файл, натискаємо «ок».

Як тільки всі дії виконані, вибраний відеоролик завантажується в позначену для нього папку. Коли завантаження завершиться, відео стає доступним до перегляду через програвач ОС без виходу в інтернет.

цього розширення для Opera є ще одна перевага –призначений для скачування відео з YouTube, воно здатне завантажувати з відеоролика тільки звукову доріжку. Щоб домогтися цього, вибираємо формат МР3 і натискаємо кнопку «завантажити».

Flash Video Downloader

Розглянемо ще одне розширення для Опери, що дозволяє завантажити відео з ютуба.

Виконуємо установку, щоб використовувати всі можливості:

 1. запускаємо Яндекс браузер;
 2. відкриваємо меню, використовуючи спеціальну клавішу, праворуч у верхньому куті вікна, зовні нагадує три горизонтальні лінії;
 3. з’являється список, в якому вибирається рядок «доповнення»;
 4. відкривається сторінка, що містить всі встановлені розширення. Для установки нового перейдіть до «магазин розширень», перегорнувши сторінку вниз і натиснувши клавішу «каталог розширень»;
 5. відкривається сайт магазину, в якому вибирається необхідний плагін, на його завантажувальної сторінці активується клавіша «додати на Яндекс браузер».

 

Колір кнопки відразу стає жовтим, що означає – плагін, що дозволяє завантажити відео з YouTube, встановлено.

На заключному етапі даємо дозвіл на інсталяцію, натиснувши клавішу «установка розширення».

Починаємо завантаження відеоролика. Процес значно відрізняється від попереднього варіанту – він простіше, але кілька дій виконати доведеться:

 1. переходимо в ютуб, відкриваємо відеосюжет, який плануємо скачати;
 2. завантаживши сторінку з програвачем, ставимо відео на паузу;
 3. браузерном вікні вгорі праворуч знаходимо іконку Flash Video Downloader, натискаємо її, у меню, що представляються відеозапис і посилання для скачування, кожна з яких символізує показник якості запису;
 4. для завантаження файлу тиснемо клавішу «download», розташовану у необхідного формату;
 5. як тільки з’являється віконце «провідник», переходимо в директорію, куди плануємо завантаження відеоролика, натискаємо клавішу «зберегти». Якщо цього не відбувається, вікно автоматично завантажено в «завантаження».

Скачати відео з ютуба через це розширення для браузера значно легше – копіювати посилання немає необхідності, так і завантаження цієї інформації в іншу програму не потрібна, тому що всі дії виконуються в Яндекс браузері.

На жаль, процес завантаження відбувається повільно, але тут вплив надає завантажуваний контент.

Save From

Черговий зручний інструмент, що забезпечує завантаження відеороликів. Його робочий принцип дещо відрізняється від двох попередніх варіантів. Для початку розберемося, яким чином встановити розширення для скачування відео з ютуба.

В каталозі з розширеннями його не знайдете, тому що він поширюється окремим инсталлированием у форматі EXE, для чого перед завантаженням на комп’ютері встановлюється файл для інсталяції. Нагадуємо, що потрібні дії виконуються через офіційний портал.

Скориставшись посиланням, переходимо на сторінку розширення, входимо в розділ «встановити», натискаємо однойменну клавішу, щоб активувати завантаження інсталятора, попередньо позначивши для його розміщення папку.

Коли завантаження файлу завершиться, переходимо до установки сервісу Яндекс браузер. Тут всі дії виконуються просто:

 • входимо в папку, де зберігається файл для інсталяції, два рази натискаємо на нього лівою клавішею миші, щоб активувати;
 • якщо вискочить повідомлення про необхідність надання прав на виконання цієї програми, натискаємо кнопку «так»;
 • приймаємо умови ліцензійної угоди, інакше інсталяція перерветься;
 • визначаємо варіант установки. Якщо немає бажання розбиратися з параметрами, вибираємо «повна установка», натискаємо на клавішу «далі»;
 • у разі, якщо зважилися на налаштування установки ручним способом, вибравши опцію «налаштування параметрів»;
 • спочатку мітками відзначаємо браузери, в які плануємо завантажити розширення. Звертаємо увагу, що у пункту «tamper monkey» така відмітка ставиться в обов’язковому порядку;
 • ставимо мітки у додаткового ПЗ, обраного для інсталяції одночасно з розширенням.

Досить часто установник визначає Яндекс браузер з усіма доданими йому компонентами, але, так як даний оглядач на ПК є, від подібної дії рекомендуємо відмовитися, прибравши чотири мітки і натисніть «далі».

Розширення для Opera встановлено, можна завантажити відео з YouTube.

Ми вже згадували, процес завантаження трохи відрізняється від інших розглянутих розширень.

Розберемося в ньому детально, щоб виключити несподівані питання.

Запусків Яндекс, виконуємо перехід на сторінку відеохостингу. Починаємо відтворення відео, яке потрібно завантажити на комп’ютер. Чекаємо завантаження плеєра, ставимо його на паузу.

Трохи нижче відеоролика знаходимо кнопку зеленого кольору «завантажити». Замість іконки використовується біла стріла, спрямована вниз. Натискаємо на неї, в меню визначаємо якість ролика перед завантаженням, уточнюємо, якщо є необхідність, визначаємо формат, або встановлюємо умова завантаження тільки для звукової доріжки.

Як тільки з’являється віконце менеджера файлів, визначаємо папку для зберігання розширення, відкривши потрібну директорію і натиснувши «зберегти».

Після всіх перерахованих дій починається завантаження відеосюжету.

Skyload

Для установки такого розширення увійдіть в Яндекс браузер, перейдіть в меню, натиснувши відповідну клавішу, розташовану в правому верхньому куті. З’являється список, в якому визначаємо пункт «додатки», щоб відкрити розділ, зберігає завантажені розширення. Для установки нового додатка входимо в магазин, перегорнувши сторінку вниз і натиснувши клавішу «каталог розширень».

Виконуємо пошук Skyload, вказавши його назву в рядок пошуку і натиснути кнопку «enter». Після цього знаходимо однойменний плагін, клікаєм по його іконці мишею, щоб опинитися на завантажувальної сторінці. Заключний етап – використання кнопки «додати».

Завершивши установку, переходимо до завантаження ролика.

В інтернет браузері відкриваємо ютубовский сайт, запускаємо запис, визначену до завантаження. Запустивши програвач, включаємо паузу. Натискаємо іконку в кутку праворуч, відкриваємо меню доповнень, уточнюємо кількість файлів на сторінці.

Натискаємо на заголовок відеоролика і починаємо його завантаження в комп’ютер.