Скачати відео з ютуба в 4к: завантажити безкоштовно, подивитися

Скачати відео з ютуба в 4к: як дивитися на компютері, на телевізорі, на Андроїд, включити на телефоні, чому YouTube не показує ролики

Для Віндовс передбачено багато прог, додатків, сервісів і розширень під браузери. Але більшість з них обмежені в скачуванні відео з роздільною здатністю не вище 720 p. Поговоримо про те, яким чином скачати відео з ютуба в 4К, розберемося з перевагами, пов’язаними з відсутністю оплати та забезпеченням належної якості контенту.

Кілька слів про програму

4K Video Downloader – програма для перекачування відеоролика з YouTube — доступна наступним дескоптным операционкам – Windows, Mac OS і Linux Ubunti. Під першу в списку реалізовані всі версії, починаючи з 7-ї. Така прога постачає більшу частину основного функціоналу без оплати, але доступ перед додатковими послугами відкриває тільки за гроші.

У списку безкоштовних опцій є все, що необхідно для більшості інтернет-користувачів, які періодично вирішують завантажити відео, щоб подивитися його на телевізорі.

Програма, рамки якої обмежені безкоштовною ліцензією, дає можливість:

  • завантажити відео з YouTube в будь-якій якості – від 4К до 8К;
  • записати відео типу 360;
  • зберегти файли, використовуючи формати MP4, MKV, 3GP;
  • завантажити відеоролик разом з субтитрами;
  • цілком перекачувати плейлисти, в яких міститься не більше двадцяти п’яти відеороликів;
  • виставляти для проксі-сервера настройки, що підтримують запис контенту, що знаходиться на блокуванні.
  • Крім ютубовского, прога завантажує контент з інших сервісів, до яких відносяться Vimeo, Фейсбук, Metacafe, Dailymotion, Sound Cloud.

Працюючи з платною версією, користувач може завантажувати на YouTube плейлисти з фільмами без будь-яких обмежень, це ж умова поширюється на цілі ютубовские відеоканали.

Крім того, забезпечується доступ до програмної опції «Підписки», що забезпечує завантаження нових відеосюжетів з вибраних блогів в автоматичному режимі. В якості бонусу в платній версії відсутні рекламні банери. В принципі, їх наявність в безкоштовному варіанті не надто заважає – кожен легко закривається одним кліком по хрестику.

Скачати безкоштовно завантажувач відео 4К з ютуба користувач зможе на офіційному порталі https://www.4kdownload.com/ru/products/product-videodownloader.

Інструкція по скачуванню

Розглянемо процес, як завантажити відео. Для цього виконуємо наступні дії:

  1. знаходимо потрібний ролик. Доведеться відкрити через браузер ютубовский сайт, вибрати посилання на відео 4К, клацнути ПКМ на адресу і скопіювати його в обмінний буфер;
  2. перемикаємося на Youtube Downloader, тиснемо клавішу «вставити url». Після цього дії відеоролик встає в чергу, щоб його можна було завантажити на Android або інший пристрій;
  3. якщо раніше користувалися перетягуванням, то зараз процес скачування забезпечується єдиний клік. Щоб завантажити відео з YouTube на Smart TV в 4К, натискаємо кнопку «старт».

Відповідаємо на питання

Як дивитися ютуб в 4К на комп’ютері? Щоб забезпечити комфортний перегляд, попередньо виконується настройка програми HMS – Домашнього медіа-сервера.

Чому YouTube не показує ролики в 4К? За умовчанням встановлено 480 p. Для зменшення навантаження на видеохостинговую платформу введено нове правило – відеоролик завантажується в зазначеному дозволі.

Як включити відео в 4К в ютубі на мобільному телефоні? Це можливо на Андроїд, на інших пристроях перегляд лагает. В першу чергу необхідно отримати root-права на смартфоні. Перед тим, як подивитися сюжет, доведеться внести зміни до build prop – системний файл.

За виконання таких дій додаток сама визначає пристрою (планшет або смартфон), дозвіл яких становить 2 160px.

Як поліпшити якість YouTube в 4К на Apple TV? Якщо є бажання дивитися відео на Еппл ТБ нового покоління, скачайте додаток з App Store.

Як дивитися 4К на YouTube Mac OS? Раніше для цього потрібен сторонній браузер, тому що Apple підтримку кодека VP9 в Safari не забезпечувала. Тепер питання з таким доповненням в операційну систему вирішене.

Як довго обробляється відео 4К? Його розмір в чотири рази перевищує формат 1 080 px, тому на обробку йде часу в чотири рази більше.

Не варто думати, що система не працює – відео тривалістю в одну годину проходить чотиригодинну обробку, а якщо взяти відео, частота кадрів в якому становить 60 в одну секунду часу знадобиться ще більше.