Скачати відео з ютуба з розширенням для Хрому: плагіни, сервіси

Скачати відео з ютуба з розширенням для Хрому: як зберегти ролик на компютер Google Chrome, яку програму вибрати для завантаження

Щоб завантажувати відеоролики с ютубу, використовують кілька розширень для Chrome. В магазині Хром ви нічого подібного не знайдете, офіційної підтримки вони не мають. Розглянемо, як скачати відео з ютуба з розширенням для Хрому.

Приклади сервісів

Подивимося, що можна використовувати, щоб завантажити ролик.

Fastest Tube

Відмінне розширення для Chrome, що дозволяє завантажити відео з YouTube. Користувач зможе скористатися ним у будь-якому юраузере – Яндекс, Інтернет Explorer, Safari, Opera, Firefox і Chrome.

В інтернет-магазині воно відсутнє, але скачати і встановити утиліту просто.

Додавши таке розширення, при кожному відкритті браузера ви знайдете функцію завантаження відеоролика, дозволяє без проблем завантажувати вподобаний відеосюжет.

Youtube Video Downloader

Як і розглянутий вище сервіс, ця програма сумісна не тільки з Хром, але і з іншими браузерами. В магазині вона також відсутня, але, якщо зайти на сайт розробника, ви завантажите прогу на свій пристрій. Як тільки ви додасте розширення для Хрому, що дозволяє завантажити відео з ютуба, перед вами з’явиться клавіша зеленого кольору, активує завантаження. Розташовується вона біля кнопки, через яку оформляється підписка.

Це розширення для Google Chrome, призначене для скачування відео з YouTube, допоможе вам зберегти вподобаний відеоролик.

Youtube By Click

по суті, це додаткове програмне забезпечення, яке працює з будь-яким браузером, в число яких входить і Хром. Встановивши таку програму, просто залиште її в працюючому стані. Після цього перейдіть до відеоролика, який бажаєте завантажити, і прога сама в автоматичному режимі відобразить віконце з питанням, чи бажаєте ви завантажити сюжет. Працює все легко і оперативно.

Цей плагін для Google Chrome, призначений для скачування відео з YouTube, поставляється в двох варіантах версій – в працюючій на безкоштовній основі, та другий, вартість якої становить 9.99 доларів за умови встановлення на три персональних комп’ютери. Головне їхнє розходження полягає в тому, що платна програма забезпечує завантаження відео у форматі HD і його конвертацію в AVI або WMV.

Версія в базовому виконанні забезпечує завантаження або аудіофайлу, або повністю усього кліпу, пропонує на розсуд користувача запис у форматах MP3 і MP4, вказує каталог призначення.

Інтерфейс розширення для Гугл Хром, підтримує скачування відео з YouTube, відрізняється простотою в роботі. Функціональний набір хоч і обмежений, але підтримується багатьма видеохостингами, так що виконувати постійні перемикання між прог не потрібно.

Youtube DL

Саме складне програмне забезпечення з усього представленого списку. Якщо вам потрібен легкий варіант, як зберегти відео з YouTube в Chrome, цей сервіс вам не підійде. В ньому не передбачений навіть власний графічний інтерфейс для користувача – доводиться завантажувати додаткову програму, що має такий елемент, що полегшує процес завантаження.

Слід зауважити, що даний ресурс продовжує активно розроблятися, на ньому регулярно відбуваються оновлення, і є непоганий шанс, що відеохостинг не заблокує таку технологію, як це бувало з іншими завантажувачами.

Встановивши файл, дозволяється активувати програму через командний рядок, скориставшись виконуваним файлом або оболонкою командного рядка в Mac OS. В якості альтернативного рішення допускається застосування додаткового інтерфейсу GUL Youtube DL. З технічної точки зору розширення для браузера його не вважають, але DL до такої міри хороший, що підтримує роботу без ютуба. Це означає, що наявні в інтерфейсі зміни не повинні створювати перешкоди для завантаження відеосюжету.

Обходити подібні проблеми підтримки з майбутніми оновленнями ютубовской платформи – одне з кращих переваг розширення Chrome для скачування відео з ютуба.

Не виникає складнощів і з наявним графічним інтерфейсом – все працює просто і стандартно. Користувач може додати URL-адресу в перелік власних завантажень, і на цьому – все. Як тільки розширення для Chrome, що дозволяє завантажити відео з YouTube, закінчує завантаження, файл переходить на жорсткий диск вашого пристрою, на якому виконується перегляд контенту.

В Git Hub передбачений весь перелік ключевіков і посібників для терміналу з наборами дій, яким чином користуватися командами, щоб внести зміни у зовнішній вигляд і зміст матеріалу, що завантажується, але в цілому всі опції функціонують стандартно.

Якщо ви обираєте варіант, як зберегти відео з ютуба на комп’ютер в Хромі, вам комфортно працювати з командними рядками і термінальним інтерфейсом і є час для завантаження програмних забезпечень у PATH Windows, такий варіант для вас виявиться найбільш вигідним і зручним.