Скільки коштує реклама на ютубі: за перегляди, перед роликом, у відео

Скільки коштує реклама на ютубі: яка ціна за 1 перегляд, як розрахувати приблизно, як платять блогерам за 1000 показів на YouTube

Ютубовской майданчиком користується мільярдна аудиторія глядачів, і якщо комусь захотілося запустити рекламний ролик, потрібно дотримати всі умови, передбачені відеохостингом. Контекстні реклами не завжди виявляються придатними, тому що у значної частини відвідувачів підключений AdBlock. Доведеться вибирати інший шлях, щоб ознайомити людей з товаром або послугою, наприклад, замовити рекламний ролик через блогера. Сьогодні розберемося, скільки коштує реклама на ютубі.

Як уточнюється вартість?

Щоб уточнити ціни на рекламу і обговорити питання її розміщення, скористайтеся одним з існуючих способів:

  • через особисте спілкування. Маса відомих блогерів залишають свої контактні номери телефонів, адреси електронної пошти та інші способи зв’язку. У розмові з ними ви уточніть діючі розцінки, обговоріть робочі умови. Наприклад, популярний блогер буде сам тримати ваш товар, або розмістить його фотографію з докладним описом;
  • скільки коштує реклама на ютубі відео, можна уточнити на біржах.

Скориставшись агрегатором Advance TS, ви заощадите час на пошук необхідних контактів.

Скільки платять блогерам за розміщення реклами?

Багато хто задається питанням, скільки коштує реклама на ютубі за перегляди.

Розцінки у відомих блогерів визначаються кількістю переглядів останніх десяти відеосюжетів. Чим їх набирається більше, тим вище вартість послуги.

При ексклюзивності відеоролика кореляція середнього значення за переглядами на десяток відеороликів і вартість за 1 перегляд дорівнює 0.78. Можна припустити кількість показів у знову знятого ролика, взявши за основу середнє значення. Спосіб далеко не ідеальний, але зрозуміти принцип визначення ринкової вартості за 1 000 показів у загальних рисах дозволяє.

Кореляція рекламного ролика і його ймовірної кількості переглядів підкаже, що ціна стала, більш дорогі пропозиції вважаються рідкісним явищем.

Кілька прикладів з розцінками на рекламу

Як розрахувати приблизну вартість, ми дізналися. Тепер спробуємо розібратися, скільки коштує рекламний ролик на YouTube в реальності.

Микола Соболєв

Блогер просунув величезна кількість різних проектів в ютубі, але максимальної популярності досяг, з’явившись у передачі «Першого» каналу, відомої під назвою «Нехай говорять». На сьогоднішній день Соболєв збирає величезну кількість переглядів, виступає в образі мораліста, за що багато хто сприймає його, як головного ютубовского лицеміра. Створювана реклама особливою якістю не відрізняється, але обходиться дорого. На каналі YouTube, аудиторія якого налічує три з половиною мільйона передплатників, вартість показу реклами становить від трьохсот до п’ятисот тисяч рублів.

«Дівчата мотора»

Молодіжний канал, зібрав близько п’ятисот тисяч передплатників і більше дев’яноста мільйонів переглядів. Вартість розміщення реклами в блозі може бути різною:

  • скільки коштує реклама в YouTube перед роликом? До запуску відео жіночий закадровий голос протягом двадцяти секунд рекламує ваш товар або послугу, і це обійдеться в п’ятнадцять тисяч рублів;
  • ролик, змонтований під замовлення, обходиться в двадцять тисяч;
  • за кожен лайк або коммент доведеться доплачувати за п’ятсот рублів.

Розцінки прийнятні, але канал забезпечує успішну рекламу бренду.

Ивангай

Молодий чоловік користується заслуженою популярністю на ютубі, починав свою діяльність з того, що у всьому наслідував шведу Pew Die Pie. Через деякий час знайшов індивідуальність, а «Пісня задрота» принесла йому перший успіх. У своїх відеороликах блогер влаштовує спори, відповідає на питання своїх передплатників, часом виступає у відеосюжетах інших блогерів, залучаючи до своєї персони нову цільову аудиторію. Основний варіант реклами – нативки, вміло вставлені у відеоролик. Вартість однієї – мільйон рублів.

Саша Спілберг

На розкрутку блога треба було багато грошей. Саша, як і попередній блогер, вставляє нативки в ролики, правда, це виходить у неї не так якісно. Одного разу дівчина рекламувала морозиво, і з тих пір вставляє цей товар кожен кліп, що не всім подобається. Виручає те, що аудиторія в основному відноситься до дитячої вікової категорії, значить, товар обрано правильний, і отримав завдяки цьому пристойні продажу.

Сыендук

Вирішивши замовити рекламу гри або ще чого-то на ютубі саме у цього блогера, будьте впевнені – користувач прогляне ролик цілком. Блогер подає контент настільки оригінально, що тільки заради реклами з’являється бажання переглянути відеоролик. Сыендук зняв масу відео про сервіс кешбеков, докладно розповідаючи про все, чим викликав у глядачів популярність.

Поперечний

Популярний блогер, не особливо якісно який вставляє покази і найчастіше відноситься до свого рекламодавцеві зневажливо, за що втратив довіру основної маси аудиторії. Час від часу у ютубера все виходить. Наприклад, в ролику «Поп-культура» він з ефектом рухається по храму, використовуючи гироскутер. Завершенням відеосюжету з’явилися слова подяки магазину, яке рекламує товар, в описі дана відповідна посилання.

Wylsacom

Блогер займається оглядом новин з останніх технічних новинок. Канал зібрав аудиторію передплатників, що досягла чотирьох мільйонів чоловік, як розміщення реклами його використовувати ідеально. Шанувальники каналу – люди забезпечені, здатні купувати дорогі машини. Не слід говорити, скільки коштує пряма реклама в ютубі на цьому ресурсі – дивляться його далеко не бідні люди. Блогер знімає правдиві огляди, не набридає глядачам перерахуванням переваг, тому його описи завжди цінуються.

Telblog.net

З самого початку на каналі демонстрували різний контент, після чого стали випускати виключно Топи. Рекламні ролики вставляються у вигляді банерів, які з’являються з моменту включення відео, по його закінченню або в середині.

Формат вважається ідеальним рішенням.

Корисні рекомендації

Щоб орієнтуватися, скільки варто розмістити рекламу на ютубі, скористайтеся наступними порадами:

  • підберіть необхідний тип відеоролика для рекламного блоку. Під кожен формат розробіть окрему стратегію і індивідуальну рекламну кампанію. Можливо в рамках однієї розподілити реклами за типами оголошень;
  • визначитеся з рекламним бюджетом, з урахуванням отриманих відомостей встановіть розцінки. Оголошення у вигляді заставки оплачується за кожною черговою тисячі показів, реклами у форматі Відео Діскавері — за кожен перехід. У статистичних даних відстежуйте кількість зірваних переглядів, ця інформація допоможе коригування розцінок;
  • черговий запуск рекламного блоку оцінюється окремо. Скористайтеся аналітикою для відеосюжетів, або замовте на безкоштовній основі дослідження через Brand Lift. Він оцінює рекламний блок, встиг охопити цільову аудиторію переглядачів.

Висновок

Розцінки реклами на ютубі різні.

Вартість встановлюється на розсуд рекламодавця, при цьому враховуються фактори, пов’язані з особистими можливостями і достигаемыми цілями.