Скільки платить 1xBet за рекламу на ютуб: ціна, заробіток, вартість

Скільки платить 1xBet за рекламу на ютуб: що це компанія, в чому переваги та недоліки угоди, як отримувати постійний дохід

Букмекерство активно поширюється по інтернету, але перегляди, що виконуються партнерами, оплачувати ніхто не хоче. Бажаючим заробити рекомендується залучати до порталу рекламодавця користувачів, пробуджуючи в них бажання на вчинення активних дій. Від кількості трафіку, що потрапив на конторський ресурс, залежить ваш заробіток. А скільки платить 1xBet за рекламу на ютуб?

Трохи про компанію

Перш, ніж цікавитися, скільки коштує реклама цієї контори на ютубі, трохи розповімо про компанію.

1xBet — це передовий букмекер країн СНД, робить ставки на змагання в спорті і має своє казино.

Для досягнення успішного результату, як і в інших видах бізнесу, залучення цільової аудиторії відіграє важливу роль. Серйозні суми витрачаються на маркетинг і розвиток проекту на відеохостингу. У просуванні використовують відомі медіамайданчики, що охоплюють мільйони користувачів. Прикладами їх є Ютуб, Twitch та інші.

Скільки платять за рекламу?

Блогерський контора користується заслуженою популярністю, в її становленні велику роль відіграли реклами, публікуються відомими і початківцями блогерами. Майже кожен відеоканал, хоч якось відноситься до тематики спорту, рекламує сьогодні цю контору або коли-то взаємодіяв з нею. Нічого дивного тут немає – компанія представляє топові тарифні послуги за піар власних ресурсів.

Тим, хто бажає знати, скільки платить 1xBet за рекламу на ютубі, доведеться усвідомити, що іноді ціна просування перевищує вартість реклам аналогічних букмекерів в рази.

Надавані послуги оплачуються одним з двох варіантів:

  • фіксований – компанія перераховує блогеру грошову суму за конкретний інтервал часу (наприклад, місяць). За такий час ютубер бере на себе зобов’язання запускати рекламний ролик 1xBet у всіх відео в якості преролла. Сума оплати обговорюється в індивідуальному порядку, але мінімум в два рази перевищує розцінки аналогічних компаній.
  • партнерський – виплати залежать від кількості набраних користувачів, які застосували перехід по реферального посиланням або промокод, спеціально призначений для таких дій. Якщо аккаунт програв ставку, від суми програшу компанія перераховує певний відсоток (до 15 %). Подібний варіант взаємного співробітництва теоретично більш перспективний, але, щоб отримати максимальний прибуток, доведеться набирати численну цільову аудиторію, від якої стануть надходити програшні ставки в солідні суми.

Перелічені фактори змушують видеоблогера з невеликою кількістю переглядів і передплатників займатися просуванням 1xBet, визначивши для себе фіксований варіант оплати за послуги по рекламі.

Гідності і «підводні камені» угоди

На перший погляд все здається нормальним, тому що стільки, скільки платить 1xBet за рекламу на ютубі, вам не запропонує жодна букмекерська контора. Працюючи над розвитком власного каналу, кожен блогер розраховує на пристойний прибуток і зручний вивід коштів. До основних переваг такого партнерства відносять:

  • нескладний інтерфейс – кожен інструмент під рукою немає жодного зайвого елемента;
  • лояльність технічної підтримки – на будь-яке питання швидко видається відповідь, проблемні ситуації вирішуються оперативно;
  • індивідуальний підхід – є можливість сміливо обговорювати особисті умови з відрахувань, якщо ваш джерело трафіку виглядає переконливо;
  • непоганий потенційний рівень – монетизуються не тільки канали спортивної тематики, але й інші проекти, що збирають чоловічі аудиторії.

На жаль, відзначаються певні недоліки. Немає оплати за переходи і реєстрацію. Ваш заробіток залежить від чистої букмекерської прибутку, інших варіантів немає.

Висновок

Якщо вас влаштовує, скільки платить 1xBet за рекламу на YouTube, проходьте на партнерці процес реєстрації і приготуйтеся до отримання постійного доходу.

Надійність букмекера підтверджується високими коефіцієнтами і постійністю виплат.